Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Volt egyszer egy Legend of the Five Rings Találkozó - beszámoló

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4724 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.16, 08:32

Szép munka és nagyszerű kezdeményezés, annyit fűznék csak hozzá, hogy jelenleg több rendezvény van vidéken mint Pesten!

Mondjuk Budapestről a legkönnyebb bárhová eljutni. Székesfehérvár szerintem maximum két óra tömegközlekedéssel (feltételezve, hogy a vonatig is utazni kell Bp-n belül), kocsival talán egy óra körül. Két óra körül már Miskolcon, konkrét cím előtt lehet lenni.

Ehhez képest egy Miskolc-Szolnok vonat 3-4 óra, és még át sem kellett menni a Dunán (ami jellemzően azzal jár, hogy át kell metrózni egyik fővárosi főpályaudvarról a másikra, +30-40 perc) Pécs szerintem öt óra is lenne.

Shal

Shal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 15 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.15, 09:50

Szép munka és nagyszerű kezdeményezés, annyit fűznék csak hozzá, hogy jelenleg több rendezvény van vidéken mint Pesten!

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.07, 07:22

Maximális gratuláció a szervezőknek és a megjelenteknek :) . Drukkolok, hogy hasonlóan sikeres találkozók kövessék ezt :) .

szabadid

szabadid

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 598 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.05, 11:04

... utólag hogy látjátok, nem lehetett volna 1-2 órát hozzátoldani?

1-2 órát? Napokat :D

Egyébként valóban szűkös volt az időkeret, erre legközelebb jobban figyelünk.

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 983 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.05, 07:00

Gratulálok a szervezőknek! Fáj a szívem, hogy nem tudtam ott lenni!

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3348 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.04, 23:20

Gratulálok a találkozóhoz, jó kis ismertető! A feladatkártyákat nagyon jó ötletnek találom :) (kár, hogy csak az egyik szövege olvasható ki).
Viszont a 4 órás szerepjáték (főleg egymást nem ismerő játékosokkal) nagyon kevésnek tűnik... utólag hogy látjátok, nem lehetett volna 1-2 órát hozzátoldani?

Balor

Balor

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.04, 13:45

Engem érdekelt volna az L5R 5. kiadása, mert a csapatban, ahol mesélő vagyok már pedzegették, hogy játszanának, én meg ha mesélnék, akkor már a legújabbat (a Roll and Keep rendszerrel amúgy se voltam maradéktalanul elégedett a 3. és 4. kiadásban), de lecsúsztam a jelentkezésről. Mikor megérkeztem megfordult a fejemben, hogy odapofátlankodjak-e az egyik asztalhoz nézőnek, hogy lássam egy kicsit futás közben a dolgot. Aztán inkább úgy döntöttem nem idegesítem a mesélőt.
És milyen jól tettem, mert helyett sikerült játszanom Harc Rokuganért társasjátékot, ami messze jobb volt, mint amire számítottam. Voltak szövetségek, árulás és felgyújtottuk a Daru földek jelentős részét, amiben én is tevékenyen részt vettem. De néha meg kell tenni, amit meg kell tenni.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6481 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.04, 06:00

Idén szeptember 28-án, Székesfehérvári helyszínen először került megrendezésre a Legend of the Five Rings Találkozó, ahol a társasjáték, a kártyajáték, a cosplay és persze a szívünknek oly kedves asztali szerepjáték került fókuszba. A rendezvénynek a Főnixcsarnok – fantasy & sci-fi játék és könyvesbolt adott otthont. Az ötlet alapja az volt, hogy a Budapestre koncentrálódott szerepjátékos rendezvények mellett egy, a fővároshoz közel eső megyeszékhelyen is legyen egy kis élet. A motiváció másik mozgatórugóját az adta, hogy a szervezőség kifejezetten szeretik az Öt Gyűrű Legendája szerepjátékot és az ötödik kiadást is, ami jelenleg a méltán népszerű 4. kiadás után még mindig radar alatt hever sajnos.

http://lfg.hu/93902/ismerteto/volt-egyszer-egy-legend-of-the-five-rings-talalkozo-beszamolo/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]