Ugrás tartalomhoz

Fotó

Művész kávézó

• Válasz írásához lépj be
2482 hozzászólás érkezett eddig

aura

aura

Dézsagyáros

• Fórumita
  • 299 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.20, 08:36

Jómagam javarészt azért tenném, hogy tanuljak a hibáimból. És azért is, mert némelyikre azért bizonyos fokig büszke vagyok. De javarészt kíváncsi vagyok a kívülállók véleményére, több dolgot észrevesznek, mint mondjuk a készítő (itt én), aki melót fektetett a képbe, beleadta tudását, meg amit tudott és persze elfogult. Na, ezért van nekem szükségem a kívülállók véleményére. Ha meg szakértő, pláne örülök, ha tanácsokkal segít esetleg.

BitWizard

BitWizard

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 226 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.05.20, 08:21

Sziasztok!

Megértem a moderátorok helyzetét, hisz nekik az oldal minôségére kell figyelniük, úgy, hogy ne gázoljanak bele a jelentkezôk lelkivilágába, hisz az esetek többségében nem áll az alkotók mögött hosszú évek tapasztalata.
Viszont a "művészeknek" azt tudnám javasolni, hogy amikor elkészülnek egy képpel, akkor nézzék meg alaposan és kérdezzék meg maguktól, hogy büszke tud-e lenni erre a képre vagy sem? Ha csak a kétely szikrája is felmerül, tegyék azt amit én: Irányítsák a művet a kukába, vagy tegyék el nehezebb napokra.

Más:
Mi az ami titeket a publikálása késztet? Az-az, miért szeretnétek a rajzaitokat megmutatni a nagyközönségnek?

Üdv:
BW

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.05.08, 09:08

Itt lehet a tobbi temaktol elteroen egyeb muveszeti vagy mas offtopic temakrol beszelgetni.. :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]