Ugrás tartalomhoz

Fotó

Diablo

• Válasz írásához lépj be
196 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.04, 13:57

És most honnan/hogyan kerül majd elő a fekete lélekkő amiben már mindenki benne van... :D ?

Tudom, hogy apróság, de nekem az új logo nagyon nem tetszik.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.11.04, 10:49

Minden, ami az idei BlizzCon során kiderült a Diablo 4-ről:
https://www.eurogamer.net/articles/2019-11-03-ive-played-diablo-4-watched-the-panel-and-talked-to-blizzard-about-it

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.11.03, 00:58

Érdekes irányt vesz a Diablo-frencsájz...

https://diabloimmortal.com/en-us/

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.03, 22:25

Most PC-re féláron vihető a Diablo 3 es a Reaper of Souls kiegészítője:
http://us.battle.net/d3/en/blog/16092068/save-50-on-diablo-iii-and-reaper-of-souls-9-30-2014

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5668 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.08, 20:42

PC: tippem szerint tuti pecsel + ugyebár állandó net kapcsolat.

Konzol: tuti pecsel + nem kell neki állandó net ;) .

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.08, 20:31

sziasztok,

az lenne a kérdésem, ha most megvenném a Diablo 3-at, akkor az eddig a megjelenés óta kiadott patch-ek rajta lesznek, vagy majd le kell töltenem?

üdv.: Zoli

Úgy tudom, hogy a Diablo 3 a Battle.net-hez ragaszkodik, szóval szerintem egy update-tel kezdi a kapcsolódást, mielőtt elindulna a játék. Azért, ha egy bennfentes jár erre, erősítse ezt meg (vagy cáfolja, ha kell)!

Zsibok

Zsibok

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 22 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.08, 19:56

sziasztok,

az lenne a kérdésem, ha most megvenném a Diablo 3-at, akkor az eddig a megjelenés óta kiadott patch-ek rajta lesznek, vagy majd le kell töltenem?

üdv.: Zoli

Masterposi

Masterposi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 232 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.27, 21:59

Kösz Strato!

De nekem megvan a hivatalos játék dvd.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8190 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.24, 23:19

A Torchlight most hajnal 2-ig ingyen vihető a GOG-on. A kezdőoldalon a Flash Dealek közül kell kikeresni:
http://www.gog.com

Krissz

Krissz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 182 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.20, 16:22

win7 alapból problémázik, de játszható.
Sztem inkább a videokártya driver nem tetszik neki, D2 sem szereti.

Xp-n sp2 -őn szaggatott nekem mint az állat, majd sp3-on jó lett, bár 3d-s perspektívát nem bírja a 9800GT-m 1 giga ram-al. Felettébb érdekes..

vjtz

vjtz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 202 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.09, 09:51

Köszi.

celebrau

celebrau

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 165 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.09, 07:59

Hát elővettem a játékot megint és gond van vele.
A texturákon a színek szarok.
Valaki vmi ötlet?
A gép:
Intel core2 quad q8300
ati hd4670
2*2gb ddr2
Túl jó a gép neki?

Milyen operációs rendszer? Én Win7 alatt játszottam vele, ahhoz van egy patch (Diablo Windows 7 Color Fix), ami elvileg meg kell hogy oldja, de nekem egyedül, csak az nem segített. Írják, hogy egyszínű asztal háttér kell, de az is kevés volt. Csak úgy ment rendesen, ha megnyitottam a képernyőfelbontás állító ablakot is és ott hagytam a játék alatt. :D Mindenkinél más a helyzet, úgyhogy kísérletezni kell.

vjtz

vjtz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 202 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.08, 15:13

Hát elővettem a játékot megint és gond van vele.
A texturákon a színek szarok.
Valaki vmi ötlet?
A gép:
Intel core2 quad q8300
ati hd4670
2*2gb ddr2
Túl jó a gép neki?

Knight_Templar

Knight_Templar

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 93 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.17, 18:50

Én is nagggyon nagyon sajnáltam a régi jó diablo I-es hangulatot, ami hiányzott a II-ből...
Lényegében csak ez hiányzik belőle, minden más ami diablo I-ben jó volt az jó a II-ben is

Odin tartson meg benneteket

Balthus

Balthus

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 72 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.09, 15:11

Good day

Nemrég újra elővettem a Diablo I-et, mert nagyon csípem a II-őt és azt a háttérvilágot, amit ott bemutattak. Hát, bármilyen régi játék ez, az a nyomasztó légkör még mindig hatással van az emberre. Érdekes, mennyivel véresebb és sötétebb, mint a folytatása, s a zenék milyen hátborzongatóak, már-már pokoliak. Aztán ott vannak a szörnyek hangjai, vagy a durva helyszínek. A Butcher húsos-véres terme, a katakombák szűk, sötét folyosói, a lávával teli barlangok és a Pokol vértavai a karóba húzott testekkel. Elég kemény dolgokat műveltek a Blizzard srácai, de fantasztikusak az átvezető videók is, mint a kihalt falu a hollókkal, Lazarus gonosz tekintete a sátánista templomban és a lélekköves jelenet. Bár szeretem a Diablo II-t, de azért nem lett volna rossz, ha ugyanezen a horror-vonalon viszik tovább és nem annyira a hagyományos fantasy felé tolják el. Ezzel persze nem akarom lekicsinyíteni a folytatás érdemeit, csak néha hiányolom a horrort a Diablo II-ből.

ranagol60

ranagol60

DiceMan

• Fórumita
  • 3166 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.12.05, 22:23

Üdv!

Földre ledobsz modnjuk egy kardot,és ott alul,ahol van a potion helye,beraksz 1 potiont,kimész a monitort sarkába,de úgyhogy a kardot még lásd,ráklikkelsz,és pont akkor,amikor felvenné kiveszed az 1ik potionodat,és láss csodát,a potionból kard lett :)

És közben az inventoryt be kell nyomni?

Nem. Amikor az itemet sikerül megdupláznod, akkor az ikonja nem változik át, tehát továbbra is potionként fog kinézni a kézben, de nem tudod visszatenni az övedben, és a neve is átíródik. Onnantól nyomsz egy I-t, és be tudod dobni az inventoryba. Nam érdemes közben végig nyitvahagyni az inventoryt, mert gyakorlatilag lefelezi a játékteret... és úgy nehezebb elég messzire kattintani, hogy legyen időd a potion fölé vinni a kurzort, mialatt a karaktered odaér a tárgyhoz.
A duplázott cumót nem muszáj inventoryba tenni, akár le is dobhatod (azaz a földre kattintasz, miután sikerült a duplázás), csak ekkor érdemes vigyázni, mert ha az eredeti és a duplázott példány is a egyszerre a földön van, akkor bizony az engine megsemmisíti őket (vagy csak a duplázottat? már nem emlékszem, rég volt...).
Gyakorlat teszi a mestert. :D Varázslónál a varázskönyvek elenyésző mennyisége miatt egyébként jól jön a trükk.

Tisztelettel:
R'naggol

Awer

Awer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 26 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.12.04, 14:41

ooh,az más,na akkor DiabloI b.neteztem majdnem másfél évig,és jó volt,persze hackelt kari az igazi,nomeg apró kis csitek,hogy a városban lehetett tűzfalat varizni,akkor a full rejuvoation potionok nem fogytak ki,ha megittam őket,de gondolom a DUPPOLÁST senkinek nem kell emliteni,de mind1 azért leírom!
Földre ledobsz modnjuk egy kardot,és ott alul,ahol van a potion helye,beraksz 1 potiont,kimész a monitort sarkába,de úgyhogy a kardot még lásd,ráklikkelsz,és pont akkor,amikor felvenné kiveszed az 1ik potionodat,és láss csodát,a potionból kard lett :rohog:

És közben az inventoryt be kell nyomni?

vjtz

vjtz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 202 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.12.17, 14:45

Valaki nem akar bnetezni vagy valamien módon d1 multipléjert tolni?
:lol: :sor: :ok: :D :ugri: :titok: :) :) :rohog: :buli: :five: :) :)

Urakil_Nakryd

Urakil_Nakryd

Sámán

• Archívum
  • 1424 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.12.02, 16:57

Hellfire-el tudtommal nem lehet menni B.Neten. Nem Blizzardos update legjobb tudomásom szerint. Vagy adtak ki valami patchet hozzá?

Bárdnál mivel nincs új karirajz, így kívülről csak egy fegyóval üt, de a kettő összsebzése számít. 2 db King's sword of haste, nagyon tuti. :felvon:

A barbinak meg van spec skillje, de én azzal többet szívtem mint nyertem. Harci láz, megnövel ezt azt, de x mp után jön a kifáradás, és ugyanennyit minuszba is visz, majd visszaáll a norm értékre. Ha sokan és erősek jönnek rád, akkor érdemes lehet használni.

//to Bradstreet - Sokan játszanak Tört CD-vel B.neten. Egyébként neten megrendelhető a game. Keress rá google-ban és kiad egy rakat találatot. De itt egy link:
Diablo 1
Közvetlen link

//to Szapi - Jó látni téged is itt. :rohog:
Nem a gépeddel lesz a gond szerintem. Én annó egy 166-os Penyán toltam. A mostanin is megy, mert elég sokat játszottam vele B.Neten
A karaktereim és az accaim, még mindig meg vannak és full legitek. :rohog:

Majd jer fel egyszer messangerre, és megdumáljuk, hogy mi a gond, vagy átküldöm ISO-ban. Nekem eredeti a CD-m, de van törtben is valahol.

Szapi

Szapi

Brujah Ítélethozó

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.11.30, 22:32

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem! A múltkor előkapartam a diablo 1 cd-t a polcról, mondván, van még vizsgákig egy kis időm, benyomom, játszogatok egyet. Ehelyett kiírta install után, hogy nem találja valamelyik file-t, ami ott virított a cd-n. Próbáltam bemountolni, és virtual drive-ról futtani, nem ment. XP-vel lehet a gond? Túl jó a gépem? régen még 486-on nyomtam, 5 perc töltési idővel, és élvezetes volt, most meg egy négy éves asus laptopon nem megy el???

HELP ME!

//gép paraméterek, ha lényeges lenne: 2,4 GHz, 512 Mb ram, 32 Mb integrált videjókártya, meg ilyenek...tudom, nem csúcsgép, de én elvagyok vele...//

Ötlet? ;) :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]