Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek – 2018.10.22.

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4099 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.09, 17:10

- A Disney+ csatornára a The Mandalorian mellett egy másik Star Wars sorozatot is bejelentettek: érkezik Diego Luna, azaz Cassian Andor is.
- A D&D termékvonal idén eddig 30%-os növekedést produkált a tavalyi évhez képest és minden remény meg van arra, hogy a legsikeresebb év legyen a történelmükben.
- Közben a John Wick Presents pénzügyi okokból kirúgta az összes alkalmazottját. A 7th Sea 2. kiadás még hátramaradt kiadványait mindez állítólag nem fogja érinteni - csak többet kell majd várni rájuk, mivel Wick-nek egyedül kell befejeznie azokat...

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4281 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.06, 09:13

A Realms Beyond Kickstarter frissítései németesen alaposak, érdemes beleolvasni. :)

És: kijött az Escape From New York alapötletéből építkező cyberpunk akció-RPG, a Copper Dreams alpha trailere!

wisp

wisp

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 70 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.05, 17:30

Október 31-én Toby Fox, az Undertale alkotója feldobta a netre az új játékának, a Deltarune-nak a demoját/első fejezetét, ami világában és mechanikájában épít ugyan az UT-re, de elvileg nem annak a folytatása. Még nem tudtam kipróbálni, de kíváncsi vagyok.

https://www.deltarune.com

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7784 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.10.23, 21:37

Ez itt most egy elég jó csomag. Többek között Middle-earth: Shadow of Mordor, Bastion, Mad Max, Injustice, Batman: Arkham Origins és Arkham Knight van benne:
https://www.humblebundle.com/games/wb-games-classics-bundle

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2278 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.10.22, 22:04

Már aszittem, hogy Tetsuo RPG. Eh.

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 209 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.10.22, 13:03

Jól indul a hét, köszi Strato!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6296 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.10.22, 06:44

A Zweihänder rendszerével készül a Tetsubo szerepjáték; Az RPGSports sportot űzne a szerepjátékból; új Savage Worlds alapkönyv és Realms Beyond CRPG a Kickstarteren; Weird War I és II a Bundle of Holdingnál; a Húszoldalú még mindig várja a Vadászidény-anyagokat; Project Warlock, CoD: Black Ops 4, Just Cause 4, Squadron 42 és LEGO DC Super-Villains előzetes; lesz rendes lezárása a The Walking Dead videojátéknak; Star Trek: Discovery S02, Üveg és Kedvencek temetője előzetes; Guardsman WH40k fanfilm; Gunship videoklip

http://lfg.hu/86230/hirek/villamhirek-2018-10-22/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]