Ugrás tartalomhoz

Fotó

Eladó szerepjátékok, kiegészítők, ritkaságok

elad

• Válasz írásához lépj be
10 hozzászólás érkezett eddig

Acelpatkany

Acelpatkany

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 355 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.30, 14:07

Ha mindet degradálod, és elavultnak tartod, akkor sehogy sem fogsz vele kedvet csinálni. Azt írd le, hogy miért jó nekem, ha megveszem, nem azt, hogy neked miért rossz, ha megtartod.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.29, 21:35

Még mindig...

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.08, 17:00

Senki?

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.14, 13:00

SR4 elkelt.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.13, 11:36

SR4 foglalva.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.13, 09:43

Frissített lista és árcsökkentés!

Shadowrun 4E - 20th Anniversary Edition (sosem volt használva, csak átpörgetve néhányszor) - 14,000 12,000 Ft
Coriolis (néhányszor játszottunk vele, de a rendszere elég csalódás volt; adok hozzá kinyomtatott cheat sheet-eket és ilyesmiket) - 10,000 9,000 Ft
Eclipse Phase (az első kiadás, befűzött piros/kék könyvjelzőkkel; sosem használt, kifogástalan állapot; lecserélem az új kiadásra, ezért nem kell) - 7,000 6,000 Ft
Cypher System (lecserélem az új kiadásra, ezért a régi nem kell; sosem használt) - 9,000 7,500 Ft
Numenera alapkönyv és Character Options 1 (Cypher System; kevésszer használt, teljesen újszerű; lecserélem az új kiadásra, ezért nem kell; a kihajtható térképet nem adom hozzá; csak egyben) - 10,000 8,000 Ft
The Strange (Cypher System; sosem használt, a kihajtható térkép még benne van) - 8,000 7,000 Ft

GameMastery tárgy kártyacsomagok Pathfinderhez (de kb. bármilyen újabb d20 fantasy-hez jók; sosem voltak használva; csak egyben): Essentials Starter Set (110 lap), Elements of Power (54 lap), Dragon's Trove (110 lap) - 5,000 Ft

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.30, 18:20

M&M2 elkelt.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.26, 17:07

SaWo EE elkelt.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.25, 21:25

SLA elkelt.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.22, 18:29

SaWo Deluxe elkelt.
SaWo EE, M&M2, SLA foglalva.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4449 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.19, 13:20

Szekrény rendrakás és profiltisztítás miatt eladóvá vált néhány könyvem és egyéb kiadványom. Mivel ezekkel már biztosan nem fogok játszani, várják új, szerető és gondos gazdájukat...

Átvétel: Csak személyesen, Budapesten, frekventált helyeken (Óbuda, 1/4/6/fonódó, H5 HÉV, stb.), hétköznap a délutáni órákban, vagy hétvégén egész nap. Posta nincs!
Állapot: Ahol nem jelzem külön, ott új, vagy teljesen újszerű állapotok, offszet print kiadványok (nem print-on-demand utánnyomás), többnyire Amazon / NobleKnight forrásból. Kérésre képet küldök.
Érdeklődni: Itt, PÜ, vagy az ismert elérhetőségeimen.

Shadowrun 4E - 20th Anniversary Edition (sosem volt használva, csak átpörgetve néhányszor) - 14,000 Ft
Coriolis (néhányszor játszottunk vele, de a rendszere elég csalódás volt; adok hozzá kinyomtatott cheat sheet-eket és ilyesmiket) - 10,000 Ft
Mutants & Masterminds - Second Edition (a felújított d20 változat; sosem használt, még az eredeti tasakban) - 6,000 Ft
SLA Industries v1.1 és Karma Sourcebook (az eredeti, nem a későbbi reprint, a gyárilag vacak ragasztással; csak egyben; külön tokban volt tárolva, adom hozzá) - 10,000 Ft
Eclipse Phase (az első kiadás, befűzött piros/kék könyvjelzőkkel; sosem használt, kifogástalan állapot; lecserélem az új kiadásra, ezért nem kell) - 7,000 Ft
Cypher System (lecserélem az új kiadásra, ezért a régi nem kell; sosem használt) - 9,000 Ft
Numenera alapkönyv és Character Options 1 (Cypher System; kevésszer használt, teljesen újszerű; lecserélem az új kiadásra, ezért nem kell; a kihajtható térképet nem adom hozzá; csak egyben) - 10,000 Ft
The Strange (Cypher System; sosem használt, a kihajtható térkép még benne van) - 8,000 Ft
Savage World Explorer's Edition (a kettővel a SWADE előtti kiadás; kisalakú; lecserélem, ezért nem kell) - 2,000 Ft
Savage Worlds Deluxe Edition (a SWADE előtti kiadás hardcover, nagyalakú változata; lecserélem, ezért nem kell) - 3,500 Ft

GameMastery tárgy kártyacsomagok Pathfinderhez (de kb. bármilyen újabb d20 fantasy-hez jók; sosem voltak használva; csak egyben): Essentials Starter Set (110 lap), Elements of Power (54 lap), Dragon's Trove (110 lap) - 5,000 Ft

Csere lehetőség! Ha van a birtokodban az alábbiak közül valami, és megválnál tőle, értékegyeztetés mellett cserélhetünk is:
- Hiányzó Planescape kiadványok és Blood Wars kártyák (csak a teljes sorozat begyűjtése és az illusztrációk miatt érdekel, ezért a ritkaság igen-igen csekély mértékben számít).
- Újabb Sine Nomine kiadványok (Stars Without Number Revised, Codex of the Black Sun, Godbound, stb.).
- 4E alapcsomag, 4E Eberron (megmagyarázhatatlan vonzalom húz feléjük...)
- Shadow of the Demon Lord kiegészítők
- Valamilyen ritkaság, érdekesség, nem d20, nem WoD, nem társas-/kártyajáték kiadvány, amiről az előzőek alapján úgy gondolod, hogy érdekelhet engem. Példák: Barbarians of Lemuria Mythic Edition, Fragged Empire, Mythic D6 Revised, Solar Blades & Cosmic Spells, OneDice, TinyD6, Warbirds, Cosmic Patrol, ...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]