Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Savage Rifts - The Tomorrow Legion Player’s Guide

• Válasz írásához lépj be
23 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8025 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.04.01, 08:57

Kösz az ismertetőt!

Vonatkozó hír, hogy hamarosan indul a következő Savage Rifts Kickstarter:
https://www.peginc.com/rifts-for-savage-worlds-worldbooks-set-1-kickstarter-launches-april-16th/

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6476 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.04.01, 08:15

Jó kritika. Én is nézegettem anno, de végül nem ruháztam be. Arra kíváncsi lennék, hogy milyen egy "tipikus" Rifts kaland. :)

A hosszabb karakteralkotás a világ erő-szintjéből fakad. Ha szuperhősöst játszol SaWo-val, ott is hosszú lesz a "bevásárlólista". A KaTa-meséim SaWo karakterei általában egy délután alatt megvannak. Kivéve a szuperhősöst, mert ott egy délután volt egy karakter. Ez ilyen, nem várható el, hogy egy Vasember/Thor/Hulk ugyanolyan könnyen megalkotható legyen, mint egy kalóz vagy egy, a mai korban élő detektív.

Bulldy

seti

seti

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 967 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.04.01, 07:17

Köszi az ismertetőt. Megvan nekem is az összes SW Rifts és tetszik is nagyon, csak most már várok a kipróbálásával, mert hamarosan update-elik a legújabb SW kiadásra. Az új könyvek már eleve ahhoz fognak megjelenni.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6383 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.04.01, 05:55

A Savage Rifts alighanem a Savage Worlds szerepjáték történetének egyik legnagyobb konverziós projektje. A setting a Pinnacle Entertainment Group (a SaWo alapkönyvek kiadója) által levezényelt Kickstarter esemény keretében jelent meg, három kötetben, a háttérvilág jogait birtokló Palladium Books jóváhagyásával. A könyvek a Tomorrow Legion Player’s Guide, a Game Master’s Handbook és a Savage Foes of North America (ez a szörnyek és NPC-k könyve). Ahhoz képest, hogy a régi Rifts kiadványokban nem egyszer még csak lapozni sem kellett a játékosoknak és a mesélőknek szóló információk között, ez a három részes megoldás elég kemény tempóváltás. Megkockáztatom, hogy anyagilag is kedvezőbb lett volna egyetlen 400 oldalas könyv, mint ez a három vékony, különálló füzet.

http://lfg.hu/87929/ismerteto/savage-rifts-the-tomorrow-legion-players-guide/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]