Ugrás tartalomhoz

Fotó

Scriptorium - Harmadik kör #2

A téma archiválva van, emiatt nem szólhatsz hozzá.
1669 hozzászólás érkezett eddig

_Cheny (NPC/NJK)

_Cheny (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.11, 13:48

Jó, menjetek csak abba a Garabonciás izébe... (Asse tom, hol van.) Én meg majd forró csokizom a Siriusban...

Meg aztán rám úgysincs szükségetek...

(Asszem) meghúztak angolon... :leborul: Sajnálom Lynn.......

TP, ha majd lesz egy kis power-em, akkor majd válaszolok a levélre.

("Feel the power" and "stand by the dark side". And write the FEoE. And fall of English. Oh, jeah. This is the end of my life. Oh, jeah. And oh, shit. I hate the world or the world hate me. I don't know.
I don't know it. I don't know it. I won't know it.
My dad is kill me.)

//visszavonul a sarokba és elkezdi köszörülni a késeket//

Lynn

Lynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.07, 12:15

Nem asztalt, bébi! Egy egész teázót! *wink* :) :vitatkozik:

benjoyce

benjoyce

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 232 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.06, 20:21

Ne aggódj, úgyis mindenki Garabonciás-iránt fog menni, ha egyszer már foglat nekünk asztalt Log. :vitatkozik:

Lynn

Lynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.06, 17:27

Jóvan, látom te is kezdesz nyelvelni, TP. Nézd, ha Te úgy gondolod, hogy amit leírtál, az lehetséges, akkor jó neked. Komolyan irigyellek hogy ennyire vak tudsz maradni a világ dolgaira és az emberek valódi természetére nézvést. Amúgy anyám is így gondolkodott a kutyanevelésről. Az a kutya senkinek sem fogad szót, ha elmész mellette, megharap, és nem merem a közelébe engedni a gyereket...

Garabonciás rulez! Én oda megyek. Aki akar, mehet a Siriusba...

Módosította Lynn: 2006.05.06, 17:28

_Logred (NPC/NJK)

_Logred (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.06, 06:39

Na üdv!

A teázó a Garabonciás nevet viseli. Már le van foglalva csak nekünk.
Otthonosnak mondanám a helyet :)
Kaját tényleg hozhattok, viszont teára és KV-ra nem lesz gond ;)

Az időpont nem reggeltől lesz, hanem egy órától este nyolcig. Ezen időintervallumban garázdálkodhatunk a helyiségban.

Na minden jót. Azt hiszem ennél többet nem kell mondani. Gyertek el minél többen!

Szép Napot!

_Manó (DávidOrsi) (NPC/NJK)

• Látogató

Kelt 2006.05.05, 17:09

hy

én 20án csak olyan 5től érek rá....

benjoyce

benjoyce

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 232 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.05, 15:11

Csak nem Bret Easton Ellis környékén járkáltál?
Esetleg Irvine Welsh?

_deutschepunk (NPC/NJK)

_deutschepunk (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.05, 13:53

Huh. Most végeztem a meglepetésvendéggel. Hát nem volt egyszerű. Mindenesetre teljesen a hatása alá kerültem.

k***ajó. De tényleg. Az ilyen írások adják vissza a hitemet abban, hogy az irodalom és az abszurd képes még fejlődni. Az utóbbi időben rengeteg abszurd és modern dolgot olvastam, azonban úgy tűnt, hogy a posztmodernitás megállt ott, hogy nincsenek konkrét szereplők(átváltoznak egymásba), nincsen történés, nincs logikai összefüggés a dialógusokban, és mindez hétköznapiaskodó meg trágár nyelvezettel van színezve. Ez igazi, különleges progresszív novella volt, nagyon erős hangulatokkal, és lebilincselő stílusban. Örüjjé ;)

_Szürke Tölgy (NPC/NJK)

_Szürke Tölgy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.05, 12:36

Benjoyce, elolvastam, tetszett. Még tart a kritizálás, de már nincs sok hátra belőle. részletesen majd küldöm.
Lynn, kedves kolleginám! De csodálkoztam volna, ha nem állsz le megint velem vitázni! A közösségesdiről annyit, hogy nem részletes akciótervvel álltam elő, hanem egy-két gondolattal. Szerintem mindenre lehet találni megoldást, ami talán nem feltétlenül kareltöréssel végződik. Én hiszek abban, hogy terror nélkül meg lehet változtatni embereket. Ha padig nem, akkor meg lehet tőlük védeni az ártatlanokat. Nem megyek ennél jobban bele, de létezik megoldás, ami nem ilyen (bocs) barbár, mint a javaslatod.
Tp ;)

Lynn

Lynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.05, 11:31

Uff!

Az a helyzet, hogy Logred nem a Siriusra gondolt... Van egy igen baró hely a Jászai Mari téren, ahol viszont tuti a kutya sem figyelne ránk, mivel új még. Sőt, igen valószínű, hogy 20-án csak mi lennénk ott. És oda pl. nyugodtan lehet vinni kaját (mivel az nincs). És tök hangulatos. Garabonciás a neve, ha jól emléxem.

TP: szerinted egy megfélemlített nő beleegyezne abba, hogy kihívják a rendőrséget, eceterát? Két okból nem. Az egyik az, hogy általában az ilyen asszonyok magukat szégyenlik a férjük helyett. A másik, hogy a verekedős, igen-igen kőkemény ipsét nem lehet ám csak úgy elvinni! Ahhoz előbb mindenféle hercehurcákat kell végigcsinálni + szerezni bírósági végzést. Szerinted mit kapna az az asszony, miután elmentek a rendőrök?! Ilyen esetben a "közösség" csak egyet tehet: jól eltángálják "Józsit", de úgy, hogy menni se bírjon. És ahányszor ő kezet emel az asszonykára - pláne gyerekre - otthon, azt a kezet annyiszor kell eltörni! Másik meg, hogy énrám csak egyszer emelne kezet egy férfi. Az utána nem csinálna több gyereket... Ha meg a gyermekemet fenyegetné, akkor utána már csak a halottas kocsit lenne érdemes kihívni...

Na puszika!

Lynn

_Szürke Tölgy (NPC/NJK)

_Szürke Tölgy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.05, 08:31

Lynn és Cheny, köszönöm kedves megnyilvánulástok, igazán jól esett.
Tényleg. Félreértés elcsitult bennem.
Talira nem tudok menni.
Cheny neked duplán köszi, eléggé érzékeny leányzónak tartalak, most is eléggé érzékenyen reagáltál a nyafimra. Kösz.
Ha én megbántottalak volna, bármivel, hát nem volt szándékos.
Ben, kritik indul.
Nosfi- te tudod. Ha szerinted így jó, akkor így jó. Én simán kijavítanám, ha az enyém lenne, de ízlések és pofontok ugye... Ha szerinted így jó, akkor így jó.
Egy gondolat a közösség felügyeletéről család ügyben. Egy példa, mire is gondolok. Régi munkehelyemen hallottam, hogy egy asszonyt sokadszor ver ki az ura a házból. Mindenki szörnyűlködött, hogy alávaló gazember az illető, mert ugye gyerekestül verte el a nőt... De tenni, senki nem tett semmit. Na egy józan közösségi kontroll azértz ilyenkor jól jönne, amely 1. szelíd határozottsággal hat a férfire, "Te, Józsi, nem ez a férfi dolga ám otthon. Hogy rettegjen a család tőle..."
2. Ha nem használ, igenis kihívja a rendőrséget, és szól a családvédelemnek, persze csak ha az asszonyka ebbe belegyezik. Mer ugye, mégis csak róla van szó.
Ilyesfajta nem is kontrollra, inkább aktív odafigyelésre gondoltam.
Tp

nosfi

nosfi

Fordító

• Fórumita
  • 1641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.05, 02:51

Sorry érettségi és viszgák miatt nem tudtm írni ezért előre is sorry.
másrészt mivel mind kesergő eső, mint a paradicsom keresése kritikákra jöttek "számomra érdekes dolgok" így gondolom kifejtem: Mindkettő egy -egy mese. Az eső-vel, a csókkal mindennel együtt. És szerintem így szép. Azért nem fejtettem ki (aleister-paradicsom) és azért írtam így le (esők, terminátor effect (keserő eső)-Tpeti)
Asszem ennyi.
By nosfi

_Cheny (NPC/NJK)

_Cheny (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.03, 19:49

Üdv!

Oké Sirius :felvon:, de akkor valaki foglaljon előre asztalt, mert különben nem lesz helyünk. Lehetőség szerint a szekrényben, mert ott nem figyelnek ránk annyian. (Mondjuk lehet, hogy én lakok hozzá a legközelebb...?)

Sake pont nincs... és csak helyben vásárolt ételeket szabad fogyasztani... :blabla:

Bye!
:)

Módosította Cheny: 2006.05.03, 19:50

• Látogató

Kelt 2006.05.03, 10:20

a Sirius jó hely :felvon: viszont csak déltől nyit.... de van ott minden ami szem szájnak ingere :)

benjoyce

benjoyce

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 232 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.02, 21:15

Esetleg nem volna kedvetek a Siriusba menni?

Képek

Lynn

Lynn

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 204 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.05.02, 15:19

Hurrá! Megyünk teaházba! Melyiket gondolod, Log? Van ott sake? :sherlock:

nosfi

nosfi

Fordító

• Fórumita
  • 1641 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.05.01, 23:57

én benne vok...

_Logred (NPC/NJK)

_Logred (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.05.01, 14:12

Kedves Cheny!
Jól van. Én bírom a burád :eeek:

Manó! Mi az, hogy egy hónapja ígérgetem? Ezt sértésnek veszem, kb. annyi időre, amennyire Détát meggyőzte a Borg királynő :( Mintha lenne nállad pár CD-m...

TP! Lassan küldök egy U2U-t, csak el voltam foglalva egy csöppenetet...

Ngabor! Akkor 20-án legyen Script tali, de a végét nállatok kellene tartani. Remélem megoldható... Gondolom igen. Ennek ellenére megkérdezem, mert így illik :eeek:

Tehát legyen 20-án Script 3 tali. Reggeltől indul és tart, amíg tart. Van egy teázó, ahova becuccolunk délutánig, utánna Ngaboréknál folytathatnánk, ha van rá igény. A részletek kidolgozás allatt állnak, de idővel megtudjátok, mondjuk a héten :eeek:

Szép Napot és tegyétek magatokat szabaddá 20-ára!

_Cheny (NPC/NJK)

_Cheny (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.30, 08:14

Ha jól emlékszem a jelenlegi fordulótéma még nincs lezárva és nem voltak benne sebek... vagy eltévedtem volna? :dilis:

Ami az öngyilkosságot és engem illet: le lehet róla szállni, nem azért mondtam, mert paci, hanem mert reagáltam...

A K.Ö.N.Y.V.T.Á.R. szó kiemelése nem sértés akart lenni, hanem nyomatékosítás M.A.G.U.*. módra. :felvon:

Amúgy TP nem vagyok/voltam "zabos" rád.

cheny :leborul:

Módosította Cheny: 2006.04.30, 08:15

_Cheny (NPC/NJK)

_Cheny (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.04.28, 20:01

Üdv mindenki!

TP: Elnézést, ha megsértettelek! Nem volt szándékos.

Akkor asszem ennyi.
Majd akkor valamikor még jelentkezem...

Mindenkineksokmindenjót!

bye,
Cheny

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]