Ugrás tartalomhoz

Tapolcai LIVE RPG

• Válasz írásához lépj be
1800 hozzászólás érkezett eddig

talien

talien

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.02.09, 15:38

Ha az igényfelmérésnél tartunk, akkor nekem a sok mézsör lenne az igényem.
Amúgy jó lenne vmikor tavaszi szünet környékére tenni a cuccot, de ne húsvétra, mert kb. az egyetemeken akkor fut le az első nagy tavaszi zh. időszak, tehát aki pénteken Nyíregyházán még zh-zik, az nem biztos, hogy le tud jutni Tapolcára :ugri:. Amúgy ha az egyetem engedi, én ott leszek.

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.07, 21:59

Hát még semmi konkrétummal nem szolgálhatok kedves Tom.
Még erősen az első fázisában van a játék :
- Igényfelmérés :)

SirThomas

SirThomas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2046 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.02.07, 18:41

Szia Elison!

Van már valami támpont azon belül, hogy tavasz? Lassan el kellene kezdeni az összeírást a tervezett időpontokról...
Nem is beszélve arról, hogy idén mindenképp szeretnék lejutni Trivusra és Füredre... szal terveznem kell rendesen, hogy beleférjen az az egy-egy napnyi látogatás.

Megj: ahogy nézem, az ősz majd egyből nyárba fordul, így nem lesz egyszerű belőni az időpontot. :)

Módosította SirThomas: 2007.02.07, 18:43

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.06, 22:46

Nos most már szinte biztos hogy maradunk a jól megszokott Trivuson :)
Örültök?

JAh és ismét :
www.tplive.fw.hu

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.04, 20:51

Az elsődleges új területtel hozzáférési gondok támadtak..
Úgyhogy elképzelhető, hogy marad a jó öreg Trivusi fennsík...

Amúgy ha játék , akkor TAVASZI !

_Shikigami (NPC/NJK)

_Shikigami (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.01, 19:37

Üdvözlet Elison!

Rég várt alkalom, hogy magam, a Shikigami meridiánja szólhatok hozzád a nyílvánosság előtt. Hivatalosan a csapatom "nyerte" a 2006-os tapolcai live-ot, és szeretnénk idén is ott lenni. (Hátha az idei "díjat" is "elvihetjük" :D )
Az eltelt időben az osztag még felkészültebb lett, így bátran vállaljuk a kihívásokat... Hogy az érdeklődésed felkeltsük, mi a "Kelta-tábor" lakói meglátogattunk egy kelta-római hadijátékot is, azokat, kik azt a tábort emelték egykor. S örömmel jelenthetem, hogy ebben a pillanatban személyemben tisztelheted a Kelták Királyát, mert szereplésünk alkalmával elnyertem ezen méltóságot.
A tavalyi alkalommal említetted, hogy idén új szinteret kap a játék, és a történések még összetettebbek lesznek... Kíváncsian várom a fejleményeket...

Maradokt Tisztelettel! :ugri:

Lord Tiburon, A Shikigami meridiánja, Minden Kelták Királya, A Klán örökös magistere (Tuan kiadó versenyének csapata)

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2007.02.01, 02:03

OLLÉ

FIgyelem Figyelem Kérném a TRIVUSI HETEKET HOGY KEZDJENEK EL BEJELENTKEZGETNI !!!
HAMAROSAN ÚJ "CSAPÁST" KAP KICSINY ORSZÁGUNK..

KILÁTÁSBA KERÜLT A

--- --- --- TP-LIVE 2007 --- --- ---

Úgyhogy a következő emberektől feltétlenül várnám a bejelentkezést:

- MORT
-JULIEN
-DAVERNS
-TALIEN
-GABECZKY

És persze várjuk az érdeklődő játékosokat is !!!

amúgy meg WWW.TPLIVE.FW.HU

Kicsit jobb lett ?!

NA ÜDV : E L I S O N

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.10.17, 16:16

RE !

Örömmel fordulok ismét a klaviatúra felé, mert ez azt jelenti, hogy valami megint készülődik.
Szépen lassan várnám vissza az eddígi játékosokat és örömmelvenném ha a múlt homályából előszednének 1-2 véleményt ami lehet : negatív illetve pozitív tapasztalat.
Szóval jöhet a feketeleves... :)

Üdv Elison.

Ja ! ezennel a 2007-es játék fórumát megnyitom !

Módosította Elison: 2006.10.17, 16:17

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.30, 23:30

Úgy néz ki most egy kicsit nyári "pihenőre" vonulunk.
Ne várjatok nagy életet a fórumon, és a honlapon sem.

Szerintem a friss infókat szeptember végén illetve október elején kaphatjátok a további rendezvényekkel kapcsolatban.
Addíg is használjátok a fórumot értelmes cseverészésre, és tapasztalatcserére.

Mély tisztelettel:
-Kyrie Elison (Nemes Zoltán)

addíg is a nyárra mindenkinek sok-sok méz :leborul:

Módosította SirThomas: 2006.05.02, 10:25

eevil

eevil

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 160 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.28, 00:53

Mort: meg-, és egyet vagy értve. :)

El: sorry, de zhkra tanulok, valamint lassan már a vizsgaidőszakra szívom fel magam. Ilyenkor a suli élvez abszolút prioritást, minden mást szélvihar sebességgel elfelejtek. Ezért a könnyed idiotizmus. (Ha jól sejtema "valami kristályon" akadtál fenn egyáltalán nem ok nélkül.) Normális esetben (remélem) nem vagyok ilyen agyilag :)

Sok :) -t!

MORT

MORT

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 321 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.27, 15:30

Eevil...

Akkor így: Azokkal a történeti szálakkal amikbe nekem mélyebb belátásom nyílott semmi gond nem volt...sőt.A második rész pedíg Elének szólt. Elnézést ha nem voltam világos.

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.26, 20:59

Válaszként célzottan Eevilnek: Értelek.
Asszem több mondanivalóm nincs.
Amúgy érdekes Amit most mondtál.

Célunk az volt, hogy a druida pajtásunknak segédkezve valami kristályt szerezzünk meg.

Elgondolkodtató. hmm :D

eevil

eevil

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 160 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.26, 10:48

NA!!!

Az van, hogy valamikor a ködös múltban írtam egy kritikát. (Ilyet kérni is szoktak a rendezők a játékosoktól, hogy felmérjék az általuk rendezett játék sikerét. Öregek mesélték, volt ilyen...) Ezzel kapcsolatban vázolnám a gondolataimat: Azért írtam ide nyilvánosba, mert úgy éreztem, hogy esetleg Elisonon kívül mást is érdekelhet a tapasztalatom. A kapott választól egyáltalán nem érzem magam "ledózerolva". Nekem ez még bőségesen belefér a kultúrált véleménycserébe...

Ugyanakkor egyáltalán nem az a helyzet, hogy olyan játékot keresek, ahol 100% az a bizonyos szabadság. Kell kompromisszumot kötni. Ezzel nincs bajom. Azzal volt, hogy a három npc közül Morttal tudtam játszani(apropó Mort! Amit alább írtál, az nekem szól? Mert akkor nem értem... :ugri: ), Julienhez összesen egy kérdésem volt, amúgy nem volt dolgom vele. Ellel pedig szintén 1 darab nem túl magasröptű társalgást sikerült elkövetni.

Igazság szerint semmit nem láttam a beígért questdömpingből. Ugyanis meglepő, de én próbáltam játszani. Azonban, ha nem találok kapaszkodót a történetbe, akkor nem tudok belefolyni. Célunk az volt, hogy a druida pajtásunknak segédkezve valami kristályt szerezzünk meg. Ha jól tudom, a játék fő elemét. Kicsit bizonytalan vagyok (régen történt már... :lol: ), de szerintem Kriszéknek kb. fél órás munkájukba tellett megfejteni valami relytírásos cuccot, és elvileg az elvezett volna minket a cucc helyére (írtam már, mit gondolok a "find artifact" küldetésekről?), amit este sötétben nem találtunk meg. Ezen szerintem nincs értelme vitatkoznunk. Azonban akárhogy nézem, ez a cselekmény akkor is kevésnek tűnik nekem egy kettő&fél napos játékra.

Nos. Így értem, hogy nem tudtam játszani.

Végezetül hozzátenném, mert tényleg fontosnak tartom, hogy nekem nem emberekkel van bajom, és cseppet sem személyeskedek. Attól még, hogy (én) úgy gondolom, hogy az idei játékot El pocsékul csinálta meg, továbbra is a barátomnak tartom.

Ennyi. :rohog:

Homar

Homar

Caelumi Játék

• Fórumita
  • 953 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.04.26, 08:15

Igen, pontosan tudom hogy nem kéne beleszólnom, hiszen nem voltam ott a játékon. De nem is a játékkal, hanem a fórummal kapcsolatban reagálnék...

A live előtt nagyhalál, a live után meg jönnek a burkolt beszólások, hogy X-Y nem jött el. Ha olyan mond véleményt, aki nem jött el, az nincs szívesen látva, ha olyan mond negatív véleményt aki ott volt, az le van dózerolva, mondván, az ő hibája. Nem tudom, ha a játékosok 10%-a (3fő) valamiről véleményt nyilvánít, akkor miért az a reakció, "Ha a játék motiváló esményeit "lesz...d" akkor ne várj sokat 1 játéktól."
Miért nem lehet a véleményt tudomásul venni, és nem letámadni azt aki mondja...

De ettől függetlenül akkor sem értem a "támadásodat".
Ez most tényleg az a helyzet, hogy nem voltál ott és tényleg nem láátod át.mert szívesen meghallgatom a véleményeket, ha van valamilyen alapja. De ha teszek valamit akkor okkal teszem.

* Vannak akik úgy is tudnak véleményt mondani, hogy nem mentek el egy rendezvényre. Azt hiszem erre már volt példa máskor is, mástól is. Főleg mert ha valaki elmondja a véleményét az még nem önmagában nem "hadüzenet" :rohog:. Szerintem... Egyébként meg ne keress támadást ott ahol csak védekezésre kényszerítés történt...

Szerintem magyarországon ne keressetek olyan játékot ahol 100%-os szabadságot élvezhetsz mint játékos.

Már miért ne keressenek? Hiszen pont ott játszhatná ki a karakterét "aki ugye nem volt képes a többiek"stílusához" igazodni."

De mondom hogy ez továbbra is asszem' Eevil és az én dolgom. még csak azt sem érzem, hogy publikus lenne a probléma, merthogy csak 1-2embert érintett és senki mást.

Akkor válaszolhattál volna NEM publikban is... Akkor kevésbé szúr szemet az embereknek a stílusra és az átgondolt érvekre támaszkodó válaszod...

Nem cáfollak meg mert igazad lehet. Valószínű hogy szervezési hibákba futottatok bele.
Viszont azon érdemes elgondolkodnotok ,hogy a többiek miért nem?

Igen, ezen érdemes lenne elgondolkodni. De vajon csak a játékosoknak???

A fentieket kizárólagosan mint fórumozó és mint magánember írtam. Tettem azért, mert még kívülállóként (már amennyire létezik ez a kategória egy publik fórumon) is zavart az a hozzáállás, amire itt láthatok példákat. Úgy gondolom, ez a mentalitás lehet a fő oka annak, hogy sok dolog (pl létszám) nem úgy alakult ahogy a szervezők szerették volna.
És mindezt azért jegyzem meg, mert úgy érzem, ez bizonysága annak, hogy nem mondvacsinált külső okokra kell hivatkozni ha egy szervezés nem úgy alakul ahogy elvárják. Bár erre igazából egy közhellyel élnék:
-Mindenki a saját játékának a kovácsa...

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.25, 21:07

Rika pillanat de most valóban igazat kell hogy adjak.
Az a helyzet, és belátom én sem látom át, hogy ígért mindenki mindent.
És hááát tudja fa..om ki?és mit.
Szóval sorry.

De ettől függetlenül akkor sem értem a "támadásodat".
Ez most tényleg az a helyzet, hogy nem voltál ott és tényleg nem láátod át. mert szívesen meghallgatom a véleményeket, ha van valamilyen alapja. De ha teszek valamit akkor okkal teszem.
De mondom hogy ez továbbra is asszem' Eevil és az én dolgom. még csak azt sem érzem, hogy publikus lenne a probléma, merthogy csak 1-2embert érintett és senki mást.

Vivax

Vivax

Gloria Határvidék

• Fórumita
  • 368 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.25, 07:08

Mint írtam...Én tuti, hogy nem tudok menni...nekem most számít a húsvét, ráadásul még egy születésnap is közbejön...szóval...sok sikert! :sor:

Ez az idézet tőlem származik, kb egy-másfél hónapos!
Egy szóval sem mondtam, hogy megyek a TP live-ra, sőt az LSZT-n még azt is hozzátettem, hogy miért! :D
Amúgy meg...Dii leírta a lényeget...

Dii

Dii

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 278 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.24, 22:41

1 hónapja még azt mondtad te is tuti jössz.
Ehhezképest Senki nem érkezett Sopronból.

Óvatossan, ha visszaolvasod, akkor ott arról volt szó, hogy az LSZT-re megyünk és ott is voltunk és kiálltunk melleted, vagy ezt te nem úgy érezted?

Annak is megvan az oka egyébként hogy a játékra nem érkezett senki és ez elég sokrétű. Lásd például füred és egyéb topik. Valakinek ez, valakinek az volt a baja, végül nem jött össze annyi ember hogy érdemes lett volna nekiindulni. Ezt sajnálom, de az élet nem mindig olyan egyszerű és ez te is tudod szerintem. Mindenestre ha jól emlékszem semmiféle listára nem iratkoztunk fel, se itt, se a honlapon, mert tudtuk hogy teljesen bizonytalan az egész.

Módosította Dii: 2006.04.24, 22:43

_Elison (NPC/NJK)

_Elison (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.24, 20:51

Egyet kell hogy értsek Ütökkel, ugyanis egy hónapja még amiatt sírtál, hogy nem lesz TP, aztán két hete, hogy nincs elég játékos...

1 hónapja még azt mondtad te is tuti jössz.
Ehhezképest Senki nem érkezett Sopronból.
És, hogy értsd:
Azért zavar hogy valaki hangot ad annak hogy nem érezte jólmagát.
Mert úgy gondolom, hogy saját magának köszönheti.
Ergó: NE Fikázzon senkit!
ha Aramil azt mondja hogy neki azért nem volt jó a jiveja mert pofáncsapták karddal arra hidd el nem fogok felháborodottan reagálni, mert jogos. Valóban történt vele ilyen és olyan információ ami építő jelegű lehet.
Eevil abban "hibázott"hogy szerepjátékozni szeretett volna a maga módján, csaknem talált ehhez partnert. Na ezért nem lehetett jó a játéka. A többiek képesek voltak egymás "stílusához" igazodni.
Ő meg játszotta a karakterét...
Amúgy sajnálom hogy pont neki nem tetszett a játék mert régi visszatérő-őstplive-os de ezen most neki is el kell gondolkodnia hogy: miért?
Ennyi. valszeg egyszer személyesen találkozunk még és akkor majd jól megvitatjuk hogy ő mit értékelt hibáknak, és mi az amin javítani lehet.
Úgyhogy a továbbiakban nem is szeretnék a vita körül további hozzászólásokat.
Viszont lehet irkálni, hogy kinek milyen véleménye volt a liveról : Mi tetszett? mi nem?

ha valaki azt mondja hogy nem talált magának feladatot akkor az tegyen úgy mint a föld nélküli paraszt 'oszt vessen magára.

Üdv El.

Ja és minden találgatást elkerülve
Lesz TP-Live ?.? De az biztos hogy nem 6.0

A " Tp-live A Trivusi fennsík titkai" epizód befejeződött.

De a következőnek is megvan már a fejezetcíme ha valakit érdekel :D
De nem mondom még el...

Vivax

Vivax

Gloria Határvidék

• Fórumita
  • 368 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.22, 07:27

Egyet kell hogy értsek Ütökkel, ugyanis egy hónapja még amiatt sírtál, hogy nem lesz TP, aztán két hete, hogy nincs elég játékos...aztán aki meg elmegy és valami miatt nem érzi jól magát azt lefikázod... :)

Érdemes lenne kicsit meggondoltabban reagálni még akkor is, ha éppenséggel nem tetszik amit írnak... :rohog:

Mivel magam sem voltam ott, nem kívánok ennél mélyebb vitába bocsájtkozni, csupán mint kívülálló jegyzem meg a váleményem (az itt olvasottak alapján). :P

Hozzáteszem...Eevil stílusa nekem sem mindig tetszik... :D

(de már dolgozunk rajta  :) )

Ez azt jelenti, hogy lesz még TP? Remélem igen! :lol:

Vivax

UtokVerek

UtokVerek

Ügyeletes Vérfarkas

• Fórumita
  • 85 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.04.21, 23:49

Elison!

Ilyen rendezői hozzáállással bújj el valahova... De komolyan.. Neked lenne a dolgod mások játékát jóvá varázsolnod mint szervező... Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, nem is ismerem a helyzetet, de ez a válasz akkor is nevetséges..

(de már dolgozunk rajta )

Whehehehehehe! :)

Remélem, a legközelebbi live-ra már el tudok majd menni..
Na jóéjt!

ZzZzZzZzZzZzZz

Módosította UtokVerek: 2006.04.21, 23:51

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]