Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

MAGUS regények

• Válasz írásához lépj be
2005 hozzászólás érkezett eddig

Diocletianus

Diocletianus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.22, 19:24

Új M.A.G.U.S.-könyv a láthatáron:

Wayne Chapman: Tűnt napok száma, élők dicsősége

https://www.facebook.com/DeltaVisionKiado/photos/a.468016811518/10157841387466519/?type=3&theater

Üdv:

D.

seti

seti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1043 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.09, 10:00

:lol: Inkább azzal érdemes számolni, hogy ha minden jól megy (és addigra lesz épkézláb ötletem velük), akkor kb. 6 év múlva hozzá fogok tudni kezdeni egy új Endeline + Branig történethez.

Ez viszont elég szomorú, mivel a két karakter már elég régen bukkant fel...

Ne félj, beleférnek majd még az új MAGUS-ba mint hangulatkeltő idézetek!

Addig álljak féllábon, amíg az megjelenik...Vagyis inkább nem. :)

morgorito

morgorito

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 863 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.07, 11:27

:lol: Inkább azzal érdemes számolni, hogy ha minden jól megy (és addigra lesz épkézláb ötletem velük), akkor kb. 6 év múlva hozzá fogok tudni kezdeni egy új Endeline + Branig történethez.

Ne félj, beleférnek majd még az új MAGUS-ba mint hangulatkeltő idézetek!

seti

seti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1043 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.07, 10:12

Karez

Karez

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.03, 18:43

Kis ajánló (nem saját):

Módosította Karez: 2020.04.03, 18:43

Diocletianus

Diocletianus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.26, 14:45

Nem probléma, ha az a 3-4 regény két hónap múlva megjelenik. :D

Fellegh: nem gondolom, hogy ebben a kérdésben én lennék az illetékes (nem vagyok a kiadó képviselője), de tudomásom szerint igen.

Üdv:

D.

Fellegh

Fellegh

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 139 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.26, 13:52

Csak így tovább: azóta megjelent a Szörnyek családja című regényem, illetve szerkesztés alatt áll egy újabb.

Ez azt jelenti, hogy a MAGUS jogok rendezettek és továbbra is a Deltától várhatunk MAGUS könyveket?

seti

seti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1043 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.24, 20:55

Csak a tematika miatt nem olvasni Dio regényeit: nagy hiba. ;)

Ami érdekelt azt megvettem, elolvastam, ami meg nem érdekel azért nem adok ki pénzt. :) 

Marcus

Marcus

Enrawellita

• Fórumita
  • 611 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.24, 19:53

Igen, tudom, hogy összesen 3 regényed jelent meg, de Uwel valahogy sose fogott meg mér a szerepjátékban sem, én Darton párti vagyok. :D Meg Morgena, és különböző aspektusai párti. Lehet ezért is tetszett nagyon a Ködök Városában?

A gladiátoros téma még tetszik is, de ha jól tudom van benne aquir is, azoktól meg a falra tudok mászni, nem szeretem, hogy lassan már mindenhez közük van, pedig nagyon ritkák...

Ha már Ködök Városa: Tervezed esetleg, hogy valamikor a közeljövőben fog még szerepelni a Livinai Gyülekezet, vagy lesz bővebben foglalkozva a témával?

Csak a tematika miatt nem olvasni Dio regényeit: nagy hiba. ;)

seti

seti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1043 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.24, 11:47

Endeline és Branig: hát, hacsak valami ellenállhatatlan ihlet meg nem száll, jelenlegi terveim szerint legkorábban 3-4 regény múlva jöhetnek...

Livinai Gyülekezet: no, ők kicsit előrébb vannak a táncrendemben. Aztán majd meglátjuk, lesz-e belőle valami, és ha igen, mikor és hogyan.

Üdv:

D.

Nem probléma, ha az a 3-4 regény két hónap múlva megjelenik. :D

A boszikról meg igenis tessék többet írni!  :) Érdekesek voltak a novellában, oké a többi boszorkányrend is érdekes, de a Livinai Gyülekezet a játék első kiadása óta említve van, de soha nem volt velük foglalkozva, még egy fehér folt, amibe színt lehetne vinni, és eddig jól alakul a dolog.

Diocletianus

Diocletianus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.24, 08:04

Endeline és Branig: hát, hacsak valami ellenállhatatlan ihlet meg nem száll, jelenlegi terveim szerint legkorábban 3-4 regény múlva jöhetnek...

A Bosszúangyal nem annyira Uwelről, mint inkább a bosszúról (és annak eszközéről) szól, de tény hogy abban is van aquir, nem is egy. Méghozzá telivérek, nem úgy, mint a Szörnyek családjában.  :lol:

Livinai Gyülekezet: no, ők kicsit előrébb vannak a táncrendemben. Aztán majd meglátjuk, lesz-e belőle valami, és ha igen, mikor és hogyan.

Üdv:

D.

seti

seti

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1043 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.22, 11:15

Endeline és Branig: jelenleg nem tervezek újabb róluk szóló történetet írni. (Bár elég sokan kérdeztek már rá, úgyhogy lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodnom rajta. Vajon mit művelhetett ez a két gazember pl. Davalonban?  :nos:)

Csak így tovább: azóta megjelent a Szörnyek családja című regényem, illetve szerkesztés alatt áll egy újabb. És - bár most nem MAGUS-regényt írok - van még bőven elmesélni való ynevi történetem.  :sug:

Új Endeline, és Branig sztorit én is támogatom! :) Megkedveltem őket, pedig nem éppen szerethető személyiségek, de hát ez van. :)

Igen, tudom, hogy összesen 3 regényed jelent meg, de Uwel valahogy sose fogott meg mér a szerepjátékban sem, én Darton párti vagyok. :D Meg Morgena, és különböző aspektusai párti. Lehet ezért is tetszett nagyon a Ködök Városában?

A gladiátoros téma még tetszik is, de ha jól tudom van benne aquir is, azoktól meg a falra tudok mászni, nem szeretem, hogy lassan már mindenhez közük van, pedig nagyon ritkák...

Ha már Ködök Városa: Tervezed esetleg, hogy valamikor a közeljövőben fog még szerepelni a Livinai Gyülekezet, vagy lesz bővebben foglalkozva a témával?

Diocletianus

Diocletianus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1406 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.11, 20:26

Közszolgálatilag: márc. 15-ig a DeltaVision magyar szerzőinek könyvei - ide értve a DV-s MAGUS-köteteket is - a kiadó boltjában egységesen 1848 Ft-ba kerülnek.

Üdv:

D.

Módosította Diocletianus: 2020.03.11, 20:27

gabor_kovacs

gabor_kovacs

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 5 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.14, 13:10

Valaki tudja hogy a Garmacor vére .c könyvben a legelején miért támadják meg a Garmacort az anyja emberei?

Egy részlet:

"hogy megtegye, amire a hagyomány gazdája gyilkosának véreivel szemben kötelezi"   De neki a gazdája Garmacor testvére...

Garmacor szolgáira támadtak, mert az ő apjuknak álcázta magát az alakváltó

anonymusx

anonymusx

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.12, 22:04

Valaki tudja hogy a Garmacor vére .c könyvben a legelején miért támadják meg a Garmacort az anyja emberei?

Egy részlet:

"hogy megtegye, amire a hagyomány gazdája gyilkosának véreivel szemben kötelezi"   De neki a gazdája Garmacor testvére...

Gkar

Gkar

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 509 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.30, 18:30

anarion:
A fórum utolsó éveiben már arról volt szó hogy a Ksz2 lesz újra írva, mert eredetileg is 2 kötetesre tervezte. csak Tuanosok és O'connor bele zavartak (ami persze kamu..)
Szóval ne nagyon várd a Keleti szél 3-at. Szerintem eleve GA egymaga nem is képes folytatni TnG történetét, NCS "kreativitása" nélkül elég esetlenül botladozik egyébként is Yneven...

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 819 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.30, 14:50

Érdeklődnék a Keleti szél 3 illetve a Holdfényember című könyvekkel kapcsolatban.

Még anno, mielőtt a DV szerverét kalóztámadás érte, és olyan szinten elpuszították az ottani fórumot is, hogy azt a mai napig, az eltelt több mint egy és folyamán sem lehetett helyrehozni, Gáspár András posztolt arról, hogy a DV fizetett alkotói szabadságra küldi annak érdekében, hogy be tudja fejezni a Keleti Szél 3-at, és esetleg a Gorduin regényeket.

Akkor dicsérte a kiadó vezetését, hogy annak érdekében, hogy ezt megtehesse, fizetik az idejét stb, hogy semmi mással nem kell foglalkozni, csak az írásra koncentrálhat stb.

Tudja valaki, hogyan sikerült ez a fizetett alkotói szabadság? Mert az ígért könyvnek, amely megírását így biztosították volna a részére, egyenlőre hírét sem hallani.

Módosította anarion: 2019.12.30, 14:51

Daniii

Daniii

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.11, 20:14

Köszi az ötleteket. A halál havában-t átlapoztam, de nem leltem rá.

Nem csont támasztékok derengenek, hanem hatalmas csarnokok, és ott száguldanak végig, mintha valami testen kívüli élmény lenne.

Üdv!

Valaki tud segíteni egy MAGUS történet azonosításában? Annyi rémlik belőle, hogy a szereplő egy barlangrendszeren keresztül (Sheral?) suhan végig monumentális és groteszk környezeten keresztül, ami eléggé Lovecraft hatást keltett, mert nem mondja el mi is olyan borzasztó, hanem csak annyit, hogy épp ésszel fel se fogható és hasonló ködösítések, 

A "Halk Szókkal, Sötét Húrokon" részletezi egy sárkányúr becsapódása után az Ófa gyökeréhez kapart kotorékát, amiben aztán el is pusztult és a csontjai morbid támasztékként szolgáltak... 

anonymusx

anonymusx

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 28 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.11, 12:25

Valakit nem érdekelne könyv -csere?

Ami engem érdekelne magus könyvek amiket már nem lehet kapni újonnan, illetve nem befejezetlen sorozat, mint pl Ian Russel - Ősi vér sorozata, illetve a rosszabb könyvek se érdekelnek.

A könyveim:

https://moly.hu/karcok/1353329

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 12462 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.11, 10:47

Üdv!

Valaki tud segíteni egy MAGUS történet azonosításában? Annyi rémlik belőle, hogy a szereplő egy barlangrendszeren keresztül (Sheral?) suhan végig monumentális és groteszk környezeten keresztül, ami eléggé Lovecraft hatást keltett, mert nem mondja el mi is olyan borzasztó, hanem csak annyit, hogy épp ésszel fel se fogható és hasonló ködösítések, 

A "Halk Szókkal, Sötét Húrokon" részletezi egy sárkányúr becsapódása után az Ófa gyökeréhez kapart kotorékát, amiben aztán el is pusztult és a csontjai morbid támasztékként szolgáltak... 

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]