Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Fűtő voltam a pokolban

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Kilhalm

Kilhalm

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 19 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.17, 17:30

Üdv.

Nekem tetszett az ìrás. Köszi.

Mopat

Mopat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 876 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.16, 19:13

Voltak már anno is "jó" ötleteim. Jelenleg éppen ewok szárnyas huszárnál tartok, pónilovon. Csak nehogy viszontlássuk őket. Hát nem cuki lenne? :rotfl:   

Spoiler

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 11603 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.16, 13:51

Régen is volt,amikor itt fórumoztam, kedves KLM. 

Tudom. :)

Spoiler

Mopat

Mopat

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 876 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.16, 13:46

Régen is volt,amikor itt fórumoztam, kedves KLM. Valóságban több szovjet hajón is volt hatvan centi körüli nyomtávú kisvasút, pl. a Slava osztály cirkálóin, bár a Kijevek vitték a prímet. Honnan is vettem az ötletet, mi? :)
Illetve, a Star Warsban is van hasonló. Nagyobb hajók fedélzetén, még a Klónok Háborúja sorozatban is szökdécselt Anakin egy ilyen fedélzeti szállító rendszer pőre kocsijain.
Megjegyzés: a képen látható gőzös Scarlet hercegnő egyik mozdonya. Pontosabban, a 18.314, csak ugye többször átszámozták a pályafutása során. Direkt vasúti kocsik teszteléséhez tuningolták fel az NDK-ban. Jelenleg is megtekinthető egy múzeumban.

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 11603 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.16, 10:08

Nagyon tömény :)

"Cat szerelőként dolgozott a bolygólyán,"

Ez azért fályt :)

(Amúgy a ruszkik raktak kisvasutat a Kijev oszt hordozóikra...

6:40 körül látszik a sín a hangárban, jobb videót nem találtam)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6394 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.16, 06:10

– Arrh...larrhi…gahh...burml…luh! Hát, ez nem a jó öreg MÁV szignál, meg kell hagyni! Érdeklődve emelem fel bika-szerű fejemet a digitális kamerám kijelzőjéről a hangszórók felé. Állok az állomás peronján, és természetesen fényképezek. – Arrh…barrem…guhh! Ez sem hangzik sokkal jobban. Vagy a vasutas fullad bele az ásványvizébe az irodában, vagy a helyi Szabó bakter alszik és bekapcsolva maradt a mikrofonja. Persze, a legegyszerűbb lehetőség az, hogy a hangszóróban valami ork tájszólásban beszélnek, amiből egy mukkot sem értek. A legjobb az lesz, ha folytatom a fényképezést.

http://lfg.hu/88514/novella/futo-voltam-a-pokolban/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]