Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Justice League: Apokolips War ajánló

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

Baka

Baka

Elementalista

• Fórumita
  • 986 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.26, 13:02

A filmet nem láttam, de a Red Sont elég nehéz lenne politizálás nélkül megcsinálni, már csak az egész alapfelvetés miatt is.

Hát ez így azért nem teljesen igaz, mert a külső máztól eltekintve nulla politikai tartalom van a cuccban.
Kb semmi olyat nem látsz, ami a kommunista rendszer vs kapitalista nyugat vonatkozásban bármiben is állást foglalna, vagy egyáltalán bemutatna. 
(Számomra ez nagyon sokat lehúzott az értékéből egyébként).  

Annyi hogy két egymással szemben álló szuperhatalom közül a másik oldaláról látod az eseményeket. Ennyi erőből Mordorba is lezuhanhatott volna Superman, és Gondor lenne a másik hatalom. Kb ugyanennyi politizálást kapnál.  

Plusz a végkonklúzió konkrétan az, hogy

Spoiler

wisp

wisp

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 265 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.26, 12:30

A filmet nem láttam, de a Red Sont elég nehéz lenne politizálás nélkül megcsinálni, már csak az egész alapfelvetés miatt is.

Krynn

Krynn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1292 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.25, 23:25

Ez a film politizált? Mire gondolsz?
Nekem bejött, hogy nem féltek megölni egy csomó hőst, de a végét kicsit azért sajnáltam - nem szeretnék spoilerezni.

MAXXxxx

MAXXxxx

The MAXXxxx

• Fórumita
  • 2682 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.25, 17:29

Megneztem, eleg gyenge lett.
Es sajnos az utolso 2-3(+1) film (Superman Red son, WW:bloodlines, ez, (+ a phantom stranger-es short)) elkezdett politizalni, ami nem kellene bele.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6584 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.05.25, 06:22

Hosszú utat tett meg a DC Animated Movie Universe sorozat a 2013-ban megjelent Justice League: The Flashpoint Paradox óta. Hét év és 15 film után a sorozat végét a Justice League Dark: Apokolips War hozza el. A Flashpoint Paradox stáblistájának végén található apró jelenet utalt a sorozat főgonoszára, aki a következő, Justice League: War részben már személyesen is megjelent. Az utánuk következő filmekben megismerhettük a Justice League több tagjának előtörténetét (Wonder Woman: Bloodlines, Throne of Atlantis), drámai fordulópontokat (Son of Batman, The Death of Superman) új taggal is bővül a klasszikus animációs felállás (John Constantine), a Teen Titans is szerves része a sorozatnak, a történet pedig oda fut ki, ahol a Barry által létrehozott idősíkban felbukkan a probléma: Darkseid.

http://lfg.hu/96340/ismerteto/justice-league-apokolips-war-ajanlo/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]