Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Menekülés Erionból – kaland összefoglaló 1. rész

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

Sidaries

Sidaries

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 26 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.11.10, 22:33

Jó volt.A Laenyra alcímű romantikus lányregény kicsit sok volt, de érthető az előző részek miatt, a dartonita viszont nagyon jó arcnak tűnik.
Várom a következő részt.

Symur

Symur

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 157 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.11.09, 18:17

Sziasztok,

Azon mi is gondolkoztunk, hogy így kellene-e vagy tényszerűen leírni a dolgokat, de az volt a vélemény, hogy így "életszerűbb" a történet.

Összesen 3 rész lesz szerintem.
A 2. részben a hajóút lesz "leírva", ahogy megérkeznek a célhelyre. Ezt szerintem még november végéig összerakom.
A 3. rész pedig a célhelyen történő ügyködéseket fogja bemutatni. Ez már csak decemberben várható.

A csapat már a 3. részt kezdte el. Nagyon részletekbe nem akarok belemenni, mert még a játékosok döntésén múlik, hogy mi lesz a történet vége. Lehet, hogy a 3. rész végén lesz majd egy "játékosok véleménye" rész is, ahol elmondják ők, hogy mit-hogyan láttak.

Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta, vagy ránézett.

Az írás megosztásával az a célunk is volt, hogy találhatunk még egy érdeklődőt, aki csatlakozna hozzánk. Ha valaki éppen csapat hiányban szenved, vagy UTK-zna, egy játékost biztos be tudnánk még venni a csapatba.
(bár nyilván már csak a köv. történet kezdetekor, de addig mindent meg lehetne beszélni)

Arcana

Arcana

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.11.08, 19:40

A kalandbeszámolókat mindig szívesen olvasom, ezzel is így történt, szóval várom a folytatást. :) Azt nem mondom, hogy 100%-ban lekötött, mert Ynev világától és a Mókustól nagyon messzire távolodtam az elmúlt évek alatt, plusz érzésre felesleges részletek is belekerültek a szövegbe. De végigolvastam, mert én is tervezek a közeljövőben egy kampánybeszámolót közzétenni, így érdekelnek a más megközelítések.

Írtad, hogy a sztori még folyamatban van, de tippre hány rész várható még?

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1013 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.11.06, 08:59

Köszönöm, várom a további részeket!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6638 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2020.11.06, 07:09

Ebben a kalandban az egyik játékos egy maremita paplovaggal játszik, akivel idős (40+) kora miatt 2. szinten indulhatott. A másik játékos teljesen kezdő – de szerencsére nagyon lelkes – az ő karaktere 1. szintű, de egyedi "felépítésű", amit az UTK szerencsére támogat. Mindig kérek előtörténetet vagy legalább valami támpontot a karakter múltjával kapcsolatban, ha kapok, akkor ezeket az infókat igyekszem beledolgozni az induló történetekbe, hogy jobban passzoljon a karakterhez.
Mivel a kaland még folyamatban van, nem spoilerezek el semmit sem, az történet majd kiderül az eseményjegyzékből.

http://lfg.hu/97634/vegyes/menekules-erionbol-kaland-osszefoglalo-1-resz/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]