Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Megjelent: A Városisten Árnyékában (Kard és Mágia)

• Válasz írásához lépj be
13 hozzászólás érkezett eddig

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6247 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.29, 21:18

Remek modul ez, a Kassádiás kis játékosi segédlet is kimondottan pöpec lett. :hc:

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4372 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.28, 23:57

Üdv!

Az eddig megrendelt példányok borítékolva, holnap mennek a postára. :) Nagyon örülök, hogy ez megszületett, mert már amikor lejátszottuk, tudtam hogy ennek nyomtatásban is ki kell jönnie. Később a saját, Kassádiában játszódó kampányom nyitókalandja is volt.

Ami Kassádiát illeti, a fanzinban csak utalásszerűen szerepelt. Az ihletet részben pont Narmor karaktere, Armand, a Mocsok, a kassádiai orgyilkos adta, részben pedig maga a kalandmodul. A világleírás (ami itt egy régió leírása) erősen félkész, de ha valakit tényleg érdekel, küldjetek üzenetet, és átküldöm.

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2009 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.28, 17:10

Gratulálok! Instant felkerült a "mesélni" listámra. :)

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1210 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.28, 10:13

Narmor:
Ha valaki szeretné megismerni Kassádiát, de nem fér hozzá a Kard és Mágia második kiadás munkaverziójához ( :D), akkor melyik fanzinban érdemes utánanézni?

A világleírásos részeket eddig nem olvastam el, mert úgy gondoltam inkább megvárom a KéM 2-t (+nem szeretek valami több helyről összeollózni), abban elvileg benne lesz. De most már nehezen türtőztetem magam :)

Kassádiához nincs megjelent leírás, viszont elGabor a kampánya számára készített egy komplett kis játékosi füzetet. Remek olvasmány (különös tekintettel az istenekre :D ). Nagy megtiszteltetés volt számomra, hogy A Városistenben elejtett néhány szettinginfó is bekerültek a füzetbe, ugyanis mint kiderült, mindketten épp hasonló világban gondolkodtunk. Érdemes elGabort megkeresned az ügyben. ;)

kukac

kukac

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1021 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.28, 09:51

Hát, konkrétan nem emlékszem, hogy Kassadia rendelkezne konkrét leírással, az Echoes 1-ben van egy említés róla, ha fejből jól emlékszem, a 2, 4, és 5, számokban vannak hosszabb említések róla.

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4755 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.28, 09:43

Narmor:
Ha valaki szeretné megismerni Kassádiát, de nem fér hozzá a Kard és Mágia második kiadás munkaverziójához ( :D), akkor melyik fanzinban érdemes utánanézni?

A világleírásos részeket eddig nem olvastam el, mert úgy gondoltam inkább megvárom a KéM 2-t (+nem szeretek valami több helyről összeollózni), abban elvileg benne lesz. De most már nehezen türtőztetem magam :)

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1210 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.28, 09:31

K. Könyvtár: Csak elszenesedett romjai maradtak. A romok között szomorúan üldögél Jorge, a vén könyvtáros.

Jorge úgy tűnik nem halt bele abba, hogy kontaktméreggel átitatott papírlapokat evett meg :)

Első olvasás után úgy érzem ez kifejezetten nekem való kaland. Egyrészt nagyon szeretem a nyílt szituációkat, másrészt pedig ezeket a 15-20 szobás kazamatákat pont nekem találták ki. Nem egyoldalas, hangulat nélküli térképek, de egy alkalommal lemesélhetőnek tűnnek, nem végtelen megadungeon egyik sem.

Szép munka!

Köszönöm! Igazán örülök, ha tetszett és hasznosnak találtad. Ha játszotok majd vele, remélem, készítesz beszámolót. :)

Ha könyvtár, akkor pedig Jorge kihagyhatatlan. :)

Módosította Narmor: 2019.11.28, 09:32

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4755 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.28, 09:18

K. Könyvtár: Csak elszenesedett romjai maradtak. A romok között szomorúan üldögél Jorge, a vén könyvtáros.

Jorge úgy tűnik nem halt bele abba, hogy kontaktméreggel átitatott papírlapokat evett meg :)

Első olvasás után úgy érzem ez kifejezetten nekem való kaland. Egyrészt nagyon szeretem a nyílt szituációkat, másrészt pedig ezeket a 15-20 szobás kazamatákat pont nekem találták ki. Nem egyoldalas, hangulat nélküli térképek, de egy alkalommal lemesélhetőnek tűnnek, nem végtelen megadungeon egyik sem.

Szép munka!

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1210 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.28, 00:10

Elsütötték már azt, hogy Úri Muri? Igény, az volna rá! ;)

Ha jól emlékszem, még nem. :D Senki nem kockáztatta a befalazást ilyen (város)istenkáromló viccekkel. ;)

Garaboncias

Garaboncias

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1025 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.27, 22:40

Elsütötték már azt, hogy Úri Muri? Igény, az volna rá! ;)

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1210 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.27, 16:21

Köszönöm! :) Remélem, minél több csapat megfordul majd Murban. :)

dekszter: A Batman-befolyás tagadhatatlan, de már csak azért és kapóra jött, mert Mur városát, ahol Muri isten a város maga, a FALkóni és a KAPUlett családok irányítják. Nomen est omen.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5687 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.27, 09:43

Gratula a megjelenéshez :) .
Látom, ha Batman kidobja a Falcone családot Gothamből, elmennek máshova :D .

Ratface

Ratface

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 275 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.27, 09:25

Szívből gratulálok a megjelenéshez! Alkalomadtán személyesen átvenném a saját példányomat a főhadiszálláson ;) !

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6494 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.27, 07:01

A Városisten Árnyékában kötetlen játékmenetű Kard és Mágia kalandmodul Mur baljós városának szűk utcáin, a város alatti kazamatarendszerben, és az előkelő családok szövevényes ármánykodásában. Lapjain megelevenednek a véres reneszánsz történetek, a romantikus rémdrámák, és egy labirintusszerű város sötét szokásai. És ez még nem minden – a Murban játszódó főkaland mellett a füzetben egy kisebb modul is helyet kapott, amely egy, a városon kívül fekvő völgybe invitálja a kalandozókat!

http://lfg.hu/94279/meseloknek/megjelent-a-varosisten-arnyekaban-kard-es-magia/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]