Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 3 Szavazat

Hóvihar január tizenkettedikén - beszámoló - 1. rész

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5787 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.06, 11:50

Nem a csapat érdemeit akarom csökkenteni, de ez a "köteles konvoj" megoldás a kicsit is dörzsölt játékosok repertoárjából szinte az összes hóviharos, jégen átkelős jelenetben előkerült, amit valaha is meséltem. :)

Yep, tiszta sor :) . A megfogalmazás az, ami nálam nagyon betalált. Számomra nagyon "tolkienes" :) .

Garaboncias

Garaboncias

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.06, 11:32

Nocturna:

Spoiler

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3366 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.03.05, 22:41

Jó kis írás: olvasmányos, hangulatos, és külön dicséret jár a stílusért is.  :ok:

A többit is betárazom a jövő hétre.

De szegény troll... Álmában ilyen rútul lemészárolni!  :dead:
Amúgy a hótroll miben különbözik a sima trolltól? (Azon túl, hogy gondolom fehér az irhája.)

– Heort – szólított meg Walda, amikor a hóvihar hirtelen ránk ereszkedett –, addsza a köteled, hadd kötöm össze az enyémmel. Hurkold rá te is az övedre, el ne veszítsük egymást.

Ezzel engem megvettetek kilóra...

Nem a csapat érdemeit akarom csökkenteni, de ez a "köteles konvoj" megoldás a kicsit is dörzsölt játékosok repertoárjából szinte az összes hóviharos, jégen átkelős jelenetben előkerült, amit valaha is meséltem. :)

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 803 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.19, 08:55

Egyetértek, hangulatos! :ok:

Más: mindig elfelejtem, hogy a GyU könyvekben milyen aktív szerepe van a dátumoknak, naptáraknak...

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5787 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.18, 11:32

– Heort – szólított meg Walda, amikor a hóvihar hirtelen ránk ereszkedett –, addsza a köteled, hadd kötöm össze az enyémmel. Hurkold rá te is az övedre, el ne veszítsük egymást.

Garaboncias

Garaboncias

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1235 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.18, 10:58

Gratula :) ! Elejétől a végéig profi munka :) .Nagyon tetszik és ugyanennyire várom a folytatást :) ! 10/10 :sor:

Ez legalább annyira Garabonciás érdeme mint az enyém. Egyrészt a történet nagyrészt tõle származik, másrészt szerkesztõként és korrektorként is elég sok munkája volt a szöveggel. De mostmár neki köszönhetõen elsajátítottam a helyes központozás szabályait (remélhetõleg). :D

A történetet mindig a játékosok írják. ;) 

A hangulatos beszámolóért pedig gratula – nem szöszöltem volna vele szerkesztőként ennyit, ha nem éreztem volna, hogy ezt mindenképpen közkinccsé kellene tennünk. 

telge

telge

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 32 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.18, 09:04

Gratula :) ! Elejétől a végéig profi munka :) .Nagyon tetszik és ugyanennyire várom a folytatást :) ! 10/10 :sor:

Ez legalább annyira Garabonciás érdeme mint az enyém. Egyrészt a történet nagyrészt tõle származik, másrészt szerkesztõként és korrektorként is elég sok munkája volt a szöveggel. De mostmár neki köszönhetõen elsajátítottam a helyes központozás szabályait (remélhetõleg). :D

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5787 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.18, 08:45

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6571 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.02.18, 07:31

Karakternézőpontból írt krónika a Hóvihar január tizenkettedikén című Kard és Másodteremtés kaland első tesztjáték-alkalmáról, telge tollából. Játszódik a harmadkor 2959. esztendejének januárjában, az Öt Sereg Csatája után bő tizenhét évvel, a Rhovanionnak is nevezett Vadonföld legészakibb határvidékén. Az elbeszélő egy bakacsinerdei ember, a Tudós Heort. Vigyázat, RONTÓCVESZÉLY! Potenciális jövendőbeli játékosok ne olvassák el, mert még találkozhatnak vele szerepjátékos rendezvényen!

http://lfg.hu/95548/vegyes/hovihar-januar-tizenkettediken-beszamolo-1-resz/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]