Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Újabb nagy feltámadás - júniusban jön a Command&Conquer Remastered Collection

• Válasz írásához lépj be
2 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8544 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.04, 21:45

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8544 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.02, 08:51

Én azt gondoltam, hogy ez a Remaster nekem szól, de a minap játszottam egy ad hoc OpenRA C&C multit a haverokkal, és bár ebben meg van piszkálva a játékegyensúly, nagyon csúfos vereség lett a vége. Nem kevés játék kellene, hogy újra belerázódjak a ritmusába, meg ha Remaster, akkor már végig kellene menni a kampányokon is, annyi időt viszont valószínűleg nem szánnék rá. Talán később behúzom majd, ha lesz féláron, de inkább csak a nosztalgia miatt, illetve annak reményében, hogy majd kap a RA2 is remastert.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6584 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.06.01, 06:28

Június 5-én érkezik a PC-exkluzív Command & Conquer Remastered Collection. Ahogy azt a cím alapján nem nehéz kitalálni, a húsz euróba kerülő pakk a manapság divatos felújítások sorába illeszkedik. Megvásárlásakor a Command & Conquer és a Red Alert kicsinosított látványvilágú és újrakevert hangzásvilágú epizódjaival leszünk gazdagabbak, ráadásul egy közel négy órányi szórakozást kínáló bónusz-galéria extráit is megnyithatjuk majd, így módunk lesz arra, hogy korábban soha nem látott felvételek, illetve képek megtekintésével üssük el a szabadidőnket. Mindezeken felül az ígéretek szerint az alkotás tartalmazza majd az összes kiegészítőt, és támogatni fogja a rajongói modokat is, tovább növelve eleve sem csekély szavatosságát.

http://lfg.hu/96399/hirek/ujabb-nagy-feltamadas-juniusban-jon-a-commandconquer-remastered-collection/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]