Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Achtung! Cthulhu Tactics vélemény

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Enkara

Enkara

Ékműves

• Fórumita
  • 110 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.29, 12:37

Hájló,

Bocsánat az eltűnésért, totál elfelejtettem figyelni a hozzászólásokat (ritkán cikkezem itt. :)) ). Theomer, köszi a definíciókat, egyben elnézést, slaGerzson, ha túl kockán fogalmaztam. :)

Az Age of Wonderst nem próbáltam (azt hiszem), és jelenleg nincsen is gépem, csak egy picur laptop, amire már nem fér fel semmi. :D De ha megint összerakok majd egy tisztességes pécét, akkor - remélem, nem felejtem el -, adok neki egy próbát. Köszönöm a tippet. :)

:*

E

Köszi az ismertetőt! Azt viszont nem tudom, mi a "lútolás" és az "AoE" (Age of Empires??). Örülök, hogy valaki bevallja, hogy inkább könnyű fokozaton, de a kikapcsolódást szereti a játékokban és nem a teljesítménymániát, amihez a játék csak körítésből ad grafikát és más szabályokat :)

(OFF: A Heroes3 mellett kipróbáltad az Age of Wonderst is? Az ismerőseimet nem bírtam rávenni, csak a Heroes3 létezett számukra. Emiatt egy kicsit meg is utáltam azt a játékot, pedig nem az tehetett róla.)

lút->loot: rablás, kifosztás, amikor a karakterek elveszik a legyőzött ellenség értékes holmijait.

AOE: Area of effect: Területre ható.

theomer

theomer

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 197 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.12.30, 10:47

Köszi az ismertetőt! Azt viszont nem tudom, mi a "lútolás" és az "AoE" (Age of Empires??). Örülök, hogy valaki bevallja, hogy inkább könnyű fokozaton, de a kikapcsolódást szereti a játékokban és nem a teljesítménymániát, amihez a játék csak körítésből ad grafikát és más szabályokat :)

(OFF: A Heroes3 mellett kipróbáltad az Age of Wonderst is? Az ismerőseimet nem bírtam rávenni, csak a Heroes3 létezett számukra. Emiatt egy kicsit meg is utáltam azt a játékot, pedig nem az tehetett róla.)

lút->loot: rablás, kifosztás, amikor a karakterek elveszik a legyőzött ellenség értékes holmijait.

AOE: Area of effect: Területre ható.

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.12.30, 10:30

Fonix

Fonix

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.12.29, 21:02

Hát a címe az nem mindennapi az biztos! :D

monguz

monguz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 164 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.12.28, 08:41

Olvastam a többi tesztet is róla (GS,stb) és nagyjából mindenkinek ez a véleménye és bár nagyon jó téma, remek hiánypótló (lett volna...), ez így most skippelhető. Ha lenne hozzá magyarítás talán még érdekelne is (tudom, tudom tanuljak meg angolul) de így max a hangulatos képi világa miatt játszanám és talán a zene ami érdekelne. Igazából ha belegondolunk egy-két délután alatt egy egyszerűbb szabályrendszerrel létrehozható egy ilyen táblás játék és egy jó történettel felvértezve találnunk kell egy csapatot aki végigjátsza :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6425 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.12.28, 07:20

Érdeklődéssel tekintettem az újonnan megjelent Achtung! Cthulhu Tactics játékra, mert a horrort – és Howard Phillips Lovecraft műveit – igencsak kedvelem, a körökre osztott műfaj pedig idegbajmentes játékot ígért. Őszinte, szubjektív vélemény következik. Nem kritika, nem elemzés, nem technoblabla. Vélemény!

http://lfg.hu/86943/ismerteto/achtung-cthulhu-tactics-velemeny/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]