Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

MAGUS regények

• Válasz írásához lépj be
2002 hozzászólás érkezett eddig

Kaloz

Kaloz

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1154 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.02, 10:01

Recky: Nem én mondtam... :( :) :)

Klizen: Bingó! Valóban erre kívántam utalni.

Mosomedve: Hát nem hiába hívják őt ynevi Bond-nak. Ahol viszont mellékszereplő, vagy csak egy a sok közül ott már emberszabásúbb. Egyébként szerintem a Nagy Ződben épp azért kellett úgy feltápolni a bárdot hogy megmagyarázzák TNG-t. Arel-pap szintúgy hasonló eset.

Redguy: Én tudok ilyen húszévest is. Csak az nem állt még kalandozónak.

Mindenkinek: Van némi csekély tapasztalatom az íjászatban (de a harmadik teljes tagcsere után inkább kiléptem, pedig az alapítás előttről tagja voltam a klubnak). Egy nyílvesszőt akár egy gatyamadzagról is kilőhetsz, más kérdés milyen hatásfokkal. Viszont íjfára is szükség lenne egy ilyen akcióhoz, és ez már nehezebben megvalósítható egy lanton. Hacsak nem rejtett, a nyaknál kihajtható, összecsukható féle számszeríj van beleépítve. De akkor meg azt a lanthúrt kéne átkötni. Szóval az a jelenet nem is kicsit "érdekes". Pláne hogy egy láncinget is átvisz.Ja, meg a kahrei nyílpuska, ami kettesével lyuggatja az amundokat... :szent: Megjegyzem láttam már olyan bárdot akinek egy Sárkánybot volt a lantjába építve, és tüzet tudott fújni a lantja nyakából (asszem egy Rammstein koncerttől kapott ihletet). :D

Mosomedve

Mosomedve

Orbitron Megaharcos

• Fórumita
  • 1648 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.01, 22:02

BUÉK!
Nekem személy szerint nem tetszett az Észak lángjai-10 évre elvette a kedvem az északi szövetség karaktereitől, és a bárdoktól(kivéve Dartoniták).
Ellenben most olvastam újra a Por a porhozt és még mindig jó.
A Casablanca kicsit zavart, de kárpótolja a főregény, és a normális toron-kép ábrázolás.

Alyr_Arkhon

Alyr_Arkhon

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2004 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.01.01, 14:30

A Mágus regények topik folytatása; az eredeti téma itt található.

További jó fórumozást!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]