Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Kingdom: New Lands ajánló

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.10, 08:59

Köszi az ismertetőt!

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4686 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.08, 09:02

A régi Majesty egész hasonló logikájú játék volt.
izometrikus nézetű volt ugyan, de ott is az volt a lényeg, hogy nem küldhettél rá embereket a szörnyekre, csak tűzhettél ki a fejükre vérdíjat. A birtokon felszerelt katonák pedig vagy belevágtak a küzdelembe, vagy nem.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8107 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.07, 16:11

Viszont az ismertetőből kimaradt a Skull Island kiegészítő.

Valóban. Az elején még a fejemben volt a gondolat, hogy ejtek róla egy-két mondatot, de a napi teendők és gyerekek mellett vagy 10-szer ültem le megírni a cikket, így a végére kikopott a memóriából. :) A hétvégén valamikor beleköltöm valahova, ha nem felejtem el.

Szerk.: Meg is van. :)

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3346 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.07, 15:56

Ez egy igazán remek kis játék, én is a Classic óta nyomom. Eszméletlen erős hangulata van, a zenéjét is imádom. Az állóképekből sugallt grafika ne tévesszen meg senkit: a játék mozgásban sokkal szebb, rengeteg szép kis részlet lapul benne. A nehézsége valóban az időzítéseken múlik, ahogy írod is: a rémek (a "Greed") rohamai éjről-éjre erősödnek, és a királyság előbb-utóbb menthetetlenül elbukik - így a jól időzített szökés a szigetről esszenciális. :) Viszont az ismertetőből kimaradt a Skull Island kiegészítő.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.07, 14:49

Már régóta tervezek ismertetőt írni erről a remek videojátékról, de a csillagok állása eddig nem volt megfelelő hozzá. Mivel a játék most ingyen is elérhető, elérkezettnek láttam az időt. A játékban egy királyt vagy királynét alakítunk, aki kétdimenziós birodalmában egyetlen dolog felett rendelkezik szabadon, és ez nem más, mint a pénz. Alattvalóinkat nem irányíthatjuk közvetlenül, csak a pénzünkkel befolyásolhatjuk, hogy ki csatlakozzon a királyságunkhoz, ki milyen hivatású legyen és, hogy az építészeink milyen épületeket húzzanak fel.

http://lfg.hu/88713/ismerteto/kingdom-new-lands-ajanlo/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]