Ugrás tartalomhoz

Fotó

Black Chantry tapasztalatok

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

Moncada

Moncada

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.21, 14:32

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valakinek van e tapasztalata az újonnan nyomott paklikkal. Ahogy láttam Sabbat vonalra mentek rá BC-ék, ami nem baj, de ha Kamarillás paklit is akarnék, melyiket érdemes beszerezni?

Nyilván idővel - ha sikerül játékostársakat találnom - majd be akarok szerezni minden pakliból, de így első körben nem költenék el 60k forintot, hanem vennék egy-két csomagot.

Köszi!

Helló!

Én úgy láttam, hogy csak a starterek sabbatosak. Egyébként pedig pl a Keepers of Traditions Camarillás cryptet tartalmaz. Most én is kifejezetten camarillás deckre még pedig toreádorra vadászom, vagy kellene összepakolni, mert barátnőmet is be akarom vonni.

Ha sikerül bevonni, és esetleg keresnétek még játékosokat (és nem gond, ha kezdő), akkor jelentkeznék. Kicsit el vagyok havazva, de júniusban már jobban ráérek.

Szerintem nekem is van mit újratanulnom, meg majd beindul az élet. Júni 11 után megpróbálok összehozni egy játékot.

Draskovich

Draskovich

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2019.05.20, 08:51

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valakinek van e tapasztalata az újonnan nyomott paklikkal. Ahogy láttam Sabbat vonalra mentek rá BC-ék, ami nem baj, de ha Kamarillás paklit is akarnék, melyiket érdemes beszerezni?

Nyilván idővel - ha sikerül játékostársakat találnom - majd be akarok szerezni minden pakliból, de így első körben nem költenék el 60k forintot, hanem vennék egy-két csomagot.

Köszi!

Helló!

Én úgy láttam, hogy csak a starterek sabbatosak. Egyébként pedig pl a Keepers of Traditions Camarillás cryptet tartalmaz. Most én is kifejezetten camarillás deckre még pedig toreádorra vadászom, vagy kellene összepakolni, mert barátnőmet is be akarom vonni.

Ha sikerül bevonni, és esetleg keresnétek még játékosokat (és nem gond, ha kezdő), akkor jelentkeznék. Kicsit el vagyok havazva, de júniusban már jobban ráérek.

Moncada

Moncada

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.16, 09:02

Sziasztok!

Köszi!

Helló!

Módosította Moncada: 2019.05.16, 09:04

Draskovich

Draskovich

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2019.05.15, 21:14

Sziasztok!

Köszi!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]