Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Hősnek lenni nem kifizetődő! - The Rising of The Shield Hero anime ismertető

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

sorgur

sorgur

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 122 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.07, 15:50

Érzésem szerint Marvin a Goblin Slayer-re gondolt. :D

Én jót mosolyogtam mindenesetre a megjegyzésén.

Sejthető volt, mivel a Goblin Slayer óta kb. ez a leggyakoribb komment, főleg casual animés körökben. Akárcsak előtte a Made in Abyss kapcsán... Pedig ez kb. annyira nem újdonság, mint ahogy a Dragon Ballban bizony vér folyik.
Egy szó mint száz: az anime legalább olyan széles skálájú műfaj, mint maga a film, sőt animációs mivoltának (és talán a kevésbé korlátolt japáni elmének) köszönhetően még szélesebb is. Mindenki megtalálhatja benne a saját ízlésének megfelelő alkotásokat, legyen szó akár RPG vonatkozású (réteg)művekről, akár "kiskorú leánykákat dugnak benne" típusú szubzsáner-produktumokról. Sőt, nézni sem kötelező! ;)

beornmaci

beornmaci

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 90 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.07, 07:58

Érzésem szerint Marvin a Goblin Slayer-re gondolt. :D

Én jót mosolyogtam mindenesetre a megjegyzésén.

sorgur

sorgur

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 122 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.02, 16:29

Szerintem kitaláljátok, mit akarok kérdezni, de kiskorú leánykákat dugnak benne?

Nem, a normális animékben - ahogy a normális mangákban, képregényekben, könyvekben, filmekben - az nem szokás (bár lehetnek kivételek). Ha olyan animéket keresel, melyek megfelelnek a fantasy + "kiskorú leánykákat dugnak benne" kritériumoknak, arra léteznek ilyesmire szakosodott adatbázisok. Bőséggel válogathatsz, de ha esetleg megelégednél a szimpla fantasyvel is, akkor sem kell hiányt szenvedned.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4209 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.02, 15:43

Teljes agyhalál a sorozat, nem látni ennél nagyobb egybites idiótákat egy kupacban...

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.02, 08:09

Szerintem kitaláljátok, mit akarok kérdezni, de kiskorú leánykákat dugnak benne?

Nem. Ahhoz masfajta filmeket es forrasokat kell keresned.

Marvin

Marvin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2417 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.01, 18:59

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6425 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.07.01, 06:16

Az idei év leginkább várt fantasy animéje egyértelműen az Aneko Yusagi (The Reprise of the Spear Hero) regénysorozatából készült The Rising of The Shield Hero (Tate no Yūsha no Nariagari). Amióta elindult a streamelése, számtalan meme és a rajongás övezi a fő karaktereit, illetve többen is felhívták rá a figyelmemet, így beadtam a derekam és leültem elé. Ugyan a történet meglehetősen sablonosan indult, azonban már a legelején felrúgta a konvenciókat és a meglepetéseket folyamatosan tolja az arcunkba, tehát nem csalódtam benne.

http://lfg.hu/92959/ismerteto/hosnek-lenni-nem-kifizetodo-the-rising-of-the-shield-hero-anime-ismerteto/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]