Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

A Sörfőzőmester bosszúja #3 - játékbeszámoló

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

telge

telge

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 26 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.22, 09:47

Végre sikerült végig elolvasnom. Nagyon pofás - szerintem kb. így érdemes felhasználni a más által írt modulokat/szettingeket. Jó az adaptáció, és az egész kampányról lerí, hogy jó a csapat is. :)

Örülök, hogy tetszett, remélem a többit is lesz majd kedved/idõd elolvasni. A Khosura modulért egyébként külön köszönet jár neked, az eddig a kampány legjobb része volt. Amikor megszavaztattam a játékosokat, hogy milyen jellegû kalandot szeretnének leginkább, akkor egyöntetûen azt mondták, hogy "olyasmit, mint Khosura volt" :D

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4349 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.18, 17:29

Végre sikerült végig elolvasnom. Nagyon pofás - szerintem kb. így érdemes felhasználni a más által írt modulokat/szettingeket. Jó az adaptáció, és az egész kampányról lerí, hogy jó a csapat is. :)

Raksi

Raksi

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.16, 10:14

Nagyon szuper. Köszi.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6452 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.08.13, 08:02

Új fejezethez érkezett a Kard és Mágia krónika. Ebben a részben a tizenötödik játéküléstől a huszadikig olvashatjátok a beszámolót, mely alkalmak alatt a Törött Puszták és a Khosura, a négy misztérium városa című hivatalos Kard és Mágia kalandok kerültek terítékre. Aki ezeket játszani szeretné, annak csak később javaslom a beszámoló elolvasását.

http://lfg.hu/93246/vegyes/a-sorfozomester-bosszuja-3-jatekbeszamolo/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]