Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Vexille - 2077 Isolation of Japan (2007)

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4514 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.10.01, 14:41

Disztópikus kiberpunknak ajánlott még a Psycho-Pass minden évada és a filmek, az Eve no Jikan rövid androidos történetek sorozata, amiben vannak összekötő elemek, a Freedom-ot pedig szerintem már ajánlottam régebben, örök klasszikus, az Akirához tudnám hasonlítani.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.09.30, 23:30

...

Javaslatok? :)

Mondjuk a teljes Ghost in the Shell széria - a két első film, a Stand Alone Complex két évada (az nekem kifejezetten teszett), az Arise, meg az új sorozat a SAC 2045 (bár ez utóbbi inkább csak látványos mint érdekes) -, Harlock: Space Pirate, a Final Fantasy, a Final Fantasy XV: Ősök gyűrűje, a három Godzilla animációs film: Planet of the Monsters, City on the Edge of Battle, és a The Planet Eater.

De szerintem ezeknek többségét már láttad. :)

Koszonom :)

Harlock: Space Pirate es a Planet Eater-t meg nem lattam, de most felkerultek a listamra :)

meouwn

meouwn

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 39 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.09.30, 19:06

...

Mondjuk a teljes Ghost in the Shell széria - a két első film, a Stand Alone Complex két évada (az nekem kifejezetten teszett), az Arise, meg az új sorozat a SAC 2045 (bár ez utóbbi inkább csak látványos mint érdekes) -, Harlock: Space Pirate, a Final Fantasy, a Final Fantasy XV: Ősök gyűrűje, a három Godzilla animációs film: Planet of the Monsters, City on the Edge of Battle, és a The Planet Eater.

De szerintem ezeknek többségét már láttad. :)

Arcana

Arcana

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1360 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.09.29, 13:52

Anno egy füst alatt néztem meg ezt is Appleseed 1-2-vel egyetemben. Szeretem a műfajt, a felütésük mindig egészen érdekes ezeknek a műveknek, aztán a történet kidolgozása már nem feltétlen annyira meggyőző. A maga módján ez is oké, de hatalmas nyomot bennem sem hagyott.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4681 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.09.28, 23:26

Valamelyik ejszaka megnezem ezt is.
Anno nagyon bejottek az Appleseed filmek, azota is keresek meg hasonlokat..

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8628 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.09.28, 16:09

Rájöttem, hogy én ezt láttam, de ezek szerint nem hagyott valami mély nyomot, mert alig emlékszem rá. :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.09.28, 06:12

2007-es év több pörgős, akciódús animációs filmmel is szolgált, így adott volt, hogy a Vexille cikkemet is leporoljam az olvasóimnak. Akkoriban a CGI grafika nem csak betört az anime gyártás folyamatába, hanem bizonyos esetekben át is vette a rajzok szerepét. Sajnos a legjobb hatás akkor érhető el, ha a kettő sikerül úgy kombinálniuk, hogy a dinamikus képsorok esetén ne lógjon ki a lóláb. Bár a Final Fantasy XV igyekezett a legjobbat nyújtani, abban az esetben elszúrták az összhatást, azonban a Vexille és az Appleseed: Ex Machina azonos tulajdonságokkal bíró, remek kis akció sci-fik.

http://lfg.hu/97560/ismerteto/vexille-2077-isolation-of-japan-2007/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]