Ugrás tartalomhoz

Fotó

David Gemmell

• Válasz írásához lépj be
588 hozzászólás érkezett eddig

nlevi

nlevi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.07, 10:04

Köszi!
Azt tudtam, hogy az Árnyjáró a harmadik, de ezek szerint megjelent a második is magyarul.

Drone

Drone

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 822 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.06, 17:11

Legenda:
Nyugati aluljárójában (félúton a villamosmegálló és a pályaudvar között) láttam.

_sphynxye (NPC/NJK)

_sphynxye (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.05.05, 15:02

Sziasztok! Nota bene: Gemmell két L-lel írja a nevét. :virag:

Rorimack

Rorimack

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1647 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.03, 08:06

Haliho!

A kiraly a kapun tul (alatt? :virag: vagy az Hannibal?)

Vagy a Silverlandben, vagy a Camelotban szerintem meg megtalalod. (ha azota el nem fogyott....)
Eloszor a Camelottal probalkozz (lehet, hogy csak rosszul emlekszem, de mintha valamikor meg learazva is lett volna...)

R.

nlevi

nlevi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.02, 15:39

Magyarul jelent meg valami a Legendán, és az Árnyhárón kívül??

Nem tudjátok, hogy hol lehet még kapni a Legendát??

_Radír (NPC/NJK)

_Radír (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.04.23, 16:46

A Delta Vision tervezi, hogy kiadja a többi Gemmel regényt is, de ha ők visszatáncolnának akkor sincs baj, mert Nemes István biztos megörvendeztet minket néhány Gemmel regénnyel.

majere

majere

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 181 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.14, 11:42

Thibi: Leköteleztél, köszi szépen! A gépemen nem volt, ugyanis az eredeti oldalról nem engedte copyzni (mondván, hogy jó sokáig tartott elkészíteni, és ne csórjam el), de a te oldaladról sikeresen leszedtem! Jár a :)!

Hétvégén kivégeztem az Árnyjárót. Egyszerűen remek! Bár valamikor évekkel ezelőtt már olvastam angolul, ez azok közé a könyvek közé tartozik, amit újra és újra elővesz az ember.

Thibi

Thibi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.04.11, 19:04

Win* és IE alatt a rejtett 'WindowsTemporary Internet Files' könyvtárban 'map[1].jpg' nevezetű állományként szerintem ott van a gépeden (976304byte).
(ha nem találnád akkor w3.enternet.hu/thibi/map.jpg)

majere

majere

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 181 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.04.11, 11:02

Üdv Mindenkinek!

Valamikor évekkel ezelőtt David Gemmel "Legenda" c. műve miatt kaptam egyest földrajzból, mert vasárnap reggel nekiálltam elolvasni, aztán még hajnalban, le-leragadó szemhéjakkal is a könyvet bújtam, így az agyam alvásigényét a földrajzórán elégítettem ki - az első sorban... :ejj:

Remélem, a Waylander (számomra valahogy idegen az Árnyjáró...) kiadásával megtörik a jég, és magyarul is olvashatjuk a fantasy brit nagymesterének műveit!

Akad valaki, aki tud valahol egy teljes, letölthető (vagy bármilyen formátumú) Drenai-térképet ajánlani? Mert a http://members.lycos.co.uk/punchbag/drenaimap.html kivételével hosszas kutatás után sem találtam hasonlót, az pedig nem annyira menthető.

Egyébként pedig kíváncsi vagyok a véleményetekre!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]