Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Fallout 76 – Újabb késés a láthatáron

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 458 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.15, 15:02

Nem rossz játék, de teljesen érthető, hogy sokaknak nem jön be, az kell hozzá, hogy az ember szeresse a Falloutokat, a kicsit más mmo-szerű játékstílust is, és ez mellett még a Bethesda töketlenkedéseit is nézze el. Ammennyiért hozzá lehet jutni manapság mindenféle cd-kulcs boltban, annyit bőven megér, a fizetős részére meg nincs szükség.
Szeretek bóklászni benne, és sokkal pozitívabbak benne a találkozások a többi játékossal, mint sok egyéb multiban...

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5665 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.14, 15:00

Barátnőmmel jelenleg a Sheltert toljuk - vagyis csak Ő, én inkább csak szerencsétlenkedem szegény 720-as Vaultban :D .

beornmaci

beornmaci

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 95 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.21, 20:11

Bár a Fallout 1 óta a sorozat összes részébe, és annak DLC-ibe eszement sok órát öltem már (az F4 és a New Vegas azóta is a gépemen van), ez a rész soha nem okozott bennem olyan érzést, hogy kellene. Szerintem nagyon rossz irányba indultak el a fejlesztők... de egyszer hátha összeütnek egy normál solo player F5 részt is. :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6483 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.10.21, 06:01

A program körül igencsak ritkák a jó hírek, és sajnos a trend nem látszik megtörni. Mivel a cég közleményének értelmében esélytelen, hogy még az ősszel megjelenjen a Wastelanders címre keresztelt, ingyenes kiegészítő. Ez pedig súlyos gond, hiszen a sokak által várva várt bővítmény célja az, hogy egyéb újdonságok mellett orvosolja az alkotás egyik, ha nem legégetőbb problémáját, az emberi NPC-k hiányát. Az új dátum még nem ismert, ám a mostani tervek szerint 2020 első negyedévében érkezik majd a grátisz frissítés. Ugyanakkor némi öröm az ürömben, hogy október 17-től kezdve immár nem lesz akadálya annak, hogy létrehozzuk a saját privát szerverünket.

http://lfg.hu/94032/hirek/fallout-76-ujabb-keses-a-lathataron/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]