Ugrás tartalomhoz

Trónbitorló újítások

• Válasz írásához lépj be
619 hozzászólás érkezett eddig

_Wik Morvar (NPC/NJK)

_Wik Morvar (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.03, 17:34

Üdvözölk mindenkit!
Most azért írok ide mert a királyi udvaron leszolták az ötletemet, és hátha itt tetszeni fog valakinek
Tehát: jó lenne ha csinálnának néhány új fórumoldalt, és 1-2 régit törölnének!
Pl: az amazonerdő és az erdőjárók sátra tök fölösleges, ebből az egyik bőven megteszi,
Nem látom értelmét továbbra a mézeskalácsháznak, a farkas odúnak, és a toronyszobának! Talán még ide lehet venni a káprázatok csarnokát, és a Stonehenget!
Ezek főképpen azért kerültek a szerintem törölhetők listájára, mert nagyon gyér a forgalma mindnek!Hangsúlyozom Szerintem!

Most azok az oldalak jöjjenek, amiket szivesen látnék!
Pl: egy kikötőt! Ez sokmindenkinek jól jönne szerintem! Egy Fogadót, ahova az ifjú forumozóktol kezdve mindenki mehetne, mert egy elég forgalmas hely lehetne (itt kaphatna helyet a faliújság is)!
Egy Gladiátoraréna sem lenne rossz, hogy ne a teremben vívják a harcukat a kardoskodók!
Esetleg jól jönne egy iskola, bár az itteni viszonyokat ismerve, ezt nem sokan látogatnák, de a játék szempontjából szerintem jó lenne!

Meg mondjuk egy fórumoldal, ami a kalandozni vágyóknak készülne, ezt mindig egy vállalkozókedvű emberke felügyelhetné, és keríthetne hozzá történetet! Ez nem feltétlenül lenne fontos, hogy 1 személy legyen. De ezekkel a részletekkel fölösleges még foglalkozni!

Ez az Én javaslatom, remélem nem tartjátok marhaságnak, de ha igen, akkor azt is elfogadom!
Ezek szerintem mindegyike látogatott fórumoldal lenne, bár lehet hogy tévedek!

Tisztelettel: Wik Morvar

_Katie (NPC/NJK)

_Katie (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.10.03, 14:21

//A characters.uw.hu oldal készítői üzenik, hogy a jelentkezési lapon rosszul szerepelt az e-mail címük, de kijavították. Kicsit későn szóltak nekik. A helyes cím: characters@freemail.hu//

Vasz

Vasz

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 52 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.09.21, 16:27

Öhm, csak érdeklődni szeretnék, hogy ezeka bizonyos egyedi titulusok nem azér egyediek ugyebár, hogy ami már valakinek van, az ne lehessen másnak? Vagy ez csak a titulus teljességében értendő?

Csak azért vetődott fel bennem eme kérdés, mivel nemrég láttam Morgwaith-et, aki ugyan másféleképp, de ugyancsak vándor, mint jómagam! És ennek nem örülök különösebben, bár azért túlélem. (ez nem az a két dudás 1 csárdában effekt) ;)

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.09.20, 20:10

Szia Bitor!

Néhány megjegyzésem azokhoz amit írtál.

A játék jelenleg 2 éve létezik változatlan formában. Bármilyen változást rajta csak Bepe nagyúr tud rajta megtenni, így őt kell keresned, de jó, ha ide is kiírod. Csak sajnos...Lord Bepe igen elfoglalt...

1.
Ez így van...az utolsó 50 éppen azért van, hogy lehseen követni a dolgokat.....Ha pörgés van akkor még az utolsó 10 a főoldalon is kevés lehet...az utolsó 50 csak szöveg, nincs kép, így viszont azt könyebb frissíteni még modemeseknek is, míg a főoldal kicsit időigényesebb lenne.

2.
Fiatal amazon. :rohog: Így kezdi mindenki, de idővel az idő egyre kevesebb jelentőséggel bír...de semmi sem lehetetlen.

3.
Ahogy mondtam, 2 éve ilyen a játék...ne feledd, ez nem chat, henm valami más. Bepe mikor készítette így programozta le. Gondolom egyszerűbb volt adatbáziként megírni a játékot, mint egy komplet chatet megírni. A másik pedig, ha ki lenne írva, ki van belépve akkor mi lenne a kukkolókkal?

Röviden ennyit.
Jó játékot!

Adarianna(Ann)

_Porcica (NPC/NJK)

_Porcica (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.09.20, 10:33

Emberek! (és nem emberek) Ha valaha átalakitásra kerül a biti és ezen belül is a főoldal az alábbi meglátásaim lennének:

1. Legyen több hely a dumának és ne csak az utolsó 5öt lehessen már látni, mert főleg nappal, mikor millióan vannak mire frissitek, akkorra rég eltünik a dumapartnerem válasza (folyton kapcsolgathatok az utsó 50 sorra hogy követni tudjam mi van) :rohog:

2. Ezek a klánok meg hogy ki hogy áll szerintem jó helyen lenne valamivel lejjebb is, ugyis csak ott lehet beirni ha valamit mondok, ott legalább látnám, hogy hol is tartok és kit kell még leelőzni! :rohog: (fő a versenyszellem :) )

3. Miért nem jelzi itten ki valami ablak vagy akármi, hogy kik vannak bejelentkezve a bitire??? (És itt csak a karik neveit irná ki, maga a játékos incongnitóban maradna)

Egyenlőre ennyi. Mennem kell. Ha eszembe jut valami még irok.

Vica_

Vica_

A Sötétség hírnöke

• Fórumita
  • 298 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.28, 21:24

Szirének-főbályoló :gonosz:
:gyagya:

RV_mester

RV_mester

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 387 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.28, 21:16

Ó, Ywerd, milyen kedves tőled, hogy engem hozol fel példának! :gyagya: :aaaaa:

De a példa helyesen így szól:

Ramon Vega, Nekromanták klánja
a Sírkert Elöljárója,
a Nekromanta Klán Legfőbb Vezére
:D :gonosz:

De az ötlet jó! :szent:

Módosította RV mester: 2003.08.28, 21:17

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.28, 18:58

Ha valakinek van ötlete a bekérdőjelezett klánokra, azt köszönettel venném.

Én eleve külön képzeltem a titulus és a kláncím dolgot, fel sem merült, hogy az egyik felülírja a másikat.

Alew

-Ywerd-

-Ywerd-

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 426 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.26, 23:21

Conbarten véleményét osztom:

Valaki

Z-k klánja

Az X Y-ja a (klánvezér titulus)

Tehát:pld:

Ramon Vega

Nekromanták klánja

A sírkert elöljárója a (mittomén) Atomnekró

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.26, 19:06

Úgy képzeltem el, hogy:

Marquez, Harcosok klánja
A csatamezők vezére
Legfőbb hadúr

vagy

Trex, Mágusok klánja
A könyvtár őrmestere
A Mágusok Főadeptusa

Tehát a titulus és a vezéri cím egymás mellett jelenhetne meg.

Alew

_ShadowXan (NPC/NJK)

_ShadowXan (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.08.26, 14:51

Elnézést az előbbi idézetért,nem direkt volt,pusztán antiformitai létem és hozzánemértésem szerelmének gyümölcseként jött létre :D

_ShadowXan (NPC/NJK)

_ShadowXan (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.08.26, 14:46

Sziasztok!
Elnézést, de a nyári szünet alatt nem volt alkalmam internetezni. Az ígért karakteroldal jövő hét második felében elindul.

Szépjóreggelt

NOs,szvsz ha már nagyon be akarjátok tenni s úgy,hogy látható legyen az úgynevezett "tróntermi oldaon is"(elnézést eme idióta kifejezésért)egyértelmű,hogy a klán elé,után,illetve titulus elé,v után kellene ez esetben beoperálni,node,kicsit így minden hosszú lesz de szép meg epikus,etc,etc,...

Vámpirok klánjában talán az "Őreg"vagy"Matuzsálem",neaggyisten"Ősatya",de inkább maradjunk az előbb említett kettőnél...

_Katie (NPC/NJK)

_Katie (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.08.26, 11:44

Sziasztok!
Elnézést, de a nyári szünet alatt nem volt alkalmam internetezni. Az ígért karakteroldal jövő hét második felében elindul.

Pi-MaN

Pi-MaN

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 612 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.25, 11:44

EZt felfogtam, de aztán ez hol jelenne meg a karin .. ?????? :D

Ezen beszélünk, hova írnád, hogy nagymester, a klánlistára? vagy hova ? ott kezdődött hogy legyen megjelölve a klánvezér.. s itt már azon vitatkoztak, hogy mi legyen írva, de az nem lett tisztázva, hogy hova ... mert a titulus helyére nem jó, ha meg csak a klánon belül látható, akkor ugyanott vagyunk.... , szóval szerintem Te érted félre! :)

Haddock

Haddock

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 342 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.25, 11:14

Itt ugyvelem egyaltalan nem a titulusrol, hanem a klanlistaban elfoglalt elso helyen szereplo megnevezesrol volt eleddig is szo.

_LanceSmise (NPC/NJK)

_LanceSmise (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.08.25, 07:59

Egyetértek PiMannal,énsem örülnék neki,hogyha egyik reggel aztvenném észre, hogy eltünt az egyedi titulusom :)
Énis azt támogatnám,hogyha a klánfeliratot irják át :D

Módosította LanceSmise: 2003.08.25, 07:59

Pi-MaN

Pi-MaN

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 612 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.25, 07:55

az automatikus titulus váltással, azért óvatosan kell bánni, mert van aki szereti a ujelenlegi titulusát, vagy épp egyedije van, akkor nem biztos hogy örülne ha fővalmire változna mondjunk.. bár kitudja, de szerintem inkább választhatóvá kellene csak tenni, vagy esetleg a klán feiratot, írni át pl a lovagok klánja, helyet, a lovagok nagymesetere lenne..

Awenhai

Awenhai

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1095 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.08.25, 06:22

Líthas, ifjú emberek!

Ajánlat a klánvezéri címekre:
Erdőjárók: inkább Erdőmester kéne, vagy Főerdész... nekem az előbbi szimpatikusabb...
Gladiátorok: Bajnok. Lehet persze jobbat is találni, de ez jutott az eszembe...

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.24, 19:56

Az új klánokról:

Démonok - Démonherceg/nő
Technokraták - Gépmester
Állatok - ???
Tudósok - Iskolamester / Főakadémikus