Ugrás tartalomhoz

Manga/anime szerepjátékok

• Válasz írásához lépj be
99 hozzászólás érkezett eddig

Darkmore

Darkmore

Marine

• Fórumita
  • 1838 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.08, 08:41

ja és ha már LIVE:

Állítólag Debrecenben vannak egyének, akik manga rpg-éznek, pontosabban Manga LIVE (akkor ez már anime :gyagya: )!
Majd, ha sikerül kontaktolnom, feldobom ide is, hogyan is megy ez...

Módosította Darkmore: 2006.05.08, 08:42

Darkmore

Darkmore

Marine

• Fórumita
  • 1838 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.20, 19:38

Szerencsére van egy olyan parti akivel sűrűn tudok játszani (ha nem is mindig anime-t). Mi saját Vampire Live-ot nyomunk ezen belül is Camarilla.
Nem független a magyar országos Live-tól és nagyon jó. ha valakit érdekel katt a: www.vampiredm.atw.hu...
:D
:D :P
(:D )

:-o :sor: :P

_Hacker_Croft (NPC/NJK)

_Hacker_Croft (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.20, 12:19

Hát igen sajnos ez várható volt...
Szerencsére van egy olyan parti akivel sűrűn tudok játtszani (ha nem is anime-t). Mi saját Vampire Live-ot nyomunk ezen belül is Szabbat.
Független a magyar országos Live-tól és nagyon jó. ha valakit érdekel katt a: www.vampires.extra.hu-ra...

Darkmore

Darkmore

Marine

• Fórumita
  • 1838 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.19, 00:03

Szivesen mesélnék máskor is animét, főleg az általam "kidolgozott" (egyszer nagyon komor hangulatomban shit+del a szabálykönyvre, amit írtam :buszke: ), mert az kicsit komolyabb, de sajna debreceni (esetleg egri, csak ritkán és nem hivatalosan :D ) vagyok, és az biza messze esik Ajkától :)

...de nem tudom, hogy most pl: az rpg.hu-n (a tesztben, vagy a freestyleban) folyik e éppen anime.

...ha minden igaz pár héten belül lesz állandó netkapcsolatom és akkor minimum egy freestyle topikot össze lehetne dobni! :)

_Hacker_Croft (NPC/NJK)

_Hacker_Croft (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.18, 16:37

Darkmore:
Én szívesen bent lennék és ha legközelebb van rá lehetőség megdobhatnál egy e-mail.al és magdumáljuk.
Bár nem tudom hol laksz de én ajkai vagyok és rengeteg időm van.
Ha bevennétek én szívesen játszanék...
Előre is köszönöm.

Darkmore

Darkmore

Marine

• Fórumita
  • 1838 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.06, 09:08

Pár hete nyomtunk egy rpg maratont, ahol kb 10-15 játékos játszott, kb. 24 órán keresztül,

...ja és meséltem anime rpg-t :rohog:

Dióhélyban:

Kicsit Slayeres volt, mármint a hangulat és a világkép, mert arra volt igény.

2 játékos indult japánból, kettő (na jó, az egyik npc volt) pedig az anime világról. A japán srácok egy parkban sétáltak, mikor előugrott egy manó és ellopta a testüket, utána nyitott egy átjárót és átment a másik világba. A játékosok (nagyon okosan :rohog: ) utána "szálltak" (mármint a lelkük) és a másik oldalon "beleestek" egy, egy fiatal hölgyemény testébe (a másik pc és npc), innentől kezdve a jókedv garantálva volt, mert a leányzók éppen fürödtek a közeli tóban, majdnem belefulladtak... stb. Ráadásul az egyik leányzó félig macsek, félig ember volt, csak hogy elsüssük a régi, bevált furcsaságokat, (a másik félig démon volt, de erre csak később derült fény...). A végén visszaszerezték a srácok a testüket és megóvták az ottani poklot a bukástól :D :) :D

Hát, szóval lehet itt mesélni és játszani különösebb szabályok nélkül is :P

_Hacker_Croft (NPC/NJK)

_Hacker_Croft (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.03.25, 00:13

Huhh!
Jó régen jártam itt.
Látom alelkesedés kissé alámaradt.
Én pl szívesen lennék benn egy manga játékban.

zett

zett

Nagy Mester

• Archívum
  • 884 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.12.05, 16:26

cső manga meséhez karikat keresek! írj U2U

Cross_Huller

Cross_Huller

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 526 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.08.31, 05:52

Hi!

Mélyen elnézést kérek ha rossz helyen járok ezzel, de költözés miatt feloldom az Anime gyűjteményem, úgyhogy rengeteg eladó cuccom lenne olcsón, eredeti kazik (Eva, Macross Plus, Trigun etc), Artbookok, Resin Kitek (Alita, Eva, DBZ etc.)

U2U please, ha tudnátok valakit akit érdekel

köszönettel

XH

_Truner (NPC/NJK)

_Truner (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.08.16, 20:52

hy! csak azért zargatom a kedves halgatókat mert nekem megvan a grandia 2 de miután elinditom és rányomok hogy new game csak behozza hogy loading és utánna csak a fekete képernyőt látom... nemtom it tegyek de irtó mérges vagyok mert miatta kellet letörölnöm a sonic x sorozatot a vinyómról és ez így nincs rendjén :felvon: pls valaki adjon valami segítséget. előre is köszi
ha valaki emailban tud segíteni az ide irjon: yodakisnagymester@gmail.com

_Hacker_Croft (NPC/NJK)

_Hacker_Croft (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.06.09, 16:51

Derfel:
Mikor lenne?
Milyen karakterekbe lehetne gondolkodni?
Szerintem még kicsit keveset mondtál hogy így csak belevágjak.
Jó lenne ha kicsit a világról is mesélnél esetleg ha le lenne írva vmi ismertető elküldhetnéd?!
Üdv!

CorvuS

CorvuS

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2005.05.03, 08:44

Hojhojhoj

Engem is érdekel a dolog, legalábbis annak fügvényében, hogy milyen "stílusú" (csúnya szó de így reggel nehéz jobbat találni :D ) lesz.
Tisztelettel...

NATOkatona

NATOkatona

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 73 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2005.04.26, 08:14

Hmm ha lenne online manga rpg szivesen kipróbálnám.

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.11.03, 20:06

Kiba: csütörtökön kifaggathatsz. :) Jelenleg te vagy a 3. jelentkező, szóval már csak egy ember kéne, hogy normálisan el lehessen kezdeni... Még 1 ember.. Csak egy. Egyetlen egy. Nagy kérés?

:)

Kiba

Kiba

Lion-Dancer

• Fórumita
  • 382 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.30, 16:29

Mélyen tisztelt manga / anime / stb rajongók: felhívnám a figyelmeteket, hogy indítanék egy FF alapú (8-9) online zártkörű RPG-t. A story és a system nagyrészt megvan, csak játékosok kellenek. Szo: ha valakit érdekel írjon, és én mondom a részleteket.
Nagy vonalakban annyit, hogy amolyan 8-9 feelingje van, de egy másik világban (mint ahogy az megszkokott), és szintén megszokott módon előre kidolgozott jellemek vannak. Nagyjából 3-7 játékos fér be, de ha sokan jelentkeznek, van aki csak némileg később tud beszállni.

Tisztelettel: Derfel

Lehet kérni erről valami nagyon alap dolgot?
Valami átfedés érdekelne, hogy a játék s maga a készülödő rpg mennyire hol s miben fedik egymást.

Egyenlőre csak mint érdeklődő, mint játékos ahhoz per pillanat gyáva vok jelentkezni..

Ellenben infokat ha lehet kérnék... Chocoba lesz benne? ;)

Meglivorn

Meglivorn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 149 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.06, 00:07

Meglivorn, mi volt az eredeti Slayers d20 könyvben a 112. és 129. oldal között? Még a tartalomjegyzék is furcsamód kihagyja  :aboci:

Szines képek.
Poszterek, illetve a borítók.

Acelpatkany

Acelpatkany

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 320 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.05, 12:42

Meglivorn, mi volt az eredeti Slayers d20 könyvben a 112. és 129. oldal között? Még a tartalomjegyzék is furcsamód kihagyja :)

Derfel

Derfel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 339 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.04, 22:09

Mélyen tisztelt manga / anime / stb rajongók: felhívnám a figyelmeteket, hogy indítanék egy FF alapú (8-9) online zártkörű RPG-t. A story és a system nagyrészt megvan, csak játékosok kellenek. Szo: ha valakit érdekel írjon, és én mondom a részleteket.
Nagy vonalakban annyit, hogy amolyan 8-9 feelingje van, de egy másik világban (mint ahogy az megszkokott), és szintén megszokott módon előre kidolgozott jellemek vannak. Nagyjából 3-7 játékos fér be, de ha sokan jelentkeznek, van aki csak némileg később tud beszállni.

Tisztelettel: Derfel

balight_the_light_knight

balight_the_light_knight

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1231 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.10.04, 20:50

Szvsz sokkal jobb a Tri-Statos BESM. Készülök is írni róla egy kritikát... nem lenne rossz a Slayers-szes sem. :)

Meglivorn

Meglivorn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 149 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.10.01, 12:21

Nekem spec. a régi besm tristat nagyon nem tetszett, néztem a Tenchi Muyoban :dilis:(((
A d20 meg igen. Izlések és pofonok :para:

Ami a külcsínt illeti: azért egy kéthasábos tördelés, behajigált (nem túl jó minőségű, van olyan kép amin sikerül egy átmeneti frame-t elkapni és Linának dupla szája van ^_^°) screencapekkel nem a tördelés csúcsa. Félelmetes mennyiségű Slayers illusztráció létezik, és egy nagyon szép könyvet ki lehetett volna hozni belőle. Borítónak meg valami hasonlót a CPM-féle első 3 manga kötethez, és egy szavam sincs ^_^

Lehet hogy kellene írni egy Slayers-cikket a főoldalra, úgyis jön az anime. Csak nemtom van-e értelme...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]