Ugrás tartalomhoz

Resident Evil játékok

• Válasz írásához lépj be
125 hozzászólás érkezett eddig

_Birkin (NPC/NJK)

_Birkin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.09, 21:13

Az a gondom, hogy csak PS-1 re tudtam megszerezni a 2. részt, és emulátoron keresztül játszom. A PC cd-m beszart. A PS változatban pedig nem lehet kapni extrákat. Legalább is én nem kaptam semmit. :P
Ha meg szerzem valahonnan PC-re, akkor mindenképp megpróbálom.

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.09, 11:00

Akkor légyszi segíts végigvinni To-Fut, meg behozni Akuma/akimát (bármelyik legyen is a helyes írásmód).

_Birkin (NPC/NJK)

_Birkin (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.02.06, 22:26

Szevasztok!!!! Én még új vagyok itt, de végig vittem mind a három részt, és a Code Veronicát is. Megszállott Resident Evil rajongó vagyok, és az összes rész nagyon tetszett. Legjobban a Code Veronica, mert nagyon hosszú, és elég bonyolult. Most szereztem meg az összes részt (1. , 2. , 3., Code Veronica) úgyhogy most van mivel szórakoznom szabad időmben. Remélem, hogy sok hasznos dolgot tanulhatok meg itt és ha valakinek segítség kellene bármelyik részből, akkor rám számíthat! adrian@stcable.co.yu :felvon: ;) :D

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.29, 14:18

Most To-Fuval próbálkozom. Már tökéletesen megy az emeletre vezető lépcsőkig, de ott a 2 mérgező növényember kifogott rajtam. Ötlet, hogyan juthatnék át rajtuk?

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2005.01.27, 15:28

Tegnap sikerült végigvinnem Hunkkal, így aki igényli küldhetek segítséget :pirul:

Módosította twillight: 2005.01.27, 15:29

_The Wilder (NPC/NJK)

_The Wilder (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.12, 18:31

Halihó mindenkinek! Nem tudná nekem megírni valaki a Resident Evil 1-2-őt? Pleeeease, nagyon kéne! Előre is köszike!

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.07, 11:02

Képek? Mihez? Melyik rész? Hol? Miért? És még sorolhatnám? :rohog:

_tomiii (NPC/NJK)

_tomiii (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.10.06, 18:09

Hali segítség kéne!
van 6 kép + egy nagy és nem tudom mijen sorendben kéne meg nyomni előre is kősz.

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.13, 21:45

Köszi, majd utánanézek! :sir:

Vagy veszek egy PS2t... vagy csak GC-n van ez a sok RE?
:sir:

Módosította Sznfctm: 2004.09.13, 21:46

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.13, 07:55

A gamefaqs szerint egy Survivor alcímű fejezet megjelent PC-re. De ez idehaza biztos nem jött ki.

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.09.12, 18:40

Összegezve: mindenre van, csak PC-re nem. Az 1-2-3 még oké, azt láttam, játszottam is, de se Zero, se Code:Veronica. Cáfoljon rá valaki erre.
:rohog:

_mickey (NPC/NJK)

_mickey (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.09, 12:54

Bocs mickey, de a népek viszonylag ritkán járnak erre (kevés az új hozzászólás). Tehát nem a segítőkészségről van szó. Ja, és a népek ált. a 2-vel játszanak a legtöbbször.
Talán mert az már jobban kidolgozott, mint az 1, de a játékmenet összetettebb, mint a 3. A code veronica meg nem jelent meg Pc-re, vagy igen?

Túl sok része van ezért nem tudom melyik van meg a haveromnak! Úgy kezdődik hogy egy cellában vagyuk a csajjal és meggyujtjuk az öngyújtót és akkor a pasi kinyija!
Különben nem pc-n hanem Sega Dreamcast-on /consol játék/ van meg neki a játék! Csak gondoltam van akinek megvan és van pc-je is!
Különben ha jól tudom ps2 és xbox-ra is sőt még gamecube-ra is megjelent!

Köszi különben hogy írtál és a pm-et!

Módosította mickey: 2004.09.09, 12:57

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.08, 11:38

Bocs mickey, de a népek viszonylag ritkán járnak erre (kevés az új hozzászólás). Tehát nem a segítőkészségről van szó. Ja, és a népek ált. a 2-vel játszanak a legtöbbször.
Talán mert az már jobban kidolgozott, mint az 1, de a játékmenet összetettebb, mint a 3. A code veronica meg nem jelent meg Pc-re, vagy igen?

_mickey (NPC/NJK)

_mickey (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.04, 14:14

Hát csalódtam!
Azt hittem akad olyan aki tudja itt! Vagy segítőkész!

Módosította mickey: 2004.09.04, 14:14

_mickey (NPC/NJK)

_mickey (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.09.02, 20:23

Sziasztok! Kéne egy kis segítség tőletek!
Egy haveromnak megvan a Resident Evil Code Veronica játék, de az első pályán nem tudunk tovább jutni!
Felveszünk mindent de nem tudjuk hogy kell azt a medált átvinni a fémérzékelőn!/arra rájőtünk hogy egy kapuhoz kell/
Mit kell csinálni ott a nyomtatónál vagy scenner-nél?
És mire valók azok a tárgyak amiket a scenner közelében lehet felvenni?/olyan mint egy lámpa kettő van piros,zöld/
Vagy valami sorrendet kell betartani??
Aki ismeri a játékot biztos tudja mi lehet amit nem tudunk vagy kihagytunk!

Köszönöm előre a segítséget!!

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.08.03, 11:07

No, behoztam Tofut. Tehát ami biztos:
3-szor kell végigvinni HARD-on. Én végig egy mentést használtam, és az 1. végén kaptam meg Hunkot.
Tofu útvonala kb. ugyanaz, de csak egy kést, két zöldet meg egy kéket kap, de valamivel jobban bírja a gyűrődést az emberi karaktereknél. És felérve a földszintre nem 3, hanem csak 1 kutya volt a folyosón. Sajna a hallba azonban már nem jutottam ki:(

Hunkkal viszont már voltam az emeleten, de mihelyst beléptem a K-i szárnyba meghaltam, és igazából ötletem sincs a zombikkal zsúfolásig töltött szobán való átjutásra:((( Ötlet?

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.30, 14:46

Tofu:
Kétféle megoldást találtam a neten:
Amiben megegyeznek: 3-szor végig kell nyomni 1 storyline-t, mindíg az utoljára kapott mentésből betöltvel (tehát: pl.: indít Leon 1, tölt Clair 2, tölt Leon 1 stb.). Mindíg A fokozatot kell elérni. Mielőtt megkaphatnánk, már lehetőségünk kell legyen Hunkkel játszani (mellesleg hozzá is van végigjátszásom a 2. emelet ládás szobájáig).
Amiben különböznek: az egyik Hardon akarja, a másik megelégszik normállal is. Én hardon próbálom meg.

Akuma: ehez szívesen fogadnék segítséget, ugyanis minden változat végigpróbálása kissé hosszadalmasnak tűnik. Íme a lehetőségek:
Egyezések: Csak késsel és pisztollyal nyomulhatunk. Hatszor kell végignyomnunk. A hetedik alkalommal a számítógépbe az új karakter nevével lépjünk be, majd fejezzük be a játékot. Persze minden alkalommal A-fokozattal végezve.
Ami kérdésés: a nehézségi fok: normál, vagy hard?
Leon fejlesztett pisztolya üti-e a dolgot?
Egy teljes története kell végignyomni 6-szor, vagy 6 scenariot kell teljesíteni? És ha igen, akkor mindegy, melyikeket (pl.: 6*Leon1), vagy összesen 3* egy sroyline-t?

_twillight (NPC/NJK)

_twillight (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.26, 13:45

A sok féligazság után íme amit eddig BIZTOSAN sikerült kiderítenem (még a gamefaqs sem tökéletesen biztos, vagy pontos):
1) hard mode: vidd végig bármely scenario1-et.
2.) extreme battle mode: egy teljes sztoriváltozatot (pl.: Leon 1 + Claire 2) kell végigvinni hatdon. Biztos, hogy nem kell mindkettőre A-t kapnunk.
3.) Hunk (the 4th survivor): egy teljes sztorit kell végigvinni hardon, legjobb minősítéssel.
4.) a legjobb minősítés: minden nehézségi fokozaton A (a kézikönyv arrange mode-ban S-t ír, de én olyt még nem láttam, pedig volt, mikor másfél órán belül végeztem.
5.) rangok: -1, ha extra fegyvert használunk (alapban végtelen lőszerű fegyverek).
-1/12 mentés, de az A-hoz max. 5-ször menthetünk (asszem).
nem lehetsz A, ha first aid spray-t használunk
6.) Van PAUSE a játékban! Üsd le az Alt-ot.
7.) Játék közben (az alap változat) az időszámlálás megáll, ha a tárgylistát, vagy a térképet nézzük.
8.) Ha benyomjuk csalásként a végtelen töltényeket, az nem rontja a rangot (és egyébként HARD-on végigvíve a gép közli is a módját): 2*fel, 2*le, balra, jobbra, balra, jobbra, célzás. Mindezt a tárgylistát behozva.
9.) ha az alábbi keveréket megesszük: zöld+kék+vörös, akkor 200%-ra gyógyítja az életerőnket. (ez idővel lehet, hogy elveszik)
10.) Ha a képernyő pontosan szemben van a játéktérrel, és nincs ellenfél a szobában, ha megcélozzuk a képernyőt nyilpuskával, vagy puskával, akkor látszanak a lövedékek nyomai.
11.) special key: jussunk el az örsre egy első scenarioban anélkül, hogy bármit felvennénk. A kerítésen belül, lemenve a lépcsőn ekkor megtaláljuk Barryt, akit kiiktava a testén lesz a kulcs. Clairrel egy jó pisztoly lesz a jutalmunk, Leonnal pedig ha az 1. szerkót (nem az ujjatlant) felvesszük, akkor az alap pisztollyal (fejlesztve is) gyorsabban fogunk tudni lőni.

Ami még lesz (ha sikerül behoznom):
- Tofu
- Akima (angol honlapok szerint Akuma)

Tudom, hogy ez mind mehetne spoilerba, de végülis ezért jön ide mindenki, így NEM rakom rejtve. :szerencsetlen:

_AlbertWesker (NPC/NJK)

_AlbertWesker (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.25, 22:24

hello! na a részeknek k***a sok köze van egymáshoz! pl: az egyből a Brad Vickers aki vezete a helikopter , benne van a 2-be és a 3-ba!Wesker kapitány benn van az 1 be és a veronicaba! és k***a sok összefügés van! én már csak tudom amugy resident evil buzi vok:D ja és szeritnem k***a sok mident tudok a reről, de lehet vn amit nem! ez azzt jelenti k***a sok infot, érdekjseéget!
ha érdekel valakit valami jó extra, én elmondom!

Sznfctm

Sznfctm

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 356 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.25, 20:27

Hopp, még valami!

Akinek tetszett a Resident Evil hangulata, és úgy általában megkedvelte a túlélőhorrorok műfaját, annak ajánlom figyelmébe antik darabok közül az Alone in the Dark 4-et, újabbak közül pedig a The Suffering című gyöngyszemet. Mindkettő külső nézetes, inkább akció, mint kaland progi. Na jó, az Alone azért elég sok kalandelemet is tartalmaz, de a para mindkettőben garantált!

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]