Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Versenyfelhívás - Horror Vacui

• Válasz írásához lépj be
17 hozzászólás érkezett eddig

kavarajavarava

kavarajavarava

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 99 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.27, 16:38

Már volt eredményhirdetés a fb-on. A művek megtekinthetők a onepagehorrorvacui.tumblr.com oldalon. A verseny egyébként folytatódik, úgyhogy lehet küldeni a következő adagot.
Sajnos a szervező csak a fb-on aktív, úgyhogy ott szerepelnek az infók.

Aserminio_de_Mueria

Aserminio_de_Mueria

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 459 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.23, 12:40

Mikorra várható az eredményhirdetés? A blog még mindig üres. Lehet, hogy egyetlen pályázat sem érkezett?

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4631 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.17, 00:57

mcwolf: csak halk megjegyzeskent - en csak a nagyon durva szerzoi jogi hibakra mutattam ra es kertem azok javitasat mielott cimlapra mertem rakni a kiirast :)
remelem ha lesz kovetkezo, akkor az itteni hozzaszolasok alapjan is formalod majd a kiirast. sok sikert!

mcwolf

mcwolf

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.15, 11:29

Ezt azért hasznos lett volna odaírni, mert a képből és a címből simán lehet horrorra következtetni, nekem is sikerült.

Az oldal gondolom A4-es, a betűméret meg nem árt ha még olvasható?

kb igen. Amúgy ugyanezeket a kérdéseket feltették a fb-on is ahol ímmel ámmal válaszolt rá aki kiírta a pályázatot. Sztem nem volt benne annyi igényesség h ezeket összegyűjtve kiegészítse a dolgokat csak beküldte ide is.

Sajnalom, ha igenytelennek erzed. Es elkapkodottnak, de egy jogasszal es BePevel is hetekig egyeztettem, valamint ez az elso kiirasom, remelem bocsanatos, hogy nehany aprobb dolog nem teljesen egyertelmu :)
Remeltem, hogy az egyetlen kategorias sorral egyertelmu lesz, de ezek szerint nem sikerult. Legkozelebbi kiirasnal igyekszem belole tanulni.

mcwolf

mcwolf

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.15, 11:22

Sziasztok,

Igen, nem veletlenul nem adtam meg temat, ugyanis nincs. A legfobb feltetel, hogy egyetlen oldal legyen mindenestol. :)
Eresszetek el a fantaziatokat es bombazzatok kalandokkal!

Udv,

Gabor

MasterIntruder

MasterIntruder

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.14, 11:01

Egyszer tényleg írtam egy modult ezzel a címmel Call of Cthulu-ra. Ez még akkor is beleférne, ha nem témafüggetlen lenne :D

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5187 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.13, 16:55

Ezt azért hasznos lett volna odaírni, mert a képből és a címből simán lehet horrorra következtetni, nekem is sikerült.

kb igen. Amúgy ugyanezeket a kérdéseket feltették a fb-on is ahol ímmel ámmal válaszolt rá aki kiírta a pályázatot. Sztem nem volt benne annyi igényesség h ezeket összegyűjtve kiegészítse a dolgokat csak beküldte ide is.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.13, 16:36

kavarajavarava

kavarajavarava

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 99 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.13, 06:37

Egy teleírt-rajzolt oldalról szól a pályázat. Nincs semmilyen tematikus megkötés csak formai. A horror vacui pedig még mindig csak azt jelenti, hogy félelem az ürességtől, nem tematikája kalandnak csak formája, vagyishogy tele legyen az egy oldal. Pl rajzolsz egy dándzsönt és teleírkálod körülötte az üres részeket.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.12, 16:04

auer, idáig én is eljutottam gugli nélkül, csak sajnos a költő szándékához (pontosan miről szól a pályázat) nem visz közelebb.

Módosította Marvin: 2019.01.12, 16:04

uxuxux

uxuxux

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.12, 14:23

Nem akarok kotozkodni de igy sem egyertelmu, a facebookos definicio alapjan akkor most egy tulzsufolt tulcizellalt kaland a tema (emlitett ertelmezesben) vagy tenyleg csak a szoszerinti jelentes miatti kozmikus horror (Marvin fele ertelmezes a kep alapjan).

De mindegy nem szorszalhasogatok, sokkal valoszinubb a masodik lehetoseg csak tenyleg sajnalom, hogy nem egyertelmubb egy eleg fontos momentuma ennek az otletes versenynek.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5187 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.12, 08:53

horror vacui

Írtózás az űrtől: a képzőművészetekben a rendelkezésre álló tér, képfelület teljes kitöltése. Ha a figurális ábrázolás üres helyet hagy, azt ilyenkor ornamentális díszekkel fedik be. A modern művészet már nem követi rigorózusan a horror vacui elvét.

Szerző mondta fb-on ide is betehetette volna mert nagyon nem egyértelmű.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.11, 18:36

(A horror az gondolom kozmikus, de erre is csak a képből tippelgetek...)

uxuxux

uxuxux

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.11, 18:31

Én is így sejtem, de tényleg nincs nagyon specifikálva semmi. Maga a stílus végülis meg van említve, hogy fantasy vagy sf vagy bármi jöhet, de ezen kívül akkor számomra úgy tűnik, hogy csak a formátum van megszabva.

A cím alapján az alaptéma a "horror vacui", bár tényleg szerepelhetne erről a kiírásban is valami.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2420 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.11, 18:21

"Egyetlen oldal, egyetlen zsűri, az pedig én leszek."

Ez azt jelenti, hogy kaland 1 oldalas lehet? Mekkora betűvel?
A "horror vacui" (és a kép) amúgy gondolom a horrorra utal, ezen belül lehet sf vagy fantasy? Vagy bármi más?

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 924 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.11, 18:07

Én amúgy ezt nem értem teljesen. Se téma, se semmi nincs megadva, csak hogy új legyen és egy oldalas?

A cím alapján az alaptéma a "horror vacui", bár tényleg szerepelhetne erről a kiírásban is valami.

uxuxux

uxuxux

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.11, 17:10

Én amúgy ezt nem értem teljesen. Se téma, se semmi nincs megadva, csak hogy új legyen és egy oldalas?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6425 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.01.11, 06:53

Újévi ajándékkent szeretném meghirdetni az első, pénzdíjas kalandkészítő versenyemet. Az első három helyezett fejenként 5000 Ft jelképes pénzösszegben részesül, és abban a kiváltságban, hogy az elsők között az elsők lehetnek! A pályázatnak egyetlen A4-es oldalon, 300 DPI felbontásban kell beérkeznie. Lehet jó minőségben scannelt, kézzel készített vagy digitális anyag is. Az összes szövegnek, térképnek, grafikának értelmezhetőnek kell lennie nyomtatási méretben is. A formátumnak PDF-nek kell lennie. A kaland nem állhat folytatásokból, önállóan játszhatónak kell lennie. Csakis saját ötlet lehet, magyar nyelven. (A díjazottaknak alaposan utána fogok nézni!) Kizárólag saját készítésű vagy nem jogvédett képi anyagokat tartalmazhat.

http://lfg.hu/87168/hirek/versenyfelhivas-horror-vacui/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]