Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Megjelent a Húszoldalú II. évfolyamának 2. száma

• Válasz írásához lépj be
9 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.18, 12:12

Mivel aktív játékban jelenleg nem igazán vagyok érintett, számomra mindig a Média és közösség szakasz, abból is főleg a bemutatkozó anyagok és interjúk az érdekesek. Ezeket külön köszönöm. A mostani is tudott újat mutatni. :sor:

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 960 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.18, 11:31

Természetesen szerzőink most is igen hálásak lennének az érdemi reflexiókért. ;)

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 960 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.07, 18:59

Szeretném felhívni a figyelmet a nyereményjátékunkra, amelynek a megoldásához csak a korábbi sázmokat kell megnézni! ;) Egy igazán menő nyeremény jár a helyes megfejtőnek!

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 960 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.03, 10:52

Ha egy teljes kalandot hozunk le, az mindig több kisebb anyag elől veszi el a helyet elviekben.

Én erről statisztikát nem vezetek, csak legyen meg a legalább húsz oldal minden számnál. :)

De itt össze lehet hasonlítani az egyes számok szerzőinek a mennyiségét: http://lfg.hu/tag/huszoldalu/

alien24

alien24

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 7 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.03, 10:37

Amúgy csak az én érzésem, vagy tényleg kicsit kevesebben küldtek most anyagot? Láttam, Tibornak számos írása került be...

(Majd jól elolvasok mindent ám, csak kicsit később).

Nekem pont ellenkező volt az érzésem. De konkrétat majd Garabonciás fog mondani :)

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2931 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.03, 10:18

Amúgy csak az én érzésem, vagy tényleg kicsit kevesebben küldtek most anyagot? Láttam, Tibornak számos írása került be...

(Majd jól elolvasok mindent ám, csak kicsit később).

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6552 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.03, 10:01

Ebbe nagyon akartam írni, meg is volt az alap, de aztán belemerültem az 5E szabad tartalom fordításába és mire észbe kaptam lejárt a határidő. :(

Bulldy

Garaboncias

Garaboncias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 960 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.03, 09:56

Boldog szülinapot!

Köszönjük! Ez elsősorban nektek köszönhető, akik rendszeresen küldtök bele anyaogkat! :)

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2931 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.03, 04:56

Boldog szülinapot!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6469 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.02, 21:39

Hogyan alkossunk Kalandmesterként természetfeletti lényeket a magunk és a játékosaink számára? Hogyan mesélhetünk a segítségükkel akár mélyebb, megrázóbb, tanulságosabb történeteket is? Mi borította sötétségbe Calimport városát? Mivel táplálkozik a Mágiafaló, és mi fán terem a Lélekgyökér? Miért kellett meghalnia Kaspar Hausernek? Mi az az Adventurer’s League Hungary, és milyen szerepjátékos nyári táborok várhatóak idén? Mit jelent egy múló szórakozás Baroviában? S vajon miféle nyeremény lesz a jutalma annak, akit az évfordulós kvízünkre mind az öt választ helyesen beküldők közül sorsolunk ki? E kérdésekre csupán az találhat választ, aki elolvassa a Húszoldalút, s kíváncsi a Csodalények világára!

http://lfg.hu/88686/hirek/megjelent-a-huszoldalu-ii-evfolyamanak-2-szama/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]