Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Csúszik a Cyberpunk 2077 megjelenése

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4486 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.21, 18:25

A hat hónap szerintem is nagyon sok, ez messze nem 95%-os állapot, amit egy 0-day patch-el polírozni lehet még. A rádolgozás is azt jelenti, hogy igen-igen hiányos, nem kiadható állapotú.

Birbin

Birbin

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1836 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.21, 16:40

Witcher 3-ban 3-4 hónappal a kijövetel után is találkoztam olyan hibával, hogy leállt tőle az egész küldetéssorozat. Úgyhogy csiszolják csak. Ha 6 hónap kell a javítgatáshoz az azt jelenti, hogy nagyon-nagyon bugos még.

morgorito

morgorito

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 863 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.21, 15:14

Igen, és emellett bejelentették azt, hogy permanens crunch időszak van addig.

Inkább várnék rá nem hat hónapot, hanem egy évet, ha ezzel nem használnának ki lelkes embereket.

De álmodik a nyomor.

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Archívum
  • 5763 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.21, 09:16

No men's sky mértékű/jellegű botrányos startot. Ez utóbbi állítólag pl. már jó. Mégse érdekel senkit. Az a(z űr)hajó már elment.

(OFF)Az NMS a megjelenésekor is elég jó volt (szerintem), jórészt a multis rész végső kihagyása miatt volt "botrány", ami kb. csak a szokásos gémer hiszti volt. Azóta minden patch és kiegészítő ingyen jött a játékhoz és most már multi is van (nem MMO-szerűen, de van). A NEXT óta pedig igen-igen sokan játsszák.
V.ö.: Paradox játékok... (Rengeteg majdnem fullos, vagy fullos PDX játékom van, tudom, mit beszélek.)
(/OFF)

Petrus, senkit nem érdekel, hogy jó volt. Olyan featue-ökkel hirdették, amik nem voltak benne. Maxra nyomták a hype-ot, és töredékét nem nyújtotta annak, amit a felizzított tömeg elvárt volna. Ha csöndben jött volna ki, akkor lehet, hogy a kezdeti formájában nagy ujjongás fogadta volna. De a hype miatt pont ellenkezőleg, csalódottságot váltott ki. 

Pont ez van a CP2077-tel is. Ha mostani állapotában kihoznák, 95%, hogy jó játék lenne. De a hype miatt a jó nem elég.

beornmaci

beornmaci

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 101 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.21, 08:19

Amúgy sem ártanai MINDEN kiadónak visszahoznia a régi Blizzardos hozzáállást: "kiadjuk, majd ha kész lesz". És ha kijött, akkor nagyot ütött. Kár, hogy már náluk is kezd lecsúszni a szint...

Úgyhogy igen: inkább jöjjön ki 2 évvel később, de szóljon akkorát, hogy legalább 4 DLC-t és 2 folytatást megérjen a játék. :)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4486 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.20, 17:39

No men's sky mértékű/jellegű botrányos startot. Ez utóbbi állítólag pl. már jó. Mégse érdekel senkit. Az a(z űr)hajó már elment.

(OFF)Az NMS a megjelenésekor is elég jó volt (szerintem), jórészt a multis rész végső kihagyása miatt volt "botrány", ami kb. csak a szokásos gémer hiszti volt. Azóta minden patch és kiegészítő ingyen jött a játékhoz és most már multi is van (nem MMO-szerűen, de van). A NEXT óta pedig igen-igen sokan játsszák.
V.ö.: Paradox játékok... (Rengeteg majdnem fullos, vagy fullos PDX játékom van, tudom, mit beszélek.)
(/OFF)

Dronner

Dronner

Régi fórumozó

• Archívum
  • 5763 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.20, 11:28

Nem tudom, mekkora a "gebasz", de amekkora hype-ot kapott a játék, szerintem nem engedhetnek meg egy Diablo 3 vagy No men's sky mértékű/jellegű botrányos startot. Ez utóbbi állítólag pl. már jó. Mégse érdekel senkit. Az a(z űr)hajó már elment.

Inkább jöjjön ki szeptemberben, de jól. Ahogy az első trailerben is írták: "coming: when it's ready" 

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 285 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.20, 09:24

majd 5 hónap csúszás? ekkora a gebasz ? :(

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.01.20, 07:07

A CD Project RED még 2012 májusában beharangozott alkotása, a Mike Pondsmith asztali szerepjáték-franchise-ára építő Cyberpunk 2077 hamar az érdeklődés középpontjában találta magát, hiszen az ígéretek szerint az játékban szabadon bejárhatjuk majd Night City jókora, céges halálosztagoktól, bizarr bandáktól és a testükbe ültetett implantoktól megőrülő, kósza kiberpszichopatáktól hemzsegő metropoliszát. Ám a jelek szerint a jó munkához idő kell, így az eredeti tervek szerint idén április 16-án érkező játék csak szeptember 17-én fog debütálni.
A cég illetékesei hivatalos közleményeikben természetesen leszögezik, hogy a csúszás oka nem az ő kényelmességükben, hanem a feladat komplexitásában keresendő: szükségük van még pár hónapra ahhoz, hogy egy vállalható minőségű CRPG-t dobhassanak piacra. Megjegyzendő ugyanakkor, hogy a váratlan lépés magukat a fejlesztőket is meglepte, mert csak percekkel a döntés bejelentése előtt tudták meg, hogy mire készül a főnökség.

http://lfg.hu/95219/hirek/csuszik-a-cyberpunk-2077-megjelenese/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]