Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

X-COM újratöltve – jön a Phoenix Point

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8218 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.04, 09:19

Nem hiszem, hogy ezért epic fiókot fogok nyitni.

Nekem az már van korábbról (még bőven a Store előtt nyitottam az új Unreal Tournament miatt, ami a Fortnite miatt valószínűleg már sosem fog elkészülni), minden héten belerakom az aktuális ingyen játéko(ka)t (most épp a Rayman Legendset, bár más platformon már megvan), de pénzt nem tervezek költeni náluk.
Mivel alig jut időm játszani, a Phoenix Pointtal nyugodtan meg tudom várni a GOG-os megjelenést. Talán addigra lesz belőle egy minden hájjal megkent, hibáktól mentes definitive edition is.

Birbin

Birbin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1789 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.03, 23:13

Nem hiszem, hogy ezért epic fiókot fogok nyitni.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4645 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.03, 02:10

En az elmult 1-2 evben konzolon ujrajatszottam az xcom2-t es annak kiegeszitoit, a Narcos is hasonlo strategiai elemeket kovet, bar abban van pici FPS is.
A PP-t is megvarom, mire konzolon megjelenik.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8218 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.02, 13:50

Mindenképp ki fogom próbálni, de megvárom vele a GOG/Steam megjelenést.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6494 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.12.02, 07:11

December 3-án jelenik meg a Phoenix Point. A játékot az X-COM franchise atyja, Julian Gollop jegyzi, aki egy percig sem titkolta, hogy klasszikusa szellemi örökösét kívánja tető alá hozni. A körökre osztott stratégiai címek sorát erősítő mű alapfelállása ezért sokaknak ismerős lehet. Egy, a fertőzötteket kollektív tudattal összekötő, mutáns szörnyetegekké változtató, idegen eredetű vírus a kihalás szélére sodorta az emberiséget. Mi a Phoenix Project néven futó titkos szervezet egyik sejtjének vezetőjét alakítjuk, célunk pedig magától értetődően az, hogy elkerüljük a legrosszabbat, kerül amibe kerül.

http://lfg.hu/94293/hirek/x-com-ujratoltve-jon-a-phoenix-point/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]