Ugrás tartalomhoz

kibe vágtak fejszét/lötték le/gyújtották fel? ki az aki csak

• Válasz írásához lépj be
141 hozzászólás érkezett eddig

petorino

petorino

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.08.19, 20:25

Én olyan 5 éves koromban azzal szórakoztam egyszer hogy a kertben felgyújtottam a füvet,majd vízzel eloltottam.Aztán vettem észre,hogy egy halom fű égve maradt,így a kert majdhogynem fele lángolt,Én meg a kert végében álltam,tehát ha tovább terjedt volna a tűz,meghaltam volna,de végül túléltem,csak a lábujjam égett meg egy kicsit.

Nagai

Nagai

Rendszeres fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 275 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2012.02.29, 15:03

Én a legióban már három szerencsétlen kolléga nagylábujját tapostam meg caligával (aminek szöges a talpa)...
Nem volt szép látvány és nem is kimondottan emelkedett hangnemben nyilatkoztak utána rólam, és felmenőimről... :cool:

Te szerepeltel a Spektrumos dokuban Guyanan?

Tulelo

Tulelo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.12.16, 10:25

Volt egy csípőfogós balesetem, elég csúnyán nézett ki utána az ujjam. Biciklivel elég sokat estem, még betonlépcsőn lefelé is. Volt hogy gyerekkoromban csúszkáltam, hátravágódtam és a tarkóm csattant a betonjárdán. Azt hittem elpusztulok. :aaaaa:

Miles

Miles

Legionarius

• Fórumita
  • 1866 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.08.02, 08:43

Én a legióban már három szerencsétlen kolléga nagylábujját tapostam meg caligával (aminek szöges a talpa)...
Nem volt szép látvány és nem is kimondottan emelkedett hangnemben nyilatkoztak utána rólam, és felmenőimről... :cool:

Módosította Miles: 2004.08.02, 08:44

_Morgain (NPC/NJK)

_Morgain (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.07.30, 19:29

Nem régi: véletlenül eltört ablaküveg, ki kéne szedni, telibe kapta a csuklómat. A verőér a seb aljából figyelt (épségben.) :)

Kisebbkor: rollerral neki egy vasoszlopnak, bőr felreped, szemzugtól halántékig (szemem még van). Összevartak, azóta tudok kacsintani.

Ja! Jó tanács: jégbordás úton ne bringázz ezerrel, gyönyörű szépet lehet repülni. :P

grey

grey

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.30, 10:34

ja, és többször leugrottam a háztetőről dédanyám esernyőjével :)
aztán egyszer kifordult és nem fékezett :P

Egyszer meg már később vagy húsz évvel elstartoltam a sárkányrepülőmmel anélkül hogy a heveder karabinerem beakasztottam volna a gépbe.. Rövid ideig lógtam majd urottam és gurultam a hegyoldalon. A gép leszált egyedül kék zöld foltok és kökénybokor tüskék mindenem..

Módosította grey: 2004.07.30, 10:37

miguel

miguel

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 429 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.30, 10:02

És azt meséltem már amikor láncos buzogánnyal fejbedobtak ?... :P

:dilis: :rohog: :eeek:

Én lábon lőttem magam, kábé tíz éve, egy Slavia légpuskával. Volt vele akkoriban egy kis gond, csak ritkán biztosított automatikusan, miután "felajzottam". Járkáltam vele az erdőben, puska a kézben, föld felé - én azt hittem, 45 fokban, de mint egy hirtelen pillanatban kiderült, volt az több is. A puska elsült, de igazán nem éreztem semmit. Ránéztem a cipőmre, csecse kis kör alakú lyuk a lábujjaimnál, lassan novekedő bordósbarnás folttal. Mire visszaértem a házunkhoz (közben a talpamat jól feltörte a lőszer, ami ott csúszkált a cipőmben... :) ), már a bokámig lezsibbadt a lábfejem, de fájni még mindig nem fájt. Hál' Istennek a szüleim nem voltak otthon, le a fürdőszobába, cipő le, zokni le, szanaszerte roncsolódott lábujj okozta sokk, és hirtelenjében elkezdett fájni, aminek következtében röhögéssel fűszerezett nyüszítéssel fetrengtem a padlón. Aztán szépen begyógyult a dolog, csak a köröm nő egy kicsit így: /\. :dilis:

grey

grey

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 559 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2004.07.30, 08:58

Ja.
Engem egyszer fejbedobtak láncos buzogánnyal kb 8-10 méterről :) :P :dilis:
Aztán a következő kép az volt hogy egy jómellű aszisztens hajol fölém és valami csípőset keneget a fejsebemre :) Közben 17 km-t moroztunk de az valahogy kimaradt. Kótyagos voltam egy pár napig. :eeek:
Kis forradás, haj folytonossági hiány egyébként semmi bajom. :rohog:
És azt meséltem már amikor láncos buzogánnyal fejbedobtak ?... :dilis:

M_Sanyi

M_Sanyi

Tesco gazdaságos larpszervező

• Fórumita
  • 624 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.29, 07:46

Én még ott se...
Viszont megtanultuk, hogy a LIVE RPG-hez készült burkolt fegyverek is lehetnek roppantmód veszélyesek.
Házi gyártású íj, visz mondjuk 10 méterre.
Gyakorlás az udvaron. Haver lő rám, én bottal kihárítom. (A nyílhegy pezsgőskupak + 2 réteg polifoam)
Lő. Csatt, nyíl félreütve.
Lő. Puff. Navajon hol talált el? Persze hogy OTT. Azóta íjász ellen csakis féloldalasan állok be, hogy még véletlenül se lőhessen meg OTT.

Mjolnir

Mjolnir

Styrbjörn

• Fórumita
  • 974 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.07.28, 19:14

Akkor sehol nem vagyok... Engem csak hasba szúrtak karddal. (bár csak úgy 2cm-re állt a hasamba, de nem volt kellemes)...

_nightwhisper (NPC/NJK)

_nightwhisper (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.03.15, 00:12

Én gránátdobásnál voltam az egyik dobató, a lövészetvezetővel döglöttünk a hómezőn, messzebb a másik szektoron meg dobátak a szerződésesek... Az én szektoromban már nem lehetett dobni, mert nem robbant fel egy gránát, ilyenkor várni kell, meg préstesttel elrepíteni, meg minden, de ez mindegy. Felrobbant a gránát, mindenkinek mondtam, még a várakozóknak is, kétszer oly messze, mint mi a helyszíntől, hogy ne nézzék, mert jön a repesz. Én néztem. Az meg jött. Eltalálta a hasam. Látni lehetett, ahogy repül, bár gyors volt, se hangja, semmi, mert annál meg sokkal lassabb, lepattant a ruhámról, beleesett a hóba, én meg eltettem. Mégiscsak eltalált egy repesz, vagy mi....

Ahriman

Ahriman

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 423 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.06, 22:31

Ja, az idézet meg a "Profi" című filmjéből van.
Írok még, jönnek elő a kedves emlékek: harmatos kezdő fegyverforgató koromban (vagyis kezdőségem kezdetén) reflexgyakorlatként dobáltam a kukrimat. Dobom: elkapom. Dobom: elkapom. Dobom: elkapom. Dobom: (háttérből: Ádám, gyere enni!) Félrenézek. (Visszaszólok) Kukri éllel érkezik kisujjam tövére, élhossz fele végigszántja (ugye a dupla ív). Reakció: Nédmá, há' az ottan nem a csont??? Ja, nem látom... rohadt vér, follyál már másfelé...
Eredmény: két hétig nem tudtam fogni. Ja, és mivel a penge szép tiszta volt (elvégre frissen olajoztam...) nem kértem tetanuszt.
Hamárakkor: szintén nem kértem tetanuszt (7 éves Ádámka: 'Mert az FÁÁÁÁJ!!'), amikor a pici kis fehéregerem megharapott. Nem volt komoly a seb, alig 4 mm mély, de... nos, előtte rágcsálta szét a szobatárs hörcsög fejét... Kb. akkor lettem pók/kígyó mániás.

Phet

Phet

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 660 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.06, 16:59

Na igen... Magyar egészségügy... jellemző....
nabarlargua: Csak, hogy én okoskodhassak és te okosodhass :D Jean-Paul Belmondo -így van helyesen leírva :)

_nabarlargoa (NPC/NJK)

_nabarlargoa (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.06, 16:51

Uh valamit kihagytam ami meg erdekes lehet habar nem balta vagy kard dehat a villa se kutya egy szerszam azzal is lehet sebet ejteni. Nos egy szep nyari napon eppen rakjuk a szenat a hidba, nagybatyam villazik en tapposom. Egyszarcsak nezem 2 meterrol gyu a szena. Magamban erre csak szena ugysem fajhat, majd miutan nagynehezen kihuztuk a labambol a villat egesz mas velemenyen voltam. Allitom baromira tud fajni mikor a labadon(comb) atmegy egy villa.
Jan Paul Belmondo(nezzetek el ha helytelen) mondta " Egy kis karcolas csak de verezni azt tud"(ellotek a vallat)

Nos valami olyansmi volt mikor egy uvegezes alkalmaval elszeltem a kezem. En hulyegyerek pont kaptam egy kard formaju uveget es suhintottam parat csak megakadt a hegye es az elobbi idezethez foghatoan jartam pedig nem vagyok verzekeny tious de 1 1/2 oraig nem tudtam ellatitani pedig nem volt 3-4 milimeternel melyebb.

Vigyazzatok magatokra ha en mar nem is teszem.

_nabarlargoa (NPC/NJK)

_nabarlargoa (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2004.01.06, 16:41

Nos en meg a kezem szeltem ossze vissza egy 2 meteres harcsafuresszel. Hat elvezni vagy erezni egy darabig nem tudtam az biztos de mire bertem az erdorol a klinikaig hat elfojt egy kis bensoseges nedu. Nos ott osszetoldoztak szepen vagy 1.5 ora alatt meg egy kis nedu elvesztesevel de tetanusz nuku. Mondom nem kaphatok alergias vagyok ra egyszer mar megesett es egy hetig voltam komaban 42 fokos lazzaal. Doki erre de akkor verfertozes meg minden johet mondom adjon mast erre o hat nincsen mas ez egyedulallo. En erre de van mert utannaolvastam erre o "Csak nem a mi korhazunkban". Az utobbi csak az elhangzott tetanusz miatt.

Tisztelettel a ketbalkezes vandor

ricu

ricu

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1219 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.06, 16:34

:) ricu néni azért megérkezett, átvette a billentyűzetet...
Szerintem meg kamu, hogy éppen nincs tetanuszuk! 354 Ft-ba kerül, így nem osztogatják ajándékba. Mi meg vegyük meg, még támogatás sincs rajta. :D

ricu

ricu

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1219 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.06, 16:24

NA JA MAJD PONT A RADIÁTOR FOG BETÖRNI !!
Amúgyy most jövök az orvostól, még megyek vissza mert nem volt tetanuszuk, nejem ment el kiváltani.
Talán még ma megkapom , de egyre csökken az esélye, fél órán belül zárnak!

Üdv !

Ahriman

Ahriman

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 423 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.05, 21:13

Auuu... részvét... Ilyet már én is játszottam... sz*ros üvegcseréppel Velencei-tóban, két rozsdás szöggel udvaron, télen, dróttal nyáron... Ha összeszámolnám, kijönne, hogy több bennem a tetanusz-oltóanyag, mint a vér... :D

Ha már írok: 4 kilós edzővasam, kertben edzek, ismerősöm felb*ssza az agyamat. Dühből tiszta erőből rávágok a talajra. Vaskeménységű fagyott talajra. Hát nem visszapattant az a nyomorult vas??? Szerencsére "csak" megnyúzta a fejemet, időben oldalra rántottam...

Kiskoromban a szomszéd csajjal ugráltunk az ágyon, jól rugózott. Rosszul estem, és... nos... volt egy radiátor az ágy mellett. Pont a fejem becsapódási pontjánál rendelkezett egy éllel... és betört... csak sajnos nem a radiátor. :)

ricu

ricu

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1219 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.05, 20:45

Üdv !
Vadonatúj , friss élmény történt ma velem !!!
Hála a friss hónak, nem láttam egy szögnek látszó tárgyyat, ami egy deszkát fúrt át alattomosan.Aztán a cipőn keresztül a bal talpamba hatolt...
Volt élvezet!!!
Most meg a lábamon, alig-alig állok..
Jöhet a tetanusz.

El_Endro

El_Endro

Gretyó

• Archívum
  • 906 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2004.01.02, 14:32

Hali

Kis-koromban sok poén történt velem: Teheránban éltünk lehettem max 4-5 éves, egyetlen nővérkémmel kardos-kommandósat játszottunk. Tudni kell, hogy teheránban minden külföldinek a házában vagy kertjében van medence, és mint nálunk is, ha kertben van, az ősszel üres. Ezt a kisgyerkőcők ki is hasnálják, milyen frankó létra, ott kell felmászni a helikopterhez! Egyik kézben a müanyag kard, másikban a létra, nagy nehezen feljutottam. Ott aztán meg is örültem, és a másik kezemmel is elengedtem a létrát, amivel sikerült ellenőriznem a gravitáció müködését. Maga a zuhanás nem lett volna sok, de a fejem (állam) ügyessen végigkóstolta az összes létrafokot, fel is szakadt, hegg még mindig megvan. Göldre érve a s*ggemre estem, sírtam is rendesen, hogy eltört a kardom...

Másik már magyarországon: szomszédsráccal mi is törökös husszárosat játszottunk, nagy örömöre fabrikált egy ijjat fábol, a vesszok us hegyezett fábol voltak. Egy ideig a kocsijuk volt a török, azt lődözte, aztán eccer csak megvilágosult, s rá jött, hogy biztos én lehet az, osztán izibe fülön is lőtt... Persze akkor sem az volt az első reakció, hogy "hú de fáj", hanem "te mocskos magyar, elkapom a torkodat" És ezt akkor komolyan is gondoltam, kisrác eléggeé megijedt.

Ujra Teherán, tél. Iskolaudvaron nagy a jég, s divat volt az a cipő, aminek az alján van egy kihajtható szögszerüség, amivel meg lehet kapszkodni a jégben, hogy ne csúszkálljon. Nagy telek voltak ottan ám. Na, én mint kis magyar szépen összebalhéztam az arab delegációval, mert elvették a kisautómat... Gyorsan neki is estem a srácnak, ő, mint a filmekben, lehajol és kipattintja a cipőszöget... Poén volt.

Magyarhon: volt valami sorverseny a népligetben, elsö szám kötélmászás. Elindultam, de láttam hogy a másiksrác vezet elöttem, gyorsan turbó be. le is előztem, de valamiért azt hittem, hogy a lefele út is számi, el se engedtem a kötelet, úgy érkeztem le. HÁt kicsit kiéget. Aztán még egy gyeplaba mecs is volt utána, igaz, hogy csak ilyen poénszintü, de az ütőt nem is bírtam rendessen fogni, ami abból volt csak égő, hogy országsválogatott gyeplabdás voltam... De ez a verseny csak igy iskolák közt volt, ekkor kb 8.ikos lehettem.

Na, egyelőre ennyi, még vannak poénjaim, azokat majd késöbb, de azokmár a sport/küzdősport pájafutásom alatt történtek.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]