Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Johnny Mnemo... öhm, John Wi... Szóval, Keanu Reeves állt színpadra az E3 alatt...

• Válasz írásához lépj be
11 hozzászólás érkezett eddig

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4652 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.18, 20:34

Na, valamire mégis jó volt neki az a rosszemlékű Johnny Mnemonic. :)

Nem volt az olyan rossz film. Én minden gagyiságával együtt kimondottan szerettem.

Bulldy

Én a Johnny Mnemonic-kal kapcsolatban azt nem értettem sosem, hogy miért csináltak Mollyból Jane-t? Pláne, hogy elvileg Gibson írta a forgatókönyvet.
Az eredetiben volt egy nem egészen normális, de elég vagány nő, aki az akcióhős volt Johnny mellett. A filmben ez nincs így, és nem igazán vált előnyére.

De, a Johnny Mnemonic b-filmnek is gagyerák, annál furcsább, hiszen van benne Henry Rollins, Beat Takeshi és maga a nagy ember (William Gibson) írta a forgatókönyvet saját termékéből, de hát valahogy akkor is, sóhaj.

Pont mostanában olvastam, hogy eredetileg 1M dolcsit akartak összekalapozni egy kis költségvetésű mozira, ami nem sikerült. Nem sokkal később viszont megdobták őket 30 millióval, amivel nem igazán tudtak mit kezdeni: ahhoz kevés volt, hogy igazán nagy mozi legyen belőle, de ahhoz meg sok, hogy ne szálljanak el.

Kaloz

Kaloz

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1154 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.12, 14:08

WCB: Én nagy reményekkel ültem neki, aztán már csak azt vártam hogy legyen végre valami... Akár vége.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8073 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.12, 10:28

According to Cyberpunk 2077's lead quest designer Pawel Sasko, Johnny Silverhand manifests as a "digital ghost" who is installed on a chip that V (the game's protagonist) has in their head.

Forrás

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 452 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.12, 09:31

Arról nem beszélve, mennyivel jobban sikerült, mint a New Rose Hotel, amire szerintem már a kutya sem emlékszik.

A New Rose Hotel nagyon jól megfogta a Cyberpunk hangulatot, és még csak nem is kütyükkel meg biszbaszokkal, hanem a zenével, fényekkel, meg a (nem fizikai) mocsokkal, ami mindenhol ott van.

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 11607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.11, 19:21

De, a Johnny Mnemonic b-filmnek is gagyerák, annál furcsább, hiszen van benne Henry Rollins, Beat Takeshi

De sajnos Ice-T és Dina Meyer is volt benne, akik viszont nagyon nem kellettek bele.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2417 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.11, 19:16

De, a Johnny Mnemonic b-filmnek is gagyerák, annál furcsább, hiszen van benne Henry Rollins, Beat Takeshi és maga a nagy ember (William Gibson) írta a forgatókönyvet saját termékéből, de hát valahogy akkor is, sóhaj.

A New Rose Hotelre pont emléxem, és összes művészkedő allűrjével együtt sokkal jobb ennél a gyermeteg hőzöngésnél, jó b-film meg az 1990-es Hardware, ebben van Iggy Pop (hangja) és Carl McCoy (a guberáló az elején):

Kaloz

Kaloz

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1154 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.11, 12:45

Na igen, pénzügyileg bukás lett, és a kritikusok is szétcincálták, de a cyberpunk-rajongók nyilván másképp néznek rá. :) Arról nem beszélve, mennyivel jobban sikerült, mint a New Rose Hotel, amire szerintem már a kutya sem emlékszik.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5187 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.11, 11:45

Nem volt az olyan rossz film. Én minden gagyiságával együtt kimondottan szerettem.

Bulldy

Maga korábban kiváló B(?) kategóriás film volt. 5-6 éve néztem újra, és csomó jó ötletet adott meséhez. Delfin mint hekker pl

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6514 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.11, 11:31

Bulldy

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 11607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.11, 11:00

2020-ban már csak frissíteni kell a Cpunkot... :) 

Kaloz

Kaloz

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1154 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.11, 10:44

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6425 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.11, 05:50

Johnny Mnemo... öhm, John Wi... Szóval, Keanu Reeves maga állt színpadra az E3 alatt promotálni a Cyberpunk 2077 játékot, amit már annyian várnak olyan régóta, és amiben ő maga is szerepel; és végül debütálási dátumot is adott nekünk: valamivel kevesebb, mint egy évet kell várnunk a megjelenésre, egészen pontosan 2020 április 16-ig kell tűkön ülni hozzá. Az X-Box Store-ban már előrendelhető. :) Az eseményen ezt a trélert kapta a nagyérdemű.

http://lfg.hu/88785//johnny-mnemo-ohm-john-wi-szoval-keanu-reeves-allt-szinpadra-az-e3-alatt/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]