Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Új lapozgatós könyv - A Végzet Prófétái

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

SzG

SzG

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.30, 16:08

Remélem legalább olyan jó lesz mint a Kaland-Játék-Varázslat (mondjuk ott a harmadik részre durván el lehet bukni)!

Hát a Kaland-Játék-Varázslat a lapozgatós műfaj egyik csúcsa, szóval azt azért nem tudjuk megígérni, hogy a mi kis magyar hobbisorozatunk "legalább olyan jó lesz"... de persze igyekszünk igényes könyveket összehozni. :) És igen, a jászhatóságra is mindenképp odafigyelünk a későbbiekben is, mert mi sem szeretjük a túlzottan "szadista" könyveket, amik tele vannak halálpontokkal meg szükséges tárgyakkal, valamint "terminator"-típusú, alig-alig legyőzhető ellenfelekkel. :) (Mondjuk ezek talán a Hát Sárkánykígyóra kevésbé jellemzőek egyébként... de tényleg sok olyan játékkönyv van, amikben "túltengenek" ezek az elemek, illetve amik már túlzottan is szívatósak.)

Módosította SzG: 2020.07.30, 16:10

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 285 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.27, 00:00

Remélem legalább olyan jó lesz mint a Kaland-Játék-Varázslat (mondjuk ott a harmadik részre durván el lehet bukni)!

nuri

nuri

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.25, 16:54

Aki hasonlókat szeretne "elektronikus" formában ajánlom: https://www.choiceofgames.com/
(Igaz angolul tudni kell hozzá.)

SzG

SzG

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.23, 08:12

Sziasztok!

Köszönjük az ismertetőt!

BePe: jelenleg csak hagyományos formában vásárolható meg a könyv. Viszont augusztustól kénytelenek leszünk újragondolni a Végzet Prófétái terjesztését/árusítását (az eddigi árusító ugyanis felmondta velünk a szerződést, ahogy a honlapon is írtam), így nem kizárt, hogy lesz valamiféle e-változat is a könyvből. Még meglátjuk. Mindenesetre ha tényleg lesz e-book is, akkor azt természetesen itt is jelezni fogom. :)

LC01: köszönjük, örülünk, hogy tetszett és hogy újra a '90-es években érezted magad. :) Valóban épp valami ilyesmi volt a célunk a könyvvel.

"Ha nincs a Kaland Játék Kockázat kibeszélő FB csoport, akkor nem is tudtam volna, hogy létezik a mű."

Hát igen, a könyv reklámozásán még dolgoznunk kell. :)

Köszönjük még egyszer az érdeklődést, illetve a támogatást mindenkinek!

Üdv.: SzG (Szlobodnik Gábor)

Módosította SzG: 2020.07.23, 08:18

LCO1

LCO1

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.22, 20:36

Én már kijátszottam, azt kell mondjam, hogy újra a '90-es években éreztem magam. Nagyon jól sikerült. Ha nincs a Kaland Játék Kockázat kibeszélő FB csoport, akkor nem is tudtam volna, hogy létezik a mű. A fenti írás tökéletesen tükrözi a könyv hangulatát.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4667 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.22, 08:52

Koszi az ajanlot! Ebook-kent is meg lehet esetleg vasarolni?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6601 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.07.22, 06:17

Idén tavasszal egy új, magyar szerzőtől származó játékkönyv („lapozgatós könyv”) jelent meg A Végzet Prófétái címen. A könyv a Vindgardia Hősei-sorozat 1. tagjaként nem könnyű feladatra vállalkozik, ugyanis egy új „márkanevet” kíván felépíteni a hazai könyvkiadás közismerten mostoha viszonyai között. Mivel a könyv eddig kevesekhez jutott el és valószínűleg sokan nem hallottak róla, érdemesnek látom röviden bemutatni.

http://lfg.hu/97256/hirek/uj-lapozgatos-konyv-a-vegzet-profetai/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]