Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Vele van az erő? – Itt a Star Wars Jedi: Fallen Order

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4286 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.18, 11:10

Csak videók alapján ez tiszta "erőből" Uncharted.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8218 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.18, 09:51

Legyen benne egy kis [...] egy kis Assassin's Creed, stb. De pl. a "platform", ugrálós részek kifejezetten gyengék lettek

Akkor stimmelünk, mert a kifejezetten platform ugrálós részek az Assassin's Creedekben sem voltak sosem jók. :)

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.18, 09:20

Hála az Origin Access Premier-nek, én már belekóstoltam. Az összhatás pozitív, de azért lássuk be: ezt a játékot patikamérlegen rakosgatták össze. Legyen benne egy kis Dark Souls, egy kis Metroidvania, egy kis Assassin's Creed, stb. De pl. a "platform", ugrálós részek kifejezetten gyengék lettek, a főhős jellegtelen, a harcok kiegyensúlyozatlanok.
Ennek ellenére most így a Mandalorian sorozattal együtt visszahozta a franchise iránti lelkesedésemet, most lenne jó egy Star Wars D6-kampányt indítani...

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6494 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.18, 07:26

November 15-én megjelent a Star Wars Jedi: Fallen Order. A Titanfall-szériáról és az Apex Legends-ről ismert Respawn Entertainment akció-kalandjátékában a 66-os parancs kiadása után bujkáló padawan, Cal Kestis felett vehetjük át az irányítást. Emberünk egy barátja megmentésekor felfedi az inkognitóját, és ezzel egyből a Galaktikus Birodalom célkeresztjében találja magát. Ellenségei nem sokat késlekednek: hajtóvadászatba kezdenek, hogy végezhessenek vele. Lényeges, hogy bár a történet és az alaphelyzet miatt azt hihetnénk, hogy a lopakodás központi szerepet játszik az alkotásban, ez távolról sincs így. A játékmenet a nyílt harcokra és az erő használatára épít.

http://lfg.hu/94230/hirek/vele-van-az-ero-itt-a-star-wars-jedi-fallen-order/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]