Ugrás tartalomhoz

Trónbitorló újítások

• Válasz írásához lépj be
619 hozzászólás érkezett eddig

-Ywerd-

-Ywerd-

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 426 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.24, 05:31

No jó, de a "legfőbb apáca" cím a titulushoz csatolva nem olyan szép, mint a "csempészkirály", "fődruida" meg ilyesmik. Az ötlet kiváló, ha automatizálni tudnák, akkor sokáig nagyon jó lenne. De csak ha automatán működik van értelme.
Indítványozom, hogy terjesszétek elő BePének!

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.22, 19:48

Hogy valaki klánvezér, arról mindenki tudja, melyik klán vezére. És a Főapácák klánvezéréről is tudják, hogy könnyebb azzá válni, mint a Mágusok klánvezérévé. Ez csak hangulati elem amúgy.

Alew

Pi-MaN

Pi-MaN

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 612 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.08.22, 11:45

:rohog: Ez Az itt csak hogy mindenki lássa , aki a FLame-n panaszkodik.. ide lehet írni, mindazt a csodálatos ötletbazért, amivel megváltoztatjátok a bitit, s végre mindenkinek jó lesz :para:

ui.: Azt ne nézzétek , hogy eddig innen hány ötlet valósult meg.. :D :D

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.30, 14:08

A klánvezérségi ötlet kitűnő,mindössze egy baj van vele.....Ha egy kisebb klánba tartozik vki,és mondjuk egész héten kb. húsz másodpercet van fenn,és úgy lesz klánvezér,akkor az szerintem nem érdemelne semmilyen címet,mert akkor az nem lenne fer egy olyan személlyel szemben,aki mondjuk 2-3 órát szedett össze...

Na csak ennyit akartam mondani...A smily-s ötlet egész jó.

Pi-MaN

Pi-MaN

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 612 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.06.30, 12:57

Hopp újabb ötlet itt...

A bitit feldobná egy kicsit , ha néhány egyszerübb Smilie-t ott is lehetne használni, talán érdemes, meg túl nagy munka megcsinálni, s hátha jobban nézne, ki kinek nem tetszik az meg nem használná ..

conBarten

conBarten

A jégből faragott

• Fórumita
  • 2532 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.06.25, 17:53

Szerintem kera! Nekem pl tetszene, ha a Vámpírvadász klán klánvezére megkapná a Vadászmester címet. Bár én így is használtam, amíg az voltam. De én sem érek rá annyit játszani, hogy fordulót nyerjek, viszont szívesen venném, ha egy-egy klánvezérséget is lehetne díjazni. Thompy, nagyon jó az ötlet.

Alew

christ

christ

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 905 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.06.25, 08:44

Díjazom az ötleted Thompy,mert nekem személy szerint nincs lehetőségem első helyhez,bár nem is titura hajtok,meg nem is az első helyre....egyszerűen a társaság és a játék kedvéért járok fel....
De mondjuk szerintem is lenne értelme egy ilyen kezdeményezésnek,az egyetlen hátul ütője,hogy sok a multi....bár ezt lehet küszöbölni...

Thompy

Thompy

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 802 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.06.23, 10:19

Üdvözletem!
Az egyéni titulusokban volt egy hozzászólásom. Ami tartalmaz pár ötletet, szeretném bemásolni ide, hisz kicsit itt is a helye! Azért pedig előre elnézést kérek, hogy nem írtam le újra, de nem volt kedvem, így szó szerint ugyan az!
Tehát.:

"Szerintem tényleg elég rossz érzés, hogy csak az első kaphat titulust. Aki ismer, tudja, hogy szívemen veszem a biti dolgait és szeretek játszani, imádom a fantasyt! Szerintem egy jó megoldás lenne, ha ugyan úgy, mint a fórumon, jelölve lenne, ki mióta nyomul! Ha valaki elérne egy bizonyos szintet, pl.: Aktív bitiző. Ebben az esetben, levélben értesítenék lehetősége van, megváltoztatni a titulusát. Mert szerintem, aki mondjuk már ezer éve fenn van, de soha nincs lehetősége első helyet elérni, mert valljuk be ez nem olyan könnyű dolog, akkor jobban megérdemli, mint aki egy hete regisztrálta magát, és semmi dolga nincs, csak bitizni! Szerintem azon is változtatni kellene, hogy még az sem látszik, ha valaki klánvezér! Pedig vannak olyanok, akik csak ezért küzdenek! Mert másra nincs lehetőség! Sokszor gondoltam rá, hogy egy kari alatt kitüntetések látszanak. Pl.: Nyert már fordulót, klánvezér, régi bitiző, ez utóbbit lehet fokozni, mondjuk ezüst, arany stb. De ezek, csak ötletek és szerény véleményem, hogy sajnos, azok is maradnak! Ennyi, aki végig olvasta, köszönöm megtisztelő figyelmét!"

Módosította Thompy: 2003.06.23, 10:21

Pi-MaN

Pi-MaN

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 612 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.23, 11:54

hmm Nem tom..szerintem a forum lényege, hogy ötleteket adjunk nem, tehát, nem a sültgalamb-effektust kéne..hanem ötleteket gyártani ide..talán..
Bár lehet én tévedek..szóval akinek nincs ötlete az itt ne siránkozzon..
Én is befejezem mert nekem sincs! :ugri:

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.05.23, 08:21

Lehet de ketseges }:>
Amugy en nagyon meg vagyok elegedve thrillion varosaval. A szerepjatek is lenyegesen magasabb szinten folyik, igaz lassubb de szerintem megis jobb...es ugye azonkivul lehet valamit csinalni...peldault valakit agyoncsapni es nem csak kepletesen..

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.02, 10:12

Hát, egyszer biztos lesz ujítás.
Mintha valahol olvastam volna, hogy Bepének azért vannak tervei... :virag:

_* Tier * (NPC/NJK)

_* Tier * (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.25, 14:08

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a thrillin van mostanság a hangsúly... Jó rég volt bármiféle újításról szó... :halott:

Remélem azért ez fog még változni... Ja és a fordulók is időben véget érnek... :sor:

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.24, 14:28

Vajon lesz egyaltalan meg valamifele ujitas vagy most mar csak a thrillin van a hangsuly?
Regen folyton szo volt rola..... :sor:

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.04, 17:37

Egy boszorka boszorka marad, bármit is mond.

És mindez csak apró színesítés. Hisz hatalmam sosem használom ki, főleg nem pusztításra...vagyis egyszer használtam...azóta vagyok Banshee.....

_* Tier * (NPC/NJK)

_* Tier * (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.04, 08:59

Szerencsének is lehet nevezni... :D

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.03, 06:52

Tier: Meg szerencse hogy nem rajtad mulik }:>

Ann: :)

[Javítva: 2003.03.03 írta: Xantia]

_* Tier * (NPC/NJK)

_* Tier * (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.01, 10:47

Én kalandmesterként soha nem engednék ilyen karaktert az tuti... :Ordog:

Adarianna

Adarianna

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 804 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.28, 19:47

Tier, olvasd el életem történetét. ;)

Xanti hugi! :)

*megcirógatja hugija buksiját*
Nagyon okos az én hugocskám. :D Csak hát itt ezen a síkon...bármi lehet. :ize:

Bosziké a szívem, hisz lassan főboszorkának számítok. :D De a többi mágiám sem gyenge, mióta van varásbotom. :( (Vagyis volt)

//Amúgy meg AD&D 2 szerint és MAGUS szerint játszom. Na meg kis fantázia. :)//

Adarianna(Ann) A Banshee boszorka

[Javítva: 2003.02.28 írta: Adarianna]

_* Tier * (NPC/NJK)

_* Tier * (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.28, 18:09

De igenis tápos, vajh beavatnának-e egy boszorkányt akár a varázslói, akár a papi misztériumokba... Nem hinném... :Ordog:

_Xantia (NPC/NJK)

_Xantia (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.28, 11:44

Nem tapos mert a D&D szabalyai szerint a tobb kasztbol levo kari negativ bonuszokat kap ;-)
pl 2 kasztnal es ha a kasztok kozti szintkulombseg tobb mint 2 akkor ez 30%..ha nem tevedek...
Te 3 kaszthoz tartozol es mindenkepp a boszisag legalabb 2 szintel magasabb mint atobbi..igy nem lehecc tapos *magyarazza meg tudomanyosan* ;-)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]