Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * - 2 Szavazat

Allansia bérgyilkosai - lapozgatós-könyv teszt

• Válasz írásához lépj be
24 hozzászólás érkezett eddig

Drasworth

Drasworth

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 407 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.14, 15:08

Hát szerintem a könyv borzalmasan rossz lett, valahogy süt róla, hogy "hé Ian, itt van egy rakat pénz, írjál már valamit, legyen benne Azzur nagyúr meg Halállabirintus is, jó? De legyen gyorsan kész, mert nagyon kéne valami"

Hangulata, na az nincs, a története hülyeség, végigmenni meg elsőre sikerült.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3370 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.13, 22:03

Látatlanban is köszönet az ismertetőért! Holnap este az első dolog lesz, amit elolvasok. :)

Zebacsi

Zebacsi

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.13, 16:45

Hát én sem fogom sosem ezeket megunni. Az a durva, mikor a 13 éves fiam is már fejből átmegy a Halállabirintuson:D

Szintén ezzel indult a fantasy "karrierem"; előbb tudtam kicsoda Yaztromo vagy Nikodémusz, mint azt, hogy kicsoda Gandalf:p

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8573 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.13, 13:27

Én is beszereztem egyet, hiszen nálam is itt indult a fantasy iránti rajongás, és hát nekem is a KJK könyvek jelentették az ugródeszkát a szerepjátékok felé, meg aztán érdekelt az is, hogy mennyit kopott vagy javult Livingstone mester fantáziája és stílusa. :)

Kicsit meglepett, hogy a kultikus "Tedd próbára a szerencséd" mondat itt másképp lett fordítva/megfogalmazva, viszont jót mosolyogtam a boltos magyar illusztrációján. Erről itt lehet olvasni egy kis szösszenetet.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.13, 06:22

Talán tízéves lehettem, amikor egy nyári tábor kezdetekor anyukámtól megkaptam életem első két lapozgatós könyvét, a Halállabirintust és A Tűzhegy varázslóját. Aztán sorban jött hozzá a többi, méternyi hosszan a könyvespolcon. Lehet, hogy nem volt meg anno az összes, de nem maradt ki sok, és voltak más szerzőtől, más témájú lapozgatósaim is később. Az Allansia Bérgyilkosai története egy fogadással indul, hogy bebizonyítsd, képes vagy életben maradni egy ugyancsak barátságtalan szigeten...

http://lfg.hu/96232/ismerteto/allansia-bergyilkosai-lapozgatos-konyv-teszt/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]