Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

A Disney-Fox összeolvadás egyik áldozata lett a Mouse Guard film (is)

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.12, 10:15

Talbot

Talbot

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.02, 16:17

Brrrr, kicsit olyan lett, mintha az eredeti rajzok helyett vmelyik rajongói pinupot adták volna a figuratervezőnek.
Ráadásul a demo tele van üldözéssel (tiszta Zöld urai) meg harccal (kicsit Redwall beütés) meg akcióval, ami ugyan benne van a képregényben is, bár nem az dominál.
A rövidebb rész végén a vizi temetés 1-az-1ben Em búcsúztatása (Black Axe kötet), ami kicsit össze is zavart.

Egyszóval, ha hozza a DP képi világát, klassz lesz, de egyébként...

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 261 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.01, 11:41

Én is csatlakoznék Dekszterhez és Galu22-höz

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8073 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.28, 08:06

(Időközben a videó már nem elérhető ezen a linken :( )

Kerestem másik forrást. Ki tudja, meddig lesz itt elérhető...

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.28, 06:43

Petrus: yep, olvastam, de ettől függetlenül én már ebben a demóban is próbáltam volna az egereket a képregényben látottakhoz hasonlóan megrajzolni :) .

Talán (hagyományos) rajzfilmként működőképesebb lenne.

+1

(Időközben a videó már nem elérhető ezen a linken :( )

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4209 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.27, 18:05

A videó elején ki van írva, hogy ez egy Unreal-ben összedobott demó a hangulat érzékeltetésére, semmi köze ahhoz, amit a WETA csinált volna belőle a valódi karakterek és rajzok alapján. (Ettől még lehet, hogy hasonló lesz, de egyelőre ezt a videót nem a kinézet alapján kell megítélni.)

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4652 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.27, 17:26

Kövezzetek meg, nekem ez nem tetszik. Imádom a Mouse Guardot, de a videót látva az első gondolatom az volt, hogy "lopták az egeres témát". A karakterek túl emberi arányúak: magasak, hosszú végtagokkal és mintha egér maszkot viselnének. Nekem jobben bejön a David Petersen féle eredeti dizájn, ahol alacsonyak és "ducibbak" az egerek.

pont ez jutott eszembe. Az eredeti képregény képi világa nekem nagyon bejött, de az előzetesek egyáltalán nem.

Talán (hagyományos) rajzfilmként működőképesebb lenne.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.27, 09:18

Kövezzetek meg, nekem ez nem tetszik. Imádom a Mouse Guardot, de a videót látva az első gondolatom az volt, hogy "lopták az egeres témát". A karakterek túl emberi arányúak: magasak, hosszú végtagokkal és mintha egér maszkot viselnének. Nekem jobben bejön a David Petersen féle eredeti dizájn, ahol alacsonyak és "ducibbak" az egerek.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6425 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.27, 06:10

A Disney-Fox összeolvadás egyik áldozata lett a Mouse Guard film (is). Tegnap megjelent egy demo videó, mely azért készült, hogy a készítők felmérjék a projektben rejlő vizuális potenciált. Kár érte, kiváló ügynök lehetett volna. A film concept artistja Darek Zabrocki volt, érdemes ránézni az ő Instagramjára is további képanyagért...

http://lfg.hu/92630/hirek/a-disney-fox-osszeolvadas-egyik-aldozata-lett-a-mouse-guard-film-is/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]