Ugrás tartalomhoz

Fotó

5e-s cikk

• Válasz írásához lépj be
12 hozzászólás érkezett eddig

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.06, 05:29

Sajna epp nem voltam netkozelben, de koszonet minden resztvevonek a debuggolasert es az abban  nyujtott segitsegert.

A dupla kotojel az SQLben mintha comment-et jelentene, valszeg az verte ki a biztositekot.a vedelmi modulban :(

wisp

wisp

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 99 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 15:26

Akárhogy is, köszi mindkettőtöknek hogy ennyit foglalkoztatok vele, remélem, most már jó lesz, ha más mégreagálna a doogra :)

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 963 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 15:19

Az eredetiben se látok semmit, ami bármi gondot okozhatna

@kukac: Ez most nagyon gyenge füllentés és szándékos félreolvasás volt, tudsz ennél jobbat is.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>--<br>
Úgy látom, elmondtam, amit akartam, ennél többre nem futja, és úgy sem tudok meggyőzni senkit. Peace.</p></p></div></blockquote><p>&nbsp;</p><br />

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 15:19

Oké, megvan a hiba valódi oka. Petrus hozzászólásában a -- előtti üres sorban volt egy nem látható logikai(?) karakter, mert csak dupla delete-tel lehetett a sort törölni.
Sajnos Petrus eredeti hozzászólásából töröltem most ezt a karaktert, így tovább tesztelni onnan vett másolatokkal nem tudok, de így legalább már idézhető Petrus hozzászólása odaát.

Szerk.: Ezt még egy órával ezelőtt vittem végbe, csak azóta elszólított a munka, és csak most tudtam leírni.

kukac

kukac

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 963 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 14:44

Pedig a CKEditor tartalma csak sima HTML:

time="1572960358"><div><p>Ha az alábbi, idézőjelek közötti szövegrészt alap módon küldi be az ember, akkor az 403-ra vezet:<br><br>"<br><br>--<br>Úgy<br>"<br><br>Ha a bal fenti ikonnal kód

Semmi nem utal arra, hogy bármi gond lenne vele. Más oldalon nem tudtam még reprodukálni a hibát.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 14:25

Ha az alábbi, idézőjelek közötti szövegrészt alap módon küldi be az ember, akkor az 403-ra vezet:

"

--
Úgy
"

Ha a bal fenti ikonnal kód nézetbe választasz, és úgy küldöd be ugyanezt (ahogyan én most), akkor viszont simán elfogadja a rendszer. Petrus valószínűleg kód módban mentette el az üzenetét, wisp pedig alap módban írta azt a hozzászólást, amiben idézte azt, és emiatt jött csak ott elő a hiba.

A dupla kötőjel a ludas, de az még kicsit homályos, hogy pontosan milyen konstellációban. Ha billentyűzeten bepötyögöm a fenti idézőjeles részt, akkor alap módban is elfogadja, de ha Petrus eredeti üzenetéből másolom ki, akkor nem. Valószínűleg előbb el kell küldeni kód nézetben, hogy a hiba előbújjon. Talán valamiféle nem lezárt BBCode-nak képzeli a rendszer.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 14:14

Úgy látom, hogy Petrus hozzászólásában a dupla kötőjel veszik össze valamivel, ami előtte van a szövegében. A kukacokra gyanakszom, de mintha sikerült volna már úgy is előidéznem a hibát, hogy kiszedtem őket a szövegből. Az érdekes, hogy nekem már az sem sikerül, hogy elküldjem Petrus hozzászólásának a pontos másolatát, mert már akkor 403-at kapok, nemhogy még azt idézzem is. :)

wisp

wisp

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 99 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 13:29

Az egészet. Megpróbáltam ide berakni csak az idézetet kíváncsiságból, és itt sem engedi.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 12:06

Megint megtörtént a fenti hiba, ugyanaz a hibaüzenet, viszont miután kivettem Petrus hozzászólásának idézetét a válaszból, már működött.

Lehet, hogy az idézetben van valami, ami miatt beintett a szerver. Petrus teljes hozzászólását akartad idézni, vagy csak egy részét? Ha az utóbbi, akkor melyik ez a rész?

wisp

wisp

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 99 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 11:58

Megint megtörtént a fenti hiba, ugyanaz a hibaüzenet, viszont miután kivettem Petrus hozzászólásának idézetét a válaszból, már működött.

wisp

wisp

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 99 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 11:52

Most működik rendben. A fórumból próbáltam írni egyébként. Megpróbálom mégegyszer elküldeni, amit korábban akartam. Köszi a gyors reakciót :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 11:23

Letiltottátok a hozzászólásokat az 5e-s cikk alatt? Csak mert ezt a hibaüzenetet kapom:

Error 403!

/forum/index.php

Forbidden!

Félreértés ne essék, eléggé elment a dolog más irányba, szóval megértem, ha ezt nem akarjátok, de akkor szerintem érdemes lenne jelezni valahol jól látható helyen, mert elég hülye érzés, mikor az ember eltölt fél órát, hogy megfogalmazza a véleményét, és kiderül, hogy potyára. Persze ha csak valami hiba, akkor sztornó.

A topik nincs lezárva. Ha BePe lezárta volna, azt jelezte volna. A cikk alatt vagy a fórumban próbáltál hozzászólni?

Kérlek tedd meg, hogy "Teszt" szöveggel mindkét helyen hozzászólsz, és utána írd le ide, hogy mit tapasztaltál.

wisp

wisp

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 99 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.05, 10:52

Letiltottátok a hozzászólásokat az 5e-s cikk alatt? Csak mert ezt a hibaüzenetet kapom:

Error 403!

/forum/index.php

Forbidden!

Félreértés ne essék, eléggé elment a dolog más irányba, szóval megértem, ha ezt nem akarjátok, de akkor szerintem érdemes lenne jelezni valahol jól látható helyen, mert elég hülye érzés, mikor az ember eltölt fél órát, hogy megfogalmazza a véleményét, és kiderül, hogy potyára. Persze ha csak valami hiba, akkor sztornó.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]