Ugrás tartalomhoz

Fotó

Keresek egy képregényt, de nem tudom a címét

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

Nephryte

Nephryte

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.10.13, 21:06

Részben off, mert bár valóban keresek egy képregényt, de tudom a címét - csak épp azt nem, hogy hol lelhető fel jelenleg, mert bár van hozzá link ennél a cikknél, csak épp azon keresztül már nem elérhető. Úgyhogy ha valaki tudna nekem dobni ehhez egy jelenleg is élő elérhetőséget (vagy akár csak magát a sorozatot alkotó képeket önmagukban), azt megköszönném.

No, végül meglett, köszönhetően magának a szerzőnek. :)

Ha esetleg másokat is érdekel, itt továbbra is elérhetőek ezek a gyöngyszemek:

https://photos.app.goo.gl/qJs2NqZrXij4UKVj9

Nephryte

Nephryte

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 423 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.10.11, 19:24

Részben off, mert bár valóban keresek egy képregényt, de tudom a címét - csak épp azt nem, hogy hol lelhető fel jelenleg, mert bár van hozzá link ennél a cikknél, csak épp azon keresztül már nem elérhető. Úgyhogy ha valaki tudna nekem dobni ehhez egy jelenleg is élő elérhetőséget (vagy akár csak magát a sorozatot alkotó képeket önmagukban), azt megköszönném.

Bobakka

Bobakka

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.04.09, 12:17

Bobakka témanyitó kérdése:

Sziasztok.Valamikor réges régen egy antológiában vagy magazinban volt egy cikk szláv képregény mesterekről, de hogy lengyel, cseh vagy esetleg szlovák, sajnos nem emlékszem.
Ami megragadt bennem, az egy jelenet volt az egyik képregényből, amiben egy pár darázs katona lándzsákkal stb repül egy sündisznó-manussal egy erdőtűz
felett és oda be akarják ejteni, az meg sikolt, hogy "Ne, pomóc!!" vagy ilyesmi.

Nagyon hálás lennék, ha valakinek esetleg beugrana, hogy melyik képregény ez. (esetleg javaslatot, hogy hol érdemes kérdezni erről a neten)

Köszi előre is!

Helló, ha valakit érdekel, megtaláltam (20+ év után LOL). A címe "Hans" egy belga képregény.
Írta André-Paula Duchâteau és valóban, lengyel művészek rajzolták: Grzegorz Rosiński (1–6) és Zbigniew Kasprzak (6–12).
A jelenet amire emlékeztem az a 2-ik részben volt, "Le Prisonnier de l'éternité" - "Prisoner of Eternity"
http://ricardio.pe.hu/Hans%2002%20-%2042.jpg
(köszönet Kathara_Khan-nak az rpg.net fórumon)

Módosította Bobakka: 2019.04.09, 12:17

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8630 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.04.08, 12:43

Bobakka témanyitó kérdése:

Sziasztok.Valamikor réges régen egy antológiában vagy magazinban volt egy cikk szláv képregény mesterekről, de hogy lengyel, cseh vagy esetleg szlovák, sajnos nem emlékszem.
Ami megragadt bennem, az egy jelenet volt az egyik képregényből, amiben egy pár darázs katona lándzsákkal stb repül egy sündisznó-manussal egy erdőtűz
felett és oda be akarják ejteni, az meg sikolt, hogy "Ne, pomóc!!" vagy ilyesmi.

Nagyon hálás lennék, ha valakinek esetleg beugrana, hogy melyik képregény ez. (esetleg javaslatot, hogy hol érdemes kérdezni erről a neten)

Köszi előre is!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]