Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Nyomozás Innsmouth süllyedő szomszédságában – Megjelent a lovecrafti ihletésű The Sinking City

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

Talbot

Talbot

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.02, 16:22

Ej de magasra teszitek a mércét. :gonosz:
Talán van aki emléxik még a (h)őskorból az Alone in the Dark szériára. Azt sem a harc meg a grafika miatt szerettük... ;)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1254 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.30, 14:26

A harc tényleg rettenetes, a grafika a szép és a "10 éve is ciki lett volna" között váltakozik, néha a történet és a dialógusok is döcögősek. Ennek ellenére a Mítosz rajongóinak melegen ajánlott, mert elképesztő hangulata van. Akinek a Call of Cthulhu vagy a Vampyr tetszett, nyugodtan tegyen vele egy próbát.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8073 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.28, 18:44

Ezért nem nézem a videóit. Úgyis tudom, mi van benne. :D

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.28, 18:42

Én a cég korábbi játékai alapján egy erős közepesre számítok, néhany borzalmas, de megszokható mechanikával.
Ahogy olvasom, az egyik ilyen a harc lett.

Ezzel most kb. elmondtad a hosszabb véleményét, csak a végére biggyesztette hogy mindezek ellenére valamiért neki bejön a gém bár nem egészen tudjam miért.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8073 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.28, 17:11

Már Sterling sem tudja, hogy mit mondjon egy kis nézettség kedvéért. :)

Én a cég korábbi játékai alapján egy erős közepesre számítok, néhany borzalmas, de megszokható mechanikával.
Ahogy olvasom, az egyik ilyen a harc lett.

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.28, 14:44

Láttam erről egy Jim Sterling kritikát. Fordítom a rövid verziót tőle: "A legrosszabb játék amit valaha... bírtam?!"

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.28, 10:48

Zseniálisan fest. Talán majd egy akcióban lecsapok rá, most még elég kellemetlen ára van.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4631 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.28, 06:28

Ez a trailer is szerintem nagyon utos...

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6425 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.06.28, 06:20

Június 27-én érkezik a leginkább a Sherlock Holmes point and click kalandjátékokról Frogwares legújabb műve, a The Sinking City. Az H. P. Lovecraft írásaira építő akció-kalandjátékban egy Charles W. Reed nevű magánnyomozó bőrébe bújunk bele. Feladatunk pedig az, hogy kiderítsük, hogy miért szenvedünk különféle rettenetes látomásoktól. A pontos ok kiderítése persze nem fáklyásmenet, mivel a megcélzott kisvárosban, a félig elsüllyedt, Innsmouth-hoz igen közel fekvő Oakmontban egymást fogják érik a bizarr-életveszélyes helyzetek. Ráadásul már maga a közlekedés is trükkös hiszen ha választ akarunk kapni a kérdéseinkre többször is arra fogunk kényszerülni, hogy a víz alá merüljünk.

http://lfg.hu/92693/hirek/nyomozas-innsmouth-sullyedo-szomszedsagaban-megjelent-a-lovecrafti-ihletesu-the-sinking-city/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]