Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Képtelen történetek, másvilági mesék

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.03.01, 17:42

Kösz, várom kíváncsian!

Hamlet

Hamlet

dán kalózherceg

• Fórumita
  • 605 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.07, 19:37

Mondjuk arról, nem akarok-e írni bele valamit? A világért se szeretnék nagyképűnek tűnni, de valószínűleg ment volna.

Jaaa, hogy így érted! Én szerettem anno a novelláidat, és tök jó lenne, ha benne lennél majd esetleg egy következő antológiában valamikor a nem túl távoli jövőben! ;)
Itt viszont most a fő szerkesztési elv az volt, hogy a hazai képregényrajzolók és képregényírók mutassák meg, hogy novellában is jók. Ezért is lett Képtelen történetek a cím: a képregényesek ezúttal nem képekkel mesélnek. Bruti a Bürokratákért kapott Alfabétát, Scorba meg a Stroboscopáért, és mivel tudtam róluk, hogy anno a Scriptoriumban betyár jó novellákat írtak, mindenképp bele akartam rakni tőlük valamit a kötetbe.
De mondom, ha jól fog fogyni ez a kiadvány, én abszolút nyitott vagyok egy "Best of Scriptorium" novelláskötetre is akár! Dumáljunk majd róla alkalmasint! ;)

@Asidotus: a Fumax webshopjában és a Szellemlovasban lehet kapbi a kötetet, valamint van Kaméleon Komix standunk minden budapesti képregényes rendezvényen is (remélem nem leszek emiatt a reklam miatt moderálva :D )

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.07, 00:43

Mondjuk arról, nem akarok-e írni bele valamit? A világért se szeretnék nagyképűnek tűnni, de valószínűleg ment volna.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.06, 21:40

Köszi az ismertetőt, ez határozottan felkeltette az érdeklődésem. :)

Asidotus

Asidotus

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 239 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.06, 18:57

Beszerezni hol lehet?

Hamlet

Hamlet

dán kalózherceg

• Fórumita
  • 605 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.06, 14:41

Valaki azért szólhatott volna.

Mármint miről? A kötet megjelenésről? Decemberben jött ki, és csak képregényes rendezvényen meg egy-két "geek szakboltban" kapható.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.04, 19:00

Valaki azért szólhatott volna.

Hamlet

Hamlet

dán kalózherceg

• Fórumita
  • 605 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.04, 12:24

Köszönjük a recenziót!

Igen, a kötet egyik érdekessége, hogy a hajdanában pont itt, az RPG.hun megszerveződő, Scriptorium 1 tagjai közül Scorba, Bruti és jómagam is képviselteti magát benne írással.
Az enyém ráadásul ennek a réges-régi, itt megjelent Fallout fanfiction novellámnak a felturbózott, magyar környezetbe átrakott változata, amit tök jó volt 14 évvel később leporolni és egy hétvége alatt átírogatni.
http://lfg.hu/12624/novella/john-smiley-legendaja/

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.02.04, 07:10

Vége lett a januárnak, már a késleltetett szabadságok is lejárnak, kikopnak az edzőtermekből az újévi fogadalmas, ám kevéssé kitartó egyedek. A sulikban új félév indul, a reggeli és a délutáni buszok tömve a csivitelő kölykökkel – ám ha van akkora mázlink, hogy találjunk egy viszonylag nyugodt sarkot a buszon, vagy van időnk egy jó forró fürdőre – esetleg kettőre -, akkor jó ötlet elolvasni a Képtelen történetek, másvilági mesék című gyűjteményt a Kaméleon Komix prezentálásában. Aki megszerezte, már biztosan elolvasta, így spoilerveszély nélkül olvashatja szerény, szujjektív véleményemet is.

http://lfg.hu/87359/ismerteto/keptelen-tortenetek-masvilagi-mesek/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]