Ugrás tartalomhoz

Fotó

Armageddon

• Válasz írásához lépj be
136 hozzászólás érkezett eddig

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 269 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.20, 13:54

Sőt, sok más írást és szabályt is begépeltem már (BíborHoldtölte cikkek, stb). Majd ha több időm lesz, elküldöm azokat is...

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 269 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.20, 13:52

Én már begépeltem a háttérvilág nagyrészét (még régen) úgyhogy azt is el tudom küldeni, ha akarod. (Érdekes, amikor eszembe jut, hogy át kéne írni egy kicsit a történelmét, mert hülyén hangzik, hogy egy város csak nyolc éve alakult és már le van pusztulva..., akkor nekem is mindig +100 év jut eszembe...)

Üdv

sláGerzson

_Twilek (NPC/NJK)

_Twilek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.16, 23:40

Köszönök mindent .. kezdek reménykedni, hogy beindul ez az Armageddon .. vannak akik tudják, mi az .. izgulni egy lappal a kezedben, elképzelve egy furgon belsejét, amint épp a sivatag felé száguld, nyomában pár fenrir helikopterrel, siklóval :felvon:)) ahh a lópor szaga .. régi élmények .. gránátok .. pár kiberpsziho társ :cool:)) de te tudod, hogy a kezedben lévő Trantor Könnyű géppisztoly hatásos lesz :)) mert ez nem az a világ, ahol rakétavetővel lőnek arcon, és te fehér mosollyal, annyit modnasz: Kevés vagy öcsi ... :D))

whoisnot

whoisnot

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.16, 23:29

Twilek: U2U

_Twilek (NPC/NJK)

_Twilek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.16, 14:24

A rendszer valóban kissé bonyolúlt, de csak addig, míg meg nem ismered. Én pl kb 2 évig meséltem Armageddont, egy idõ után +-1 pontosággal megsaccoltama megfelelõ értéket, kb 1 másodperc alatt, némi számolással. Iszonyatosan jónak tartom a rendszert, az eddigi legjobbank!! de tényleg, sokszor bizonyította, hogy 100% osan realisztikus, de emelett azért lehetõséget ad arra, hogy ne öldössük a jk-kat. A szakertelmek, pszi nagyon jo szerepjátékosi ehetõségeket adnak, de a kiberdolgok, és fegyverek pedig öldöklési vágyat elégítenek ki. A kiberpsziho egy nagyon jó dolog, jól van kitalálva a fejlõdés, habár az hihetetlenül homályosan van leírva :felvon:((

mindent egybevetve, én a világért és a szabályaiért szeretem annyira az armageddont ...

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.16, 12:09

Azt az évszámot én is kevésnek találtam... Azt hiszem mi is pont 100 évet raktunk hozzá (mi sem akartuk megpiszkálni az utolsó két számot :D )

Na, ha beindul ez a dolog, azthiszem újra át kell olvasnom az alapkönyvet, meg szervezni pár sztorit is... :cool: :D

A Rendszerről mi a véleményetek? Szerintünk kicsit túl lett bonyolítva... :felvon: Bár sokmindent nagyon szépen lekezel...

Edorn :)

_Twilek (NPC/NJK)

_Twilek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.15, 20:05

Ehh mi epp jatszottuk, hogy jottek azidegenek es nagy csatak, meg minden, akiknek meseltem tetszett, ezt mondtak legalabbis :)))) de akkor ez kisse humm mas vilag, de erdekelne, mindenkeppen!! THX

jahh beindult a forumom, az armageddon.twilek.hu-n Edron latta is :D))) igy johet oda is minden ilyesmi, nemsokara aze lesz feltoltes is remelhetoleg ...

THX

Noro

Noro

Anunnaki

• Fórumita
  • 4994 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.15, 17:13

Twilek: lenni otthoni gépen, de lenni hosszú hétvége és én megkeresni :D
Egyébként a tech szintet azzal vettem vissza, hogy a kis szürke emberkék a Föld után a Marsot is kissé megbombázták, de csak félsikereket értek el. Igy sokminden nagyjából olyan maradt, mint a könyvben (mondjuk a közlekedés sokkal gyorsabb lett, és egyes cégek hozzájutottak némi idegen tech-hez).
Végül is lehetne 100 évvel kevesebbet is hozzáadni. Csak nem akartam az évszám utolsó jegyeit megpiszkálni :)

Oké, ez igy visszaolvasva kicsit zavaros lett: szóval a _történelemben_ óriási változások vannak, de a _jelenben_ viszonylag kisebbek. Ez a lényeg.

[Javítva: 2003.04.15 írta: Noro]

Edorn

Edorn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1084 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.15, 16:15

Nagyon várom már az oldal elkészültét :D

(Régen nagyon tetszett a világ, csak mostanában keveset játszunk itt... :) )

_Twilek (NPC/NJK)

_Twilek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.14, 21:10

Noro:

igaz meg nem lehet feltolteni, de mint mondottam keszul a lap, ahol minden ilyet ossze szeretnek gyujteni!! igy emiatt erdekel

PLUSZ!!!

igencsak bajos valoban a 2092 es minket is zavart kicsit, de sok okos dologgal mindig megprobaltam megmagyarazni, mert vegulis 2092. Nagyon erdekel az iras, mert adna otleteket, vagy kesz leirast!!! csak azzal talan az lenne a problemam, hogy az mar tul sok, ahoz kepest a technika elegge kezdetleges! (siklok, fegyverek leginkabb) es hoyga marsrol meg akkor sem tudnak semmit ...
PLS KULD EL NEKEM !!!

Noro

Noro

Anunnaki

• Fórumita
  • 4994 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.14, 18:35

Üdv!

ja, hogy AZ az Armageddon! Be kellett volna irni a cimbe az évszámot, mert nem tudtam hova tenni hirtelen :) Apropó évszám: annak idején nagyon rövidnek találtam a történelmét (már ahhoz képest, hogy egy másik bolygó, ami ráadásul full földiesitve van), és átirtam 2192-re. Szvsz igy sokkal jobban összeáll a világ képe, de nincsenek igazán nagy változások. Érdekel valakit?

_Twilek (NPC/NJK)

_Twilek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.14, 13:30

Jaj.. kösz a cuccert!!!! nem tudom ez mennyire lenne legális, ha kitenném a lapra lketölthetõ verzióban, majd ha sikerül a fejlesztõk megmondják ... me így nem volna jó dolog ... habár lehet ha behgépelem mégegyszer akkor ki lehet tenni.

THX

_Twilek (NPC/NJK)

_Twilek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.14, 13:25

Üdv

Ez a tesó ez nekem szólt? Már csak hogy tudjam :))) meg milyen mail? jött egy mail, de abban Cyberpunkos weblapról volt szó :lol:) az meg nekem nem kell, de köszönöm, bárki is küldte (már tudom ki küldte, de otthon van a neve :lol:))

amúgy a page az kezd elindulni, már lehet regisztrálni rajta:
http://armageddon.twilek.hu ajánlom mindneki figyelmébe. Amint kész lesz, a feltöltött anyagokból egy szép, jól összetett PDF-t fog tudni generálnim, így egy FREE E-Kiegészítõt elõállítva :lol:)))

Szeretném felvenni a kapscolatot a rendszer kitalálóival is, de sehogy nem lehet õket megtalálni, vagy csak én nem vagyok rá képes, habár már Bepe segítségét is igénybe vettem, remélem vele sikerül !! addig is ARMAGEDDON!!! :lol:))

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 269 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.13, 02:02

Nos a következő címről pedig letölthetsz még mást is, amit nem tudtam elküldeni e-mailben (7mega):

http://www.tar.hu/csepel/letolt/armageddon...on2092vilag.zip

üdv ismét

slaGerzson

slaGerzson

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 269 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.13, 01:47

Szia tesó, küldtem levelet, remélem tetszenek az anyagok :o)

_Twilek (NPC/NJK)

_Twilek (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.07, 09:37

Üdv minden Armagedon rajongónak. Olyan arcokat keresek, akik szegediek, játszanának Armageddont. netán mesélnének is. MI eddig ketten volnánk, akik benne lennének. Emelett amint összegyűlik megfelelő tudáasanyag, és lesz idő begéplni, meg a weblapot megtervezni lesz armageddon.twilek.hu (mar van, csak nincs rajta semmi :virag:)) ott lehet majd infot szerezni. Akkor várom mindenki jelentkezését!! Term ha van jó sztorid, előny-hátrány, bármi azt is lehet beirkálni! :()

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.07, 08:08

megnyilt.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]