Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Húszoldalú: Véletlen találkozások - felhívás

• Válasz írásához lépj be
2 hozzászólás érkezett eddig

Garaboncias

Garaboncias

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.28, 19:54

Bár ma éjfélkor lezárul a cikkbeküldési határidő (aki tervezett küldeni valamit, gyorsan tegye meg!), ma Facebook-on elindult egy közösségi projekt, ami új határidőt kapott:

Idén lesz 5 éves a D&D 5e,

erről szeretnénk egy olyan cikkben megemlékezni, amelyet a Ti gondolataitok alapján állítanék össze.

Közösségi projekt, többen írjátok, én szerkesztem.

Az ideiglenes témacím: Mit adott nekünk az 5. kiadás?

Maximum 3000 leütésnyi szöveget várunk hozzá mindenkitől, amely lehet objektív vagy szubjektív is, csak különüljön el egymástól egyértelműen a kettő. Pl. az 5e ezt és ezt a forradalmi újítást hozta be a D&D szemléletébe objektív szempontok alapján, személy szerint nekem pedig így formálta át a szemléletemet/ezzel tudta gazdagítani a saját játékainkat.

A határidőt ehhez az egy dologhoz kitoljuk, mert ma lett kitalálva. Mondjuk két héttel, tehát várom szeretettel az 5e-vel kapcsolatos gondolataitokat a huszoldalu@gmail.com-ra vagy nekem priviben augusztus 11-ig!

Garaboncias

Garaboncias

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1018 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.14, 17:06

Már csak két hét van hátra a cikkleadási határidőig!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6490 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.14, 06:04

Váratlan-e a véletlen, és mi számít találkozásnak? A Húszoldalú – Magyar D&D Fanzin szerkesztősége szeretettel várja a II. évfolyam 3. számának összeállításához a hazai D&D-sek saját anyagait. Az aktuális tematika: „Véletlen találkozások”. Általában táblázatok formájában és kockadobások következményeiként szembesülünk velük, de lehetnek ennél összetettebb vagy egyszerűbb, kreatívabb vagy elborultabb megoldásaik is. Te hogyan használod őket? Írd meg nekünk, hogy mások is kipróbálhassák! Értelmezzétek szabadon, minél tágabban a tematikát! Beküldési határidő: 2019. július 28. vasárnap éjfél!

http://lfg.hu/88792/hirek/huszoldalu-veletlen-talalkozasok-felhivas/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]