Ugrás tartalomhoz

Fotó

Scriptorium - Harmadik kör #2

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1669 hozzászólás érkezett eddig

_Cheny (NPC/NJK)

_Cheny (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.25, 21:49

Hellosztok!

Ááááá! Ez hihetetlen! Végre visszatért az ihletem! Nehogy most oszoljunk fel. Meg aztán most lesz vége az érettséginek…

Bár átmehetnénk „a világ naposabb oldalára" fórumozni, mint scriptórium baráti kör... :normaalis:

Ha (Fortuna) isten(nő) is úgy akarja, akkor most válaszolok a levelekre...

Üdvözlök mindenkit!

Jah, és amúgy sajnálom, hogy nem mentem talira. Lehet, jobban jártam volna, ha megyek... ugyanis azért kellett otthon maradnom, mert "medencét meszelünk" - pontosítok, igazából festünk, vagyis hát azt sem, mert a nagyapám volt szíves és bejelentette, hogy nincs hozzá kedve.

Üdv:
Cheny

Cuppancs mindenki!
És amúgy az élet szép! - Csak én nem látom a hegytől a völgyet!

benjoyce

benjoyce

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 232 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.24, 20:08

matek részegek legyünk

Erről a részről asszem lemaradtam, de sebaj.
Mellesleg sejtettem, hogy csak idő kérdése, és az S3-nak gyakorlatilag vége, tekintve, hogy az S5 éppen akkor oszlott fel, amikor beléptem. Ja, és egyszer voltam életem során Londonban, akkor halt meg az anyakirálynő.:normaalis:
Kíváncsi vagyok ezek után, hogy a CS meddig marad meg.

Lynn

Lynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.24, 14:39

Nos, a talin rajtam és NGaboron kívül még két script-tag volt jelen, Dep és Benjoyce. Megállapítom, hogy a létszám nem volt elegendő semmilyen érdemi munkavégzéshez, viszont ahhoz igen, hogy tetemes alkoholmennyiséget elfogyasszunk, matek részegek legyünk, és megismerjük Dep szívének elbűvölő hölgyét, Angélát. (Emlékszem a nevére! Tényleg egyre jobban bírom az alkoholt!) Jah, és remekül éreztük magunkat! :)

A továbbiakban szeretném elmondani a véleményemet. Azon kívül, hogy imádlak benneteket egytőlk-egyig, és csodálatos barátok vagytok, akik mindig segítőkészek (Log rulez!), úgy látom, a script3 átlényegült írókörből baráti társasággá. Nekem nem baj, mondom, de amennyiben nem tudunk valamit kezdeni magunkkal, és nem szedik össze magukat a még viszonylag aktív tagok, akkor lehúzhatjuk a rolót, mint írópalánták.

Off I go now, gondolkodjatok el az elmondottakon, döntsétek el, mit szeretnétek, aztán várom a reakciókat mindenkitől!

Pussz, drágáim!

Lynn, aki végre kilakkozta a körmét! :)

_Szürke Tölgy (NPC/NJK)

_Szürke Tölgy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.24, 13:16

Sajnálom Al!
Kár, hogy így van. Számítok azért néh arád, mint kritikusra és fórumosra.
Cheny-egy -illetve két vérpezsdítő téma lekerült az asztalról, így persze nem jövünk lázba. De az u2u-ra számítok! Várom válaszod!
Tali milyen volt? Új kör témája? Határideje? Jó lenne, ha mindenki közölné a véleményét ezzel kapcvsolatban, hogy azt lehessen érezni elmozdultunk a holtpontról végre.
Tp :) :lol: :) :D

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4410 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.20, 16:32

Hát sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy -csakúgy mint Ferestének- nekem sincs túl sok értelme az sc3 tagságnak. Már régóta tudom, hogy ilyen időbeosztás mellett képtelen leszek érdemileg bármit is produkálni, de mégsem szerettem volna, ha ennyiben marad a dolog. Most már látom, hogy a két munkahely, a gitározás és a barátnőm mellett egyszerűen nem marad időm semmi másra.
Így kénytelen-kelletlen, de én is búcsút kell, hogy vegyek Tőletek. :punny:
Persze azért még be-bekukkantok majd ide, illetve azon kevés script taggal, akivel eddig találkoztam, ezek után is találkozni fogok, de nem áltatom tovább az itt összegyűlteket, és magamat azzal, hogy valami érdemi írást is tudok majd produkálni.

Sok sikert a továbbiakban!
Krisztián

nosfi

nosfi

Fordító

• Fórumita
  • 1641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.20, 10:43

Én kb 3 fele esem be... (ha beesem, val szín igen), Cheny lehet hogy nem jön...

_Manó (DávidOrsi) (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.05.19, 22:45

elvileg nekem is jó... ha van vmi akkor majd telefonon kontaktolunk...

_deutschepunk (NPC/NJK)

_deutschepunk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.19, 19:59

Énjövök bár sajnálom hogy Log nem. délután 1?

Lynn

Lynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.19, 18:20

Hm. Ezek szerint Nosfi is jöhetne hozzám angolozni... :)

Margit-sziget nekem is szimpi, de ahhoz is nálunk van a legjobb gyülekezőpont. Kérdés, hogy jön-e egyáltalán valaki?????

_Cheny (NPC/NJK)

_Cheny (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.18, 20:32

Jah, amúgy a "hiták" azok olyan kis izék a játszótéren... :pipe: Szal hintákat akartam írni, meg tom, hogy tele van helyes-sírási hibákkal az írásom, de fenének van kedve még ilyenekre is figyelni.

Hát... elmúltak azok a régi szép hosszan-válaszolgatunk-egymásnak idők is... :D

Cuppancs mindenkinek!
Bye,
ch

(Tehát, akkor Lynn fog megölni, nem az apám...)

_Cheny (NPC/NJK)

_Cheny (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.18, 20:13

Cheny... "Fall of English"??? talán Fail in English...
Your life does not ends here. XD
"...the world hateS me."
"My dad is kill me." Ez ugye, ha van benne létige, folyamatos jelen. A folyamatos jelen másik jellemzője az "-ing". "My dad is killing me" lenne folyamatos jelenben. Jövőt még nem tanultál, de majd fogsz (hehee). Jövő időben: "My dad will kill me" vagy "My dad is going to kill me". De mielőtt ő megtehetné, én fogok végezni Veled... 

Nos, ebben az esetben legközelebb nem kérek angol-helyesírásban segítséget nosfi-tól... ugyanis ő korrigálta a "hibáimat".

Akkor megint nálatok Lynn? Nekem tetszik a Margit-sziget ötlet. Leülhetnénk a hiták környékén...

én olyan 10-11től vagyok szabad olyan 3-4ig

Hát, ez nem sok. És mond csak: reggel 11-től hajnali 4-ig? vagy este 11-től reggel 4-ig?

Majd mennek az U2U-k... Ha lesz rá időm...

Lynn

Lynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.17, 18:50

Hm... Akkorhát aki akar, jöhet szokásosan hozzánk gyülekezni, aztán majd megszavazzuk, ki mit akar. Annyit kérnék, hogy aki jön, jelezze, hogy mikor jönne. Mert a múltkor pont kerülte egymást az a három ember, aki egyáltalán eljött...

_Logred (NPC/NJK)

_Logred (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.17, 14:07

Üdv!

A teaház lefoglalás ugrott, mert nem lesz nyitva a hely, mármint a Garabonciás!

Egy nagy rakás tégla vár rám szombaton, ezért a Pesti utamat mellőzöm a fizikai megterhelés miatt. Sajnálom, apám számít rám és most ez fontosabb. Gyertek le Kisapostagra és segísetek téglát pakolászni :( :nono:

További szép napot és TP nemsokára megy a U2U!!!

• Látogató

Kelt 2006.05.17, 07:06

én olyan 10-11től vagyok szabad olyan 3-4ig

_deutschepunk (NPC/NJK)

_deutschepunk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.16, 20:28

Hahhó!

A szombatot kezdhetnénk minél hamarabb, akár délelőtt kora délután is. Mehetünk teaházba, ihatunk zugba, és sokat, rendezhetünk filmvetítést, mehetünk vidámparkba, este gótikusat táncolhatunk ami belefér.

Konkrét időpontjavaslatot kérek.

• Látogató

Kelt 2006.05.16, 14:05

sziasztok....

akkor hogyan is terveztétek azt a szombatot???
(találkozó, meg ilyesmi...)

Lynn

Lynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.15, 10:11

Nem. Én ezt most csak offban nyomtam, és csak azért, mert ugye én tanítom Chenyt... :) Nekem úgy tűnik, nem elég alaposan... :)

benjoyce

benjoyce

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 232 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.14, 22:45

Na, mi van? Elmegyünk nyelvészeti irányba?
Felőlem.

Lynn

Lynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.14, 22:05

Cheny... "Fall of English"??? talán Fail in English...
Your life does not ends here. XD
"...the world hateS me."
"My dad is kill me." Ez ugye, ha van benne létige, folyamatos jelen. A folyamatos jelen másik jellemzője az "-ing". "My dad is killing me" lenne folyamatos jelenben. Jövőt még nem tanultál, de majd fogsz (hehee). Jövő időben: "My dad will kill me" vagy "My dad is going to kill me". De mielőtt ő megtehetné, én fogok végezni Veled... :)

• Látogató

Kelt 2006.05.14, 12:20

szval, ráérek szombaton ;)

Cheny... megyek veled Siriusba, imádom a forró csokijukat, meg mindenfélét amit alkotnak :ugri:

Log, viszem a cd-ket... jösz ugye???

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]