Ugrás tartalomhoz

Fotó

Disciples - Sacred Lands

• Válasz írásához lépj be
514 hozzászólás érkezett eddig

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.16, 13:45

3 kieg? Nekem csak a gold elves van meg, 3 napja telepítettem... :felvon: :sor:

A Servants of the Dark és a Guardians of the Light is részei a Gold-nak, de ezekben "csak" pár extra küldi/pálya volt...

Kibic

Kibic

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.14, 21:11

Üdv mindenkinek!

gilnor:

Halkan jegyzem meg, hogy az 576-ban 4000 Ft-ért vesztegetik a Disciples II Gold-ot(az alapjáték + a 3 kiegészítő egyben, DVD-n). smile.gif Ki-ki döntse el magának, ér-e neki ennyit(nekem ért wink.gif ).

Nekem is ért. Egyébként kösz a tippet.

Njord:

3 kieg? Nekem csak a gold elves van meg, 3 napja telepítettem... sad.gif sad.gif

A doboz hátlapja szerint a 3 kiegészítő címe a Guardians, a Servants és a Rise of Elves.

Üdv,

Kibic

Njord

Njord

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 153 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.03.14, 09:26

3 kieg? Nekem csak a gold elves van meg, 3 napja telepítettem... :sor: :rohog:

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.03.11, 19:06

Halkan jegyzem meg, hogy az 576-ban 4000 Ft-ért vesztegetik a Disciples II Gold-ot(az alapjáték + a 3 kiegészítő egyben, DVD-n). :ize: Ki-ki döntse el magának, ér-e neki ennyit(nekem ért :felvon: ).

_valhalla (NPC/NJK)

_valhalla (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.10.17, 15:15

Idén karácsonyra igérik. Vagy kijön addigra, vagy nem. :)

Hát ha karácsonyra ki is jön az nem is fogja azt jelenteni hogy a boltokban is bent lesz:(vegyük csak a kiegészitöit látta valaki valamelyiket is boltban mert én nem:(ugy hogy sztem azt is majd fekán másolban kell beszerezni pedig ezért a játékért nem sajnálnám a drága jó kis forintott:D:D:D

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.08.15, 12:59

Idén karácsonyra igérik. Vagy kijön addigra, vagy nem. :D

Cito_mors_Ruit

Cito_mors_Ruit

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.08.14, 17:06

Üdv!

Van valami info arról hogy mikorra várható a gém? vagy még semmi? Vagy csak én nem találom?

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.19, 09:08

A fórumot nem olvastam, csak azt a kis részt, amit belinkeltem. :)

Már szinte látom, ahogy a kiegészítőt hirdetik: 2 új nép... Pedig csak két régi nép lesz pár új egységgel megdobva. Igazán megerőltethetnék magukat, és csinálhatnának egy teljesen új játszható fajt - már az első részben is szerepelt a 2. rész lényeinek 80-85%-a. :dilis:

Ezt egyébként onnan tudom, hogy elkezdtem játszani a Sacred Land-szel - valami állati nehéz. Csak úgy zuhognak rám az ellenséges varázslatok, nehéz a szintlépés, stb. És a lényeim csak 75% eséllyel találnak be. Ugyan elvileg az ellenség is, de gyakorlatilag ő inkább 90%-ban. :)

Módosította Vorador: 2006.07.19, 09:12

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.18, 12:25

A honlapon, a kiadói fórumban. Természetesen angolul. Miért? Te nem olvastad? A te linkeddel mentem oda!

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.16, 17:56

Gilnor, ezeket hol olvastad?

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.12, 12:14

Viszont több egység(35/faj) + hős lesz. És a tervezett kieg-ben jön a kimaradt két nép is. Csak lehessen itthon is kapni... :aaaaa:

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.10, 12:48

Jaj, a gépigényről megfeledkeztem. :pirul: Tök jó volt a disciples 2 grafikája, felőlem lehetett volna ugyanolyan a 3-nak is.

Amin fennakadtam: 3 nép. 3!!!! A Disciples 2-ben is az volt a bajom., hogy bár minden szuper benne, de kevés. Erre még csökkentik is a népek számát...

_coldheart (NPC/NJK)

_coldheart (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.08, 21:44

Igen. Csak kérdéses, fog e futni a gépemen, valószínűleg nem. például a minimum ati 9800as követelménynél máris megbukott a konfigom. Sajnos a disciplies-t is elérte a 3D-s grafika.

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.07, 09:47

Ezt már láttátok?

http://www.strategyfirst.com/en/games/Disciples3/

Garvey

Garvey

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2698 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 14:16

A varázsló hösük ami nagyon erős a többi varázsló höshöz képest. Bár egy kicsit kevesebb a hp-ja de több a sebzése és nagyobb a kezdeményezése. Ezenfelül még repül is :para:

_coldheart (NPC/NJK)

_coldheart (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.07.03, 14:03

Hella!

Az íjászaik legjobbak az egész játékban. Nagyon jó a warden-sentry ág a 70-es initiative, elemsebzés és ward miatt. Hamar kifejlődnek és utána könnyen lépik a szinteket. A különbség, hogy a warden fire wardos és fire alapból lődöz, addig a sentry ugyanez csak water-rel. A sentry hamarbb lépi a szinteket (és dögösebb is), én ezt favorizálom inkább, kedvencem. A másik ágon a brigand és később a marauder a durva. Ha hamarabb akarunk ütős egységet, azon az ágon is elérhetjük a stinger személyében.

A harcosaik lassúk, de a saját szintjükön az életerejük meglepően jó elfekhez képest.

A varázslójuk szerintem elég használhatatlan, mert nagyon kevés az életereje és nem fejleszthető sokáig. Ezért inkább 2 íjász + sylph vagy sun dancer helyzettől függően a hátsósor nálam.

Bár lehet h már ezeket írtam :para: sorry

Nektek mi a véleményetek elfekről?

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.07.03, 12:27

Szerintem a harcos hős kötelező, mivel a kentaurjaik túl lassúak. Az íjászaik olyan erősek, mint másoknál a harcosok(csak gyorsabbak, ami ugye durva előny, ha jól használod), a mágusaik se tűnnek rossznak, a gyógyítóik meg csak habok a tortán(gyógyítanak+wardot is adnak). Persze mindezt látatlanba mondon, csak a honlapon csekkoltam az egységek statisztikáit... :para:

Garvey

Garvey

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2698 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2006.07.01, 07:29

gilnor:azt nem tudom hogy a kieget hol lehet kapni vagy a goldot. De azt igen hogy egy kisebb botrány volt az összes kiegél. Mind a 3-ba beletették az alapjátékot is :gonosz: .

Elfeknél én a varázslo hösre esküszöm hamár ő a legjobb varázslojuk vezess ö a sereget :gonosz:

_coldheart (NPC/NJK)

_coldheart (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2006.06.30, 23:39

A disciplies 2 sztem is marhajó játék. A kieget legkönnyebben torrenten lehet elérni talán. Elsőre nagyon megtetszett az elfek népe. De aztán rá kellett jönnöm, hogy nagyon gyengék sajnos, technikailag ez a leggynegébb faj.

Egyetlen 5ös szintű egység, a marauder. Mind a harcos, mind a varázsló ágak alig fejleszthetők és a gyógyítóknál effektivebbek az emberek, hiába a wardok, mire kihasználná az ember, általában lehal a gyógyító. Az íjász águk egyértelműen nekik a legszínesebb és elég erős, bár talán még ez sem a legerősebb, ha belegondolk az imoerial assasinba vagy a gargoyleokba.

Először nem is értettem miért próbálom keresni az erősségüket, aztán rájöttem. Ez egy marhára hangulatos és szerethető faj, amivel öröm játszani. Az elején pedig sztem ők a legjobbak. Alacsony szinten nagyon jó harcosok, íjászok. olvastam is itt, hogy kis pályán jók. Sztem is így igaz.

Nálam a best of sor: 2 sentry (70-es initiative !!! 3-as szinten korrekt sebzés+frostbite és hamarabb lépi a szinteket mint a warden + water ward hermitek ellen mondjuk höhö) + 1 sylph (egyszerűen olyan jól néz ki a sentrykkel együtt és kell gyógyító). Elöl pedig 2 centaur savage (jobb ez mint a charger sztem, mert brutálat üt és több a hp-ja) és egy harcos hős.

Az elfekben még az is jó, hogy változatosak, ezért kampánytól függően több buildre is érdemes rámenni. Változatos, egyáltalán nem táp féle faj (nincs hermitjük, ehhhhhhh). sztem érdemes kipróbálni, nem a statisztika a lényeg, hanem a filing, az meg van bőven. Ha ügyes az ember, nem kell sirni, mert lehet velük irtani. Initiative rulllez.

Na hosszú voltam, sebaj, na pá :gonosz:

gilnor

gilnor

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 854 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2006.06.06, 11:38

Ha az Elfeken kívül a többi fajjal is játszani enged, akkor valaki egybegyúrta neked a kieget az alappal. Vki más nem tudja hol lehet a kiegeket kapni?

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]