Ugrás tartalomhoz

Tapolcai LIVE RPG

• Válasz írásához lépj be
1800 hozzászólás érkezett eddig

Palladin

Palladin

Az adószedő

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.07, 21:10

Hello!

Vissza a kezdetekhez :nemertem:

Mikor is volt már a TP 1.0? Az első élő szerepjátékom, mondhatni az mi elindított a szép útón.
Azóta fejlődtünk, sokat, nem csak a fegyver ötvözetekben, de a páncélhoz használt anyagokban is.
Mint fő fejlesztőmérnök, felajánlom szolgálataimat szabályrendszer, és páncélok terén.

All Hail the TP Live! :)

Daverns

Daverns

illúzionista

• Fórumita
  • 533 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.07, 16:50

IGEEEEEEENNNNN

Elison....ha bármiben...ismétlem BÁRMIBEN tudok segíteni..... csak szólj....
nagyon várom, és nagyon örültem soraidnak.

Elison

Elison

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 12 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.07, 03:25

Köszönjük Sir Tomnak a jókívánságait valamint ,hogy újra aktiválta a fórumunkat !

Hú hát megöregedtünk.....

A honlap elporladt mint egy régi tekercs....

És az élők is csak úgy beszélnek rólunk, hogy : "emlékszel !? annak idején még az idők kezdetén...."

Bizony elpörögtek az évek úgy ,hogy nem nagyon történt semmi a TpLive háza táján ami többnyire annak köszönhető ,hogy én sem nagyon jártam arra.
Bár már többször megfogalmazódott az igény, mint úgy az akarat ,hogy megcsináljuk, de sajnos sosem jöttek össze jól a dolgok...

Viszont most 2010 tavaszán bátran kijelenthetem hogy a :
TpLive Megrendezi 2011-es játékát (hogy stílszerűek legyünk ) a TPLIVE 11 -et :)

a fix kiinduló pont megvan és a játék alapjait jelenti : Mézsör :nemertem: az lesz !!!!

a következő időszakban felállunk egy új honlappal ez 1-2 hónapot is jelenthet, úgyhogy várni kell még rá, de lesz :(

Most meg olvashattok pár gondolatot ami nyilván a későbbiekben sok sok órás áttanulmányozást fog jelenteni...

"Ahogy az évek teltek a fiatalok az asztali dobókockás játékokról hamar átálltak a számítógépes, majd a számítógépes online játszható játékokra, miközben mi meg ugyanúgy répáztuk egymást a seprűnyéllel. Ez a továbbiakban is persze így marad de pár dolog meg fog változni. A seprűnyél marad bár biztos vagyok benne ,hogy a Fürediek már felfedezték azt az elemet (vagy ötvözetet) amiből még ideálisabb fegyót lehet fabrikálni, amivel nincs is gond hisz ők a kor fejlesztőgyermekei :D viszont a szabályrenszer és a játékmenet alapos reviziót igényel...
2011-ben nem lehet előállni egy olyan játékkal mint amivel mondjuk 10 évvel ezelőtt.
Ráadásul az érdeklődési kör is nyilván más igényekkel bír (leszámítva az örgeket akik tudják mi a dörgés).
A lényeg ,hogy a mostani játékosok nagy százalékát a gép elől akarjuk kimozdítani (ami nem lesz egyszerű) és emiatt kicsit bonyolódnak majd a szabályok is. "

Szóval elöljáróban ennyit szerettem volna megosztani veletek....

Köszi a figyelmet :rohog:

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 2037 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.06, 21:52

Elison kérésére újra nyitom a témát.

Sok sikert Elison, öröm újra látni téged! :)
TAPOLCAAAAAA!!!! :nemertem:

talien

talien

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.03.20, 04:00

Nos Elison elindult világot látni stoppal, úgyhogy nem tudom, idén lesz-e TP Live. Ha nyárra visszajön, akkor lesz LIVE, ha nem, akkor így jártunk. Bár ha van pár Tapolcai vállalkozó szellemű fiatal, plusz összejönne a régi brancs (Mort, Julien, stb.), akkor én is szívesen segítenék.

Palladin

Palladin

Az adószedő

• Fórumita
  • 307 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.26, 11:42

Igen érdeklődés van.

Füred legalábbis érdeklődik, és most bátran beszélek több ember nevében.
Sőt olyanok nevében is merek beszélni, akik rendszerese eljönnek a mi játékunkra, mivel ez is megcsappant létszámmal alakul már a reklám hiányában.

Szóval, nincs az a TP-live amit kihagynék :dilis: :dilis: :hc:

_[Gm]Orion (NPC/NJK)

_[Gm]Orion (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.01.26, 07:14

Ja és úgy néz ki költözik a honlap...
mikor fix infóm van azt megosztom veletek

_[Gm]Orion (NPC/NJK)

_[Gm]Orion (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.01.26, 00:34

A TPLIVE és az ADVENTURES Bemutatja :

TP Live 2008 (Nyár)

_[Gm]Orion (NPC/NJK)

_[Gm]Orion (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.01.26, 00:31

A nagy csendre való tekintettel érdeklődnék hogy van e igény a játékra mert he igen akkor nyáriszünet beálltára összedobunk valami össznépi "gémet"

hmm ?

_[Gm]Orion (NPC/NJK)

_[Gm]Orion (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.10.29, 16:52

* ;) -------------------------------------------------- :) *
"Üdvüzlet mindenkinek !
Sokan úgy ismerhettek hogy Elison de az Rpg adminnal való nézeteltérésemből fakadóan, nincs jogom a fórum megtenkitésére (bannolt)

Információt szeretnék megosztani veletek:

Bár oszlani nem oszlott de úgy néz ki újra alakul a "TpLive"
nem kapkodjuk el az biztos de szerintem legkésőbb december elejére a játék háttereként egy komoly kis honlappal állunk fel...
a kezdetlegi időszakban a következő játék technikai összeállítását követhetitek (kommentelhetitek) majd ha a teljes tecchnikai háttér megszületett akkor a játék, image(imidzs) összeeállítása van soron ( itt az új Tapolcai live kerettörténete kerül kialakításra, területfelosztás, földrajz, fajok kialakítása, legendák, story-k kreálása....)
Majd a munkafázis 3. részében már magáról a következő játékról kaphattok információt...
Elöljáróban talán ennyit....

* :) -------------------------------------------------- :) *

Üdv : ELISON

Phantar

Phantar

Berserker

• Inactive
  • 214 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.23, 22:48

Hi!
Az utóbbi időben lehetett olyasmiket hallani, hogy elmaradna a live érdeklődés hiányában. Most így, hogy közeleg az időpont jó lenne tudni, hogy igazak-e. Nem akarok fölöslegesen kimenni Tapolcára.

_R.I.P. (NPC/NJK)

_R.I.P. (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.07.17, 17:42

Vannak itt jelentkezők ne mondjátok hogy nincs

Niarden

Niarden

Abyss Walker

• Fórumita
  • 126 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.16, 22:36

Hi!

Ha csak ez kell, itt van: http://www.tplive.fw.hu/ .

Remélem sikerül visszafordítani a folyamatot. Én is szívesen mennék.

Sok sikert.

Bye!

Alaven

Alaven

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 218 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.07.16, 13:07

Üdv!
Na, végre. Rábukkantam erre a tapolcai dologra, mert már elég régóta macerál pár ember, hogy járjak utána. No, tehát a lényeg:
Veszprémben most alakultunk össze egy jó kis liveos csapattá, leginkább mind amatőrök vagyunk, dehát mindenki ott kezdi, A hangulatot és stílust átvesszük, abban nagyon jók vagyunk. Nyáron volt az első live amin részt vettünk, ez a Kyrenar live volt, nagyon jó hangulattal. Akkor hallottunk arról, hogy a tapolcai játékok mind nagyon jók, menyjünk mi is. Na, hát ekkor elhatároztuk, hogy elmegyünk. Nem nagyon tudtunk a dologról semmit, a társaim meg azzal érvelve, hogy na már most úgyis te vagy a legtöbbet a fórumon, próbálj utána nézni. Most bukkantam rátok (remélem nem későn), de mikor olvastam, hogy elvileg kevesen vagytok, na eldöntöttem, hogy csinálok egy kis kedvet. Ha valaki tudna adni egy linket, vagy leírást a játékról, hogy mikor, pontosan hol..., akkor ezt leadná a barátaimnak, és ha jól mennek a dolgon, a mi kis 12 (!) fős csapatunk (plusz-minusz egy-kettő) szívesen részt venne a játékon, de ehhez kéne egy kis infó. Én ezt majd terjezstem mint az igét, úgyhogy minél hamarabb megkapjuk, annál valószínűb, hogy mehetünk.

Alaven

MORT

MORT

Rendszeres fórumozó

• Inactive
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.16, 09:52

:szent:

_R.I.P. (NPC/NJK)

_R.I.P. (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.07.15, 09:44

hát én sajnálom :szent:

_Kranton (NPC/NJK)

_Kranton (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.07.12, 16:29

Ha nem lesz világvége, én mindenképp ott leszek ezen a live-on is. Bár lehet, hogy ezúttal játékosként próbálom ki magam. :normaalis: :) :)

fornax

fornax

A Nagyvadász

• Fórumita
  • 98 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.12, 04:14

Ha rajtam múlik a triviusi fensikon barbár uralom lesz(mint régebben lásd anno szövetség)!

_Lord Dymos (NPC/NJK)

_Lord Dymos (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.07.12, 03:45

Én mindenképpen szeretnék menni,a szabadnapjaimat is lefixáltam a TP Live idejére!

Fornax!Nagyon szomorú lennék,ha a legjobb barbár csapat nem lenne ott és nem emelné a játék és szerény személyem hangulatát! :D :) :) :D :D :(

fornax

fornax

A Nagyvadász

• Fórumita
  • 98 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.07.12, 00:25

Ja még egy észrevétel:
Szerintem eddig a komáromi srácokon kívül(ja és mort) nem láttam még senkinek a viszajelzését hogy jönne( a cheat boxon még a fürediek),az ellenkezőjét igen.
Még 1 kérdés:nevezést adott már fel valaki?(tudomásom szerint kedd estig még 1!!!! sem )

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]