Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5787 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.28, 10:07

Talán picit kilóg a sorból (és nem csak 90-es évek), de nekem első eszembe jutó sorozat, ami ma is megállja (nekem) a helyét, az az ER :) .

Nekem Taja mindig olyan kis szende jókislány volt.

Talán pont ez tetszett benne :D :D :D .

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6716 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.27, 19:23

Jogos. Azok a sorozatok, amiket a történet vitt el, szépen öregedtek. Amihez CGI kellett vagy sok harc volt benne, azoknál nagyon rezeg a léc: Xena, Herkules, MK Conquest amik hirtelen eszembe jutnak. A Buffy határeset, mert ott nem volt akkora fókusz a harcon, a szörnyek meg maszkokkal voltak megoldva.

De az MK Conquest akkor is mindent vitt a csajokkal és a lenge ruhájukkal. (Láttam is egy review-t, hogy ma már ez nem készülhetne így el: a főhős Kung Laolina lenne, aki minden gyakorlás nélkül jobb mindenkinél, mert csak, a nők mindent takaró cuccokban lennének, a férfiak meg teljesen balfékek lennének...)

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8447 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.27, 14:33

(OFF)Szerintem az X-Akták meglepően szépen öregedett, főleg ha más retro rejtélyes-misztikus sorozatokkal vetem össze.(/OFF)

OFF: Főleg az új évadok fényében. :)

wisp

wisp

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 262 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.27, 14:15

Jaja, Vorpax. :D Nekem Taja mindig olyan kis szende jókislány volt.

Amúgy melyik '90 TV sorozat állná meg a helyét manapság? :)

Bulldy

(OFF)Szerintem az X-Akták meglepően szépen öregedett, főleg ha más retro rejtélyes-misztikus sorozatokkal vetem össze.(/OFF)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6716 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.27, 12:48

Jaja, Vorpax. :D Nekem Taja mindig olyan kis szende jókislány volt.

Amúgy melyik '90 TV sorozat állná meg a helyét manapság? :)

Bulldy

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5787 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.27, 11:55

Az első mozifilm és az élőszereplős sorozat szerintem teljesen jó volt. A sorozat is tök jó volt, főleg Tracy Douglas. :D

Bulldy

Az első mozifilmet rongyosra néztük vhs-en :D . A Konquesten ma szerintem már sírnék a röhögéstől, de akkoriban mindenre lecsaptunk amin a sárkány embléma volt :D . Kíváncsi lettem volna a folytatásra, kár, hogy elkaszálták. Vorpax :) ? Én inkább Kristanna Lokenes voltam :P .

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6716 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.27, 08:16

Az első mozifilm és az élőszereplős sorozat szerintem teljesen jó volt. A sorozat is tök jó volt, főleg Tracy Douglas. :D

Bulldy

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6568 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.04.27, 06:51

A Mortal Kombat 1992-es megjelenése óta - számtalan számítógépes-konzolos testvéréhez hasonlóan - , többnyire hányattatott sorsú mozgóképes történelmet tudhat a háta mögött. A játék jól fogadott epizódjai hiába híresek és hírhedtek, két mozifilmen, egy élőszereplős és egy animációs sorozaton kívül nem büszkélkedhet a sorozat semmivel – sokak szerint ezekkel sem kellene. Az 1995-ben megjelent Mortal Kombat film a maga nemében nekem egy nem titkolt favorit, de a két évvel később elkövetett Annihilation olyan mélyre lökte a sorozatot, hogy a következő mozifilm lett a játékadaptációk Duke Nukem Foreverje. Az átoknak azonban 2019-ben vége szakadt, és 2021. januárjában már az új filmre ülhetnek be a nézők. Addig azonban igyekeznek felcsigázni a rajongókat és elkészítették a Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge című animációs filmet.

http://lfg.hu/96154/ismerteto/mortal-kombat-legends-scorpions-revenge/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]