Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Ciklusban

• Válasz írásához lépj be
2 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4386 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.13, 17:55

Ezek nem egy világhoz tartoznak, csak a címbéli ismétlődés a közös bennük. :) Lesz majd olyan, ami egy világban játszódik, de majd később.

U.i.: Ez volt az utolsó novella, egy darabig most nem lesz új.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.13, 09:15

A második részt hirtelen nem tudtam hova tenni, de a másik kettő tetszett.
Talán az volt picit zavaró az elsőben, hogy a főtörzs megjelenéséig nem volt tiszta a technikai szint - addig full világháborús dolgokat láttam magam előtt -, de az utolsó mondat nagyot üt :D .
A harmmadik nekem mintha a Source Code és a Moon szerelemgyereke lenne :) . Tetszett :) . Gagarin :D .

(Számos alkalommal próbáltam már én is az "apró, külön történetek ugyanazon a világon", de eddig mindig belesültem :( . )

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6548 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.13, 07:53

Az akna süvítve közelített és hasra vetettük magunkat. A főtörzs ordítva figyelmeztetett mindenkit, bár kétséges volt, az aknák folyamatos záporában meghallotta-e még egyáltalán valaki rajtunk kívül. A sisakomra tapasztottam mindkét kezem és az arcom a sárba fúrtam. Ha jön és ennyire közel fütyül, nem futhatsz el, nem bújhatsz el, maximum csak a páncélozott csapatszállító védhet meg - hacsak nem kumulatív töltet csapódik be, ami átfúrja magát a több tíz centi acélon és kerámia betéteken, hogy odabent robbanjon. Ez most nagyon közelre jött.

http://lfg.hu/95431/novella/ciklusban/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]