Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Villámhírek a tv és film világából...

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.25, 21:31

Taika Waititi rendezheti az Akira anime/manga filmváltozatát és a Warner már a bemutatót is kitűzte 2021 májusára.

Módosította Petrus: 2019.05.25, 21:31

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.22, 15:49

Kíváncsi vagyok, milyen frappáns magyar címet adnak majd neki, mert a "Támadás a Fehér Ház ellen 2. - London ostroma" címet elég nehéz lesz felül(vagy alul)múlni.

"Támadás a Fehér Ház ellen 3 - Az angyal bukása"... (Tudom, a "bukott angyal" jobban hangzik, de ez frappánsabb. :P )

scaurus

scaurus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 662 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.21, 19:55

Vessetek rám követ, de nekem tetszettek az agyatlan ...Has Fallen filmek (Olympus, London), szóval érdeklődve várom az augusztusban bemutatandó harmadik részt is, amelynek megérkezett az előzetese: Angel Has Fallen.
...

Kíváncsi vagyok, milyen frappáns magyar címet adnak majd neki, mert a "Támadás a Fehér Ház ellen 2. - London ostroma" címet elég nehéz lesz felül(vagy alul)múlni.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.21, 17:53

Kijött az Once Upon a Time in Hollywood első valódi trailere is.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4636 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.20, 04:03

Hoild: koszi... a friss hirek onmagukban az LFG FB csapatat dicserik - Enkara, Strato, Narmi - en csak osszegyujtottem egy cikkbe oket. 

Petrus: koszi! /az Olympus/London has fallen nekem is bejott anno../

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3346 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.18, 10:15

Az első 4 hír kifejezetten remek, köszi! :)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.17, 15:51

Vessetek rám követ, de nekem tetszettek az agyatlan ...Has Fallen filmek (Olympus, London), szóval érdeklődve várom az augusztusban bemutatandó harmadik részt is, amelynek megérkezett az előzetese: Angel Has Fallen.

(Ui.: Tematikus villámhír topikokkal talán pótolható lenne a cikkhiány és hogy sokan nem olvasnak az LFG FB oldalán hasonló híreket.)

Hoild

Hoild

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 227 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.17, 14:44

Egy kis üdítő változatosság a Villámhírek hiányában. Köszi BePe!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6439 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.05.17, 07:18

Gyors összefoglaló a tv és film világából... Rick és Morty novemberben folytatja az ámokfutást a 4. évaddal. Itt a Black Mirror ötödik évadának első előzetese (és kb két hét múlva, június 5-én kezdődik)! Megérkezett az első előzetes Batman egyik legnépszerűbb történetét feldolgozó animációs filmjéhez; Primal - Genndy Tartakovsky (Dexter laboratóriuma, Szamuráj Jack) új animációs sorozaton dolgozik; Dark Phoenix - A Phoenix Will Rise - Hazai bemutató: Június 6; Az FXitinPost újragondolta a Ben Kenobi és Darth Vader második nagy összecsapását. Friss-ropogós előzetes érkezett a legújabb Pókemberhez.

http://lfg.hu/88562/hirek/villamhirek-a-tv-es-film-vilagabol/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]